website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa to, verujem da ce sa novom dvoranom doci i bolji rezultati:fingers: Jedva cekam da vidim sta Vedran i Tatjana mogu, bili su zajedno na pripremama u Juznoj Africi ja mislim za Dudasom:d

Sad jednu treba u Zrenjanin....jednu negde u centralnu Srbiju i na jug :d

Link to comment
Share on other sites

Dudas:

Dobio sam poziv za svetsko prvenstvo u Portlandu koje je tacno za 11 dana.

Veoma mi je drago sto je organizator, pored toga sto je "deadline" prosao 29. Februara, ipak odlucio da mi uruci poziv ali je odluka mene i mog tima ostala ista, a to je da ovo takmicenje propustamo. Krivo mi je sto necu imati priliku da predstavljam nasu zemlju u Portlandu ali ovo radimo zarad visih ciljeva koji nas cekaju na leto.
Od utorka idemo u Oman, gde pocinju pripreme za Evropsko prvenstvo i Olimpijske igre.

Nasim predstavnicima zelim svu srecu na Svetskom Prvenstvu u SAD-u.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Dudas:

Dobio sam poziv za svetsko prvenstvo u Portlandu koje je tacno za 11 dana.

Veoma mi je drago sto je organizator, pored toga sto je "deadline" prosao 29. Februara, ipak odlucio da mi uruci poziv ali je odluka mene i mog tima ostala ista, a to je da ovo takmicenje propustamo. Krivo mi je sto necu imati priliku da predstavljam nasu zemlju u Portlandu ali ovo radimo zarad visih ciljeva koji nas cekaju na leto.
Od utorka idemo u Oman, gde pocinju pripreme za Evropsko prvenstvo i Olimpijske igre.

Nasim predstavnicima zelim svu srecu na Svetskom Prvenstvu u SAD-u.

 

Očekivano. Ko uopšte ide?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...