website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

 

Za Buncica ocekivano imao je mec protiv prvog nosica a za Maricu je mozda i dobro jer bi postojala sansa da se sastane sa kosovarkom, a onda bi je verovatno forsirali da preda.

A i izgubio je waza ari- jem, tako da nije toliko lose.

Kako stojimo u miksu? Vidim za sad 5.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

A i izgubio je waza ari- jem, tako da nije toliko lose.

Kako stojimo u miksu? Vidim za sad 5.

 

Pa u pistolju smo osvojili srebro, a za pusku trenutno 5. ali ima da puca jos 17 timova tako da su sanse nikakve haha mada to sad i nije bitno tu nema kvota.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Pa u pistolju smo osvojili srebro, a za pusku trenutno 5. ali ima da puca jos 17 timova tako da su sanse nikakve haha mada to sad i nije bitno tu nema kvota.

Bitno mi je da u ovim pojedinacnim dodjemo makar do 2-3 kvote. Mada je to pretesko. 

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem da se Majdov i Kukolj sastanu u finalu u Tokiju. Vučić je rekao da može, ništa drugo me ne zanima. Predsednik je poznat kao beskrompomisni saopštavalac istine srpskom narodu i kao čovek koji se u sve razume. Tako da ako on tvrdi, moje je da slušam. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Inace, posto je do veslackih kval ostalo par nedelja, rekao bih da je realno da imamo samo jednu posadu i to dvojac. Sve drugo mi nikako ne djeluje realno. Tesko da se forma bas toliko moze popraviti

 

Kako par nedelje? SP je za vise od 2 meseca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...