website statistics
Jump to content

Poland National Thread


rybak
 Share

Recommended Posts

oby, ale ciężko 1 widokiem przesłonić przytłaczającą większość.

 

A to uważam na temat Zielińskich. 

Wielu zawodników wpadło. Po wynikach wiadomo było, że Szramiak wpadnie, a że byli w 1 obozie, Tomasz był podejrzany.

Bracia rzadko działają w odmienny sposób, szczególnie w tym sporcie. Nie o to chodzi, że wzięli jak zawsze pewnie, tylko że za dużo lub kontrola ich zaskoczyła - przecież pewne podwyższenie jest dopuszczalne.

Odstawiają cyrk - a Pistorius nie odstawiał?

Na czym się wyłożyli? Ze względów zawodowych nauczyłem się troszkę znajdować słaby punkt. Gdyby byli serio czyści.....nie powoływaliby się na to, że "brak informacji to dobre informacje" - nawet nie czekaliby na wyniki polskich kontroli, skoro to podkreślają, z tego co się nauczyłem - brali na 100%

Edited by Pavlo

I fell in love with sports.....since i first seen it

Link to comment
Share on other sites

zawód taki sam jak 4 lata temu, 8 lat temu itd. Zawsze przed igrzyskami kadra wydaje się silna,a jak przychodzi co do czego to wszystko zgarniają inni. Najbardziej żal upadku dyscyplin w których byliśmy zawsze ( lub w niedalakiej przeszłości) dobrzy: szermierka, podnoszenie ciężarów, czy też judo. Naprawdę zazdroszczę Włochom  i Węgrom takich występów ich reprezentantów. No nic, jutro ważny dzień. Ćwierćfinały siatkarzy  i szczypiornistów. O kwalifikacje powalczy też Fajdek. Mam nadzieje, że nie powtórzy wyczyny z Londynu. Szczypiorniści bez formy (a może słaby trener, który nie potrafił przygotować zagrać zespołowych) Siatkarze nawet grają nieźle, ale oglądając mecze z drugiej grupy uważam, że nie mamy szans (obstawiłem w naszej zabawie przegraną 0:3 z USA - tak bardzo chciałbym się mylić) :) 

Link to comment
Share on other sites

z Rio jest o tyle gorzej, że przed Atenami i dalej rok przedolimpijski chyba był już słabszy. Tu były bardzo udane 3 lata, nadzieje wydawały się uzasadnione i znowu klapa, 4 raz z rzędu jest bardzo niemiły, bo ciężko się nakręcać, że "będzie lepiej".

 

Do tego doszły bardzo niefajne "bonusy" w stylu doping, Radwańska, "pływacy", zero akcji w judo, "bokserzy" itp, afera z Wojtyrą, wpisy Tchórz, Dobka i daje to bardzo negatywny obraz. Może zespoły coś uratują, ale duży niesmak pozostanie

I fell in love with sports.....since i first seen it

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, kacz187 napisał:

Kolejny czarny dzień polskiego sportu. Fajdek przeszedł wszystko. "Polacy nic się nie stało..." :facepalm:

Dla mnie dzisiaj Igrzyska się już skończyły, nie mam najmniejszego zamiaru dalej oglądać tej żenady... A miało być tak świetnie, tak cudownie, miały to być zawody lepsze niż były w Atlancie... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...