website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, NikolaB said:

Sa 4 boda mogu biti i 5. i 3. u grupi, ne zavisi sve od njih

Da, mi se zapravo borimo protiv Danske, kao sada glavnog protivnika za 4 mjesto. I moramo da se nadamo da ce one da kiksaju.

Sa svih 6 bodova, kakve su sanse za polufinale?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da šanse za polufinale ne postoje, izgubile su i od Norveške i od Holandije i samim tim su u direktnom duelu sa njima u minusu. I to četvrto mesto će biti jako teško ostvariti. A i ako budemo četrvrti u grupi, treba nam još jedna pobeda u borbi za sedmo mesto. A protivnici su Crna Gora/Švedska/Španija. I biće baš pakleno teško. A ako uspeju i budu sedme to će faktički značiti i direktan plasman na OI jer bi igrale u grupi 1 sa drugim sa ovog prvenstva, Argentinom i Tunisom. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nenad said:

Ladno smo dobili Nemačku ali je i Danska dobila prokletu Holandiju pa moramo da izvučemo bar bod protiv Danske. Naravno kako to obično bude izgubićemo lagano. 

 

Apsolutno se ne zna ko će koga i šta na ovom prvenstvu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će ovo svetsko biti još jedan školski primer iz naše ženske rukometne knjige kako napraviti pokoji dobar rezultat i odigrati super, iznenaditi sve i onda kad je najbitnije usrati maksimalno. Mada smo već usrali protiv Holandije na ovom prvenstvu. Voleo bih baš da grešim ali nisam siguran. 

 

Sa druge strane pobeda protiv Danske se nadam bi obezbedila treće mesto i kvalifikacioni turnir. E sad, kakve su nam šanse tamo, to pojma nemam? 4 ekipe u grupi, kontam da će jedan protivnik biti lakši, jedan će biti favorit i imaće domaćinstvo, znači ostao bi nam još jedan koga treba da dobijemo?

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

A sta znaci izbacivanje rusa za rukometasice? Blic pise da ruske ekipe nemaju pravo ucesca sto znaci da ni odbojkasi nemaju pravo??

 

Imaju pravo Rusi da nastupaju samo ne pod svojom zastavom i svojim grbom, znači mogu da učestvuju kao nezavisni članovi. Ako tako odluče ko što jesu u Pjeongčangu. E sad, valjda će se i Rusi žaliti CAS-u na ovu odluku. 

Link to comment
Share on other sites

Hm...kakva bi to poetska nepravda bila da zbog 1 boda sve ode u propast. A to lako moze da se desi.

E sad, ako dobijemo Dankinje minimalno smo 4. Tako da makar za to mjesto zavisimo od nas. Odgovara nam i remi. Mozda grijesim, ali bi 4 mjesto trebalo da donese borbu za Tokio?

Korejkama pobjeda nista ne znaci, a Holandjankama donosi sansu za polufinale. Objektivno Koreja nema sta tu da trazi. Tako da ako ovaj mec ne zavrsi kako ocekujemo, onda nam treci mec i ne znaci puno. A vjerujem da Norvezanke nece prepustiti nista slucaju.  Tako da bi u 2 realna scenarija kao i u slucaju nase pobjede imali 

1.Norveska 8

2. Holandija 6

3. Srbija 6

4. Njemacka 5

Link to comment
Share on other sites

Nije da nismo pokušali da useremo sve al eto..

 

Igraćemo sa CG za peto mesto. AKo sam dobro razumeo kako se popunjavaju ovi turniri bilo bi dobro da dobijemo taj meč. Igrali bi sa četvrtim umesto sa trećim sa ovog takmičenja i još možda bitnije dobili bi Rumuniju? u grupi umesto recimo Švedske ako Švedska izgubi od Nemačke. Ako Švedska dobije Nemačku onda bi bila Mađarska u grupi. 

 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...