website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Konkurencija je ovde dosta slabija nego što bi bila da nije ovakva situacija koliko sam razumeo. Ali gledam finalistkinje u bolderu i nijedna nije bila bolja od Staše u Speedu.. 

 

I takođe niko iz prvih 6 u Speedu nije uopšte bio u 20 u bolderu osim jedne takmičarke koja je bila 19. 

 

Naučio sam i kako se boduje combined, pomnoze se plasmani iz sve tri i ko ima najmanje pobeđuje. Sa tim da ovo u suštini sada nema veze za taj combined, tj ovo mu dodju ko kvalifikacije neke za combined za vikend. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

Konkurencija je ovde dosta slabija nego što bi bila da nije ovakva situacija koliko sam razumeo. Ali gledam finalistkinje u bolderu i nijedna nije bila bolja od Staše u Speedu.. 

 

I takođe niko iz prvih 6 u Speedu nije uopšte bio u 20 u bolderu osim jedne takmičarke koja je bila 19. 

 

Naučio sam i kako se boduje combined, pomnoze se plasmani iz sve tri i ko ima najmanje pobeđuje. Sa tim da ovo u suštini sada nema veze za taj combined, tj ovo mu dodju ko kvalifikacije neke za combined za vikend. 

Bronza za stasu:yes

Ja mislim da se ovo nista sad ne racuna vec postoje posebne kvalifikacije za combined

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Bronza za stasu:yes

Ja mislim da se ovo nista sad ne racuna vec postoje posebne kvalifikacije za combined

 

Mislim da moraš da učestvuješ u sve 3 discipline i da imaju neke kvalifikacije i za kvalifikacije da bi ušao u combined, ali nisam 100 posto siguran. 

 

Bronza.. Ne znam kakva je Belgijanka u leadu ali deluje kao da je glavni favorit za kvotu. Neverovatno glatko izgleda u ovom boulderu. 

Link to comment
Share on other sites

Praštajte ako nisam dobro razumeo ovo. Uglavnom, Staša je u 8 i u finalu sutra. 

 

Sutra znači 3 finalne discipline gde će biti poređane od 1 do 8 u svakoj. Konačan plasman se mnozi i ko ima najmanji skor ide u Tokio.

 

Danas je Staša bila odlična u boulderu, solidna u leadu i speedu. Bila je bolja od Kolijer i Meškove u bolderu. Ako uspe da pobedi boulder sutra rekao bih da ima neke šanse. Mada meni Belgijanka ima najveće šanse tu. Dok Ruskinja je lagano počela da pada, ima tek 20 godina i možda je stiže umor. Videćemo sutra. Dakle, ne sme da bude neki kiks u speedu ili leadu, da tu bude negde u sredini i da uzme boulder i to će onda biti borba.. Neke šanse ipak postoje. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo su sad već sasvim solidne šanse za kvotu. Treća u speedu, prva u boulderu. Skor 3 posle 2 discipline. Sledi večeras lead gde je međutim među najlošijima u finalu. 

 

Ali... Najgore što može je da bude osma, a ja mislim čak da je najgore što može da bude sedma jer ova Poljakinja što je pobedila u speedu je daleko ispod u obe discipline. Dakle, ako bi bila sedma a i osma ne menja mnogo, skor je 21 ili 24. Onda treba da navijamo za Adamovsku i Tompson Smit da uzmu prva 2 mesta i ako se to desi onda Staša ide u Tokio bez obzira na sve. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...