website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

eto bila sam u pravu

 

iz proslog ciklusa nista nisu naucili, umesto da se fokusiraju na 6 posada da naprave one koje mogu do medalja i finala, oni forsiraju glupe cetverce, a od 2011. im ne ide

 

A i zenski k2 je bilo lako kvalifikovati + ce biti dosta realokacija. Mada tu cemo mi osvojiti kvotu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

tu je bilo najlakse :(

 

Pa kad savez vode ljudi koji ne razmisljaju logicno vec jure da osvoje sto vise kvota da bi dobili vise para a sada ce zavrsiti sa dve kvote. Pa ce biti frka do sledece godine sta i kako. Ali uopste mi nije krivo, sta su trazili to su i dobili.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa kad savez vode ljudi koji ne razmisljaju logicno vec jure da osvoje sto vise kvota da bi dobili vise para a sada ce zavrsiti sa dve kvote. Pa ce biti frka do sledece godine sta i kako. Ali uopste mi nije krivo, sta su trazili to su i dobili.

sad npr mogu da odustanu od b finala u k4 da Milica cuva snagu da bude u 5. na 500m oni ce naravno veslati

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa kad savez vode ljudi koji ne razmisljaju logicno vec jure da osvoje sto vise kvota da bi dobili vise para a sada ce zavrsiti sa dve kvote. Pa ce biti frka do sledece godine sta i kako. Ali uopste mi nije krivo, sta su trazili to su i dobili.

Da su razmisljali o 4cima sigurno ne bi planirali ovakve pripreme i ovakvu sezonu. Pa jbt, 2015 sam pricao sa se velike posade prave u postolipmijskoj godini i salje na sva moguca takmicenja a ne u predolimpijskoj godini. Znali su iz KSS vrlo dobro da se do kvota ne moze ali su ih ipak poslali.

Ovaj vektor je od pogodio sva 3 tima za A finale a retardi iz saveza se kao nadaju...

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa cetvercima, cista psihologija kockara koji je imao pocetni dobitak.Tacnije 2011.su cetverci prosli. I stalno su forsirali tu pricu od tada. 

 

Komplikovano je sastavljanjem grupnih posada. I Tomicevic je iz nuzde seo u K2, kada je izgubio mesto posle loma ruke 2012. u K1, i pogodilo se. Ja i dalje verujem da on i Zdelar mogu da ucine nesto u K2. Zdelar ce za godinu napredobati ali ne toliko da bi bio konkurentan u K1. Tomicevic mislim da i sada ima kvalitet za K1, ali je zrtvovao ceo ciklus u K1 zbog dobitnoj dvojca. 

 

Naravno ako budu uspeli da ih spoje. Koliko vidim po ponasanju Tomi nece da ostavi Zorica na cedilu i to je problem naseg saveza.Ne znaju da se nose sa dosta kvalitetnih posada. 

 

Prosto ne znaju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...