website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Malo sam gledao ove trenutne atletske renkinge, i naši se baš i nisu proslavili. Situacija je sledeća (gledao sam samo plasmane u prvih 100)

 

51. Elzan Bibić (1500m)

66. Lazar Anić (dalj)

21. Armin Sinančević (kugla)

40. Asmir Kolašinac (kugla)

54. Vedran Samac (koplje)

 

35. Marija Vučenović (koplje)

21. Dragana Tomašević (disk)

06. Ivana Španović (dalj)

41. Milica Gardašević (dalj)

84. Maja Ćirić (400m)

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, NikolaB said:

Malo sam gledao ove trenutne atletske renkinge, i naši se baš i nisu proslavili. Situacija je sledeća (gledao sam samo plasmane u prvih 100)

 

51. Elzan Bibić (1500m)

66. Lazar Anić (dalj)

21. Armin Sinančević (kugla)

40. Asmir Kolašinac (kugla)

54. Vedran Samac (koplje)

 

35. Marija Vučenović (koplje)

21. Dragana Tomašević (disk)

06. Ivana Španović (dalj)

41. Milica Gardašević (dalj)

84. Maja Ćirić (400m)

 

Blago receno, razocarenje. Nista ovo ne valja. 

Juce Kijanovic ostvario jedinu pobjedu na domacem mitingu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Bobana se vraca:clap:brzo smo je otpisali, mislim da ce na kraju ona na OI a ne Jasmina ali ima jos vremena za odluku

Opet ce biti ista prica. Od 2012 ide neko ko to nije izborio. Bobana je imala dovoljno vremena za kvotu i tek sad pravi rezultat. Po meni, trebalo bi da Bobana briljira na svakom narednom takmicenju da bi otisla u Tokio.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Bobana se vraca:clap:brzo smo je otpisali, mislim da ce na kraju ona na OI a ne Jasmina ali ima jos vremena za odluku

 

Bobani Momčilović Veličković je Evropski šampionat u Vroclavu poslednje veliko takmičenje uoči pauze koja je očekuje. Privremeno će napustiti streljaštvo, jer kroz nekoliko meseci postaće majka.

 

- Nisam mogla da poželim bolji način da završim prvi deo karijere. U Vroclav sam došla sa ambicijom da uđem u finale, jer sam vredela za taj uspeh, a kad se stigne do finala ni medalja nije daleko. Ovaj put sam u finalu odradila sve kako treba i okitila se titulom  - kazala je Bobana Momčilović Veličković.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Майкл said:

 

Bobani Momčilović Veličković je Evropski šampionat u Vroclavu poslednje veliko takmičenje uoči pauze koja je očekuje. Privremeno će napustiti streljaštvo, jer kroz nekoliko meseci postaće majka.

 

- Nisam mogla da poželim bolji način da završim prvi deo karijere. U Vroclav sam došla sa ambicijom da uđem u finale, jer sam vredela za taj uspeh, a kad se stigne do finala ni medalja nije daleko. Ovaj put sam u finalu odradila sve kako treba i okitila se titulom  - kazala je Bobana Momčilović Veličković.

Dobro ovo je najlepsi nacin da propusti OI:yes

I konacno kvota za Andreu:clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...