website statistics
Jump to content
  • Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features and follow all sports events with us here on Totallympics!

Poland National Thread | Droga do Tokio 2020

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dear brothers, keep your head up!

Według mnie Iga powinna wygrać  Robert w tym roku zdobył już tyle nagród że pewnie nie może ich zliczyć  

Mi jeszcze żal siatkarek. Raz dlatego, że mam olbrzymi sentyment do tej drużyny (chociaż moje ulubione czasy czyli lata 2009-2010 już nie wrócą), dwa dlatego, że pierwsze dwa sety meczu z Rosjankami p

1 minute ago, Monzanator said:

Trzecie miejsce Adriana Meronka na Teneryfie. Tydzień temu był chyba 15? Coś się ruszyło?

Oby oby, bo szkoda by było gdyby stracił szansę na kwalifikację olimpijską kilka tygodni przed zamknięciem rankingu. Powinien teraz wskoczyć na 50 miejsce, bądź wyżej.

1 hour ago, rybak said:

Oby oby, bo szkoda by było gdyby stracił szansę na kwalifikację olimpijską kilka tygodni przed zamknięciem rankingu. Powinien teraz wskoczyć na 50 miejsce, bądź wyżej.

Spoko, ma spory zapas. Teraz ważne, żeby awansował w rankingu Race to Dubai, żeby nie martwić się prawem gry w European Tour w kolejnym sezonie.

• 2 weeks later...
2 hours ago, Monzanator said:

Adrian Meronk znowu trzeci, tym razem na British Masters.

Widać że forma się ustabilizowała, mam nadzieję że na Igrzyskach będzie gdzieś w połowie stawki (co będzie dużym sukcesem) albo nawet wyżej, bo teraz już jest raczej pewny wyjazdu, o ile nie potwierdzą się kolejne plotki o tym że Igrzyska jednak nie dojdą do skutku :whistle:

Na ten moment z rankingów w innych dyscyplinach kwalifikacje ma trójka singlistów w tenisie oraz Łukasz Kubot w deblu, 6 judoków (tu może dojść do sporych przetasowań po MŚ które rozpoczną się za 3 tygodnie), dwójka w pięcioboju nowoczesnym, spora grupa lekkoatletów którzy jeszcze nie mają minimów, pływacka damska sztafeta w stylu zmiennym, jedna męska i jedna damska kwalifikacja w kolarstwie górskim oraz para Fijałek/Bryl w siatkówce plażowej (tutaj jeszcze pary Kantor/Łosiak są tuż pod kreską oraz para Wojtasik/Kociołek też jest blisko).

Blisko kwalifikacji jest też Amelia Brodka w deskorolce oraz Wiktoria Dąbczyńska w badmintonie (jeśli potwierdzą się realokacje). Nie wiadomo też do końca jak potoczy się sytuacja z burdelem w kwalifikacjach w podnoszeniu ciężarów, ale tam na ten moment kwalifikacje mają Michalski i prawdopodobnie Adamus.