website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, hckošice said:

Samková ? :yikes:To akože fakt ? wow. tak to je skvelá správa teda.

 

Inak, Nedať Dubovskú do súťaže družstiev by bola poriadna blbosť. veď to je v podstate paralelný Slalom, ako najlepšia slalomárka v tíme by mala byť jednotkou pre tímovú súťaž predsa, nieto vôbec nebyť ani nominovaná.

No ja opravdu nevim co robi na tom svaze ..... Tak Samkova uspesne rehabilituje. Vypada to, ze bude jezdit na prkne driv nez chodit normalne 😂😂😂 ..... Jako jsem na to hodne zvedavy, formu mela skvelou a chtela urcite jet o medaili i v tymu, jeste pockejme 🙂.... Jinak finalni nominace by mela byt tusim 24.1.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hipooo said:

Těžko říct... třeba nejsou očkovaní? 

Toto si zrovna nemyslim, ze je hlavni duvod. Podle me zase bude hrat roli nejaka trapna politika. Hlavne kdyz Nick zminoval, ze splnil kriteria FIS a je strasne rad, ze muze v Pekingu reprezentovat Cesko a najednou nic ....... Capova by s nejvetsi pravdepodobnosti startoval v Pekingu v Top 30, ale posledni dobou si moc neveri ....ale porad jezdi lip nez ostatni zavodnice. Jeji "nenominaci" hodne nechapu.....

Link to comment
Share on other sites

Week 17th January -  23rd January 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA2000, Australian Open, Melbourne :AUS 1st round Tereza Martincová :CZE vs. Lauren Davis :USA 7:5, 6:2
Barbora Krejčíková [4] :CZE vs. Andrea Petkovic :GER 6:2, 6:0
Kateřina Siniaková :CZE vs. Anett Kontaveit [6] :EST 2:6, 3:6
Petra Kvitová [20] :CZE vs. Sorana Cirstea :ROU 2:6, 2:6
Marie Bouzková :CZE vs. Rebecca Marino [Q] :CAN 6:1, 6:3
Markéta Vondroušová [31] :CZE vs. Priscilla Hon [WC] :AUS 6:2, 6:3
2nd round Tereza Martincová :CZE vs. Camilla Giorgi [30] :ITA 2:6, 6:7
Barbora Krejčíková [4] :CZE vs. Wang Xiyu [WC] :CHN 6:2, 6:3
Marie Bouzková :CZE vs. Kaia Kanepi :EST 2:6, 6:7
Markéta Vondroušová [31] :CZE vs. Liudmila Samsonova :RUS 6:2, 7:5
3rd round Barbora Krejčíková [4] :CZE vs. Jelena Ostapenko [26] :LAT 2:6, 6:4, 6:4
Markéta Vondroušová [31] :CZE vs. Aryna Sabalenka [2] :BLR 6:2, 3:6, 1:6
4th round Barbora Krejčíková [4] :CZE vs. Victoria Azarenka [24] :BLR 6:2, 6:2
ATP2000, Australian Open, Melbourne :AUS 1st round Jiří Veselý :CZE vs. Stefan Kozlov [WC] :USA 5:7, 3:6, 4:6
Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Grigor Dimitrov [26] :BUL 4:6, 6:4, 3:6, 5:7
Tomáš Macháč [Q] :CZE vs. Juan Manuel Cerundolo :ARG 6:3, 2:6, 6:4, 6:2
2nd round Tomáš Macháč [Q] :CZE vs. Maxime Cressy :USA 1:6, 6:3, 1:6, 6:7
ski jumping WC, Titisee-Neustadt :GER HS142, Q Roman Koudelka -31.0 (32nd place, Q)
Viktor Polášek -67.9 (58th place)
HS142 Roman Koudelka -209.2 (50th place)
HS142 Roman Koudelka -71.9 (27th place)
alpine skiing WC, Kitzbühel :AUT Men slalom Ondřej Berndt DNF
WC, Cortina d'Ampezzo :ITA Women downhill Ester Ledecká +0,26 (3rd place) :champion:
Women super-G Ester Ledecká +0,61 (8th place)
Tereza Nová DNS
freestyle skiing WC, Idre Fjall :SWE Women skicross Nikol Kučerová 11th place
Women skicross Nikol Kučerová 12th place
biathlon WC, Antholz-Anterselva :ITA Men 20km individual Michal Krčmář +3:08,7 (14th place)
Milan Žemlička +6:09,5 (51st place)
Jakub Štvrtecký +6:18,0 (52nd place)
Adam Václavík +6:40,9 (58th place)
Mikuláš Karlík +9:19,8 (84th place)
Women 15km individual Jessica Jislová +4:17,8 (25th place)
Markéta Davidová +2:34,8 (6th place)
Eva Puskarčíková +6:17,5 (57th place)
Lucie Charvátová +6:27,8 (59th place)
Tereza Voborníková +4:27,2 (29th place)
Men 15km mass start Michal Krčmář +1:54,1 (7th place)
Women relay Jislová, Voborníková, Davidová, Charvátová +59,8 (6th place)
Men relay Karlík, Žemlička, Štvrtecký, Václavík +5:36,1 (15th place)
Women 12,5km mass start Markéta Davidová +1:32,6 (17th place)
Jessica Jislová +1:22,8 (14th place)
luge ECH/WC, St. Moritz :SUI Women, Q Anna Čežíková +1,116 (17th place, Q)
Women Anna Čežíková +3,080 (27th place)
Men, Q Michael Lejsek +1,989 (20th place)
2-men, Q Filip Vejdělek, Zdeněk Pěkný +1,449 (9th place, Q)
2-men Filip Vejdělek, Zdeněk Pěkný +4,033 (20th place)
handball ECH, Bratislava :SVK Preliminary round Czech Republic :CZE vs. Sweden :SWE 27:27
Link to comment
Share on other sites

PŘEDBĚŽNÁ NOMINACE NA ZOH 2022 V PEKINGU (112 jmen)

 

BIATLON (5+5)


Ženy: Markéta Davidová, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Tereza Voborníková.

 

Muži: Michal Krčmář, Jakub Štvrtecký, Mikuláš Karlík, Adam Václavík, Milan Žemlička
 

 

BOBY (4+0)
Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář, Dominik Záleský

 

SKELETON (0+1):
Anna Fernstädtová.

 

CURLING (1+1):
Zuzana Paulová a Tomáš Paul.

 

 

KRASOBRUSLENÍ (3+3):
Muži: Michal Březina.
Ženy: Eliška Březinová.
Taneční páry: Natálie Taschlerová, Filip Taschler.
Sportovní dvojice: Martin Bidař, Jelizaveta Žuková.

 

RYCHLOBRUSLENÍ (0+2):
Martina Sáblíková, Nikola Zdráhalová

 

SHORT TRACK (0+1)

Michaela Hrůzová (500m + 1500m)

 

SANĚ (3+1):
Ženy: Anna Čežíková.
Muži: Michael Lejsek.
Dvojice: Zdeněk Pěkný, Filip Vejdělek.

 

HOKEJ:
Muži (24):
Brankáři: Šimon Hrubec (Avangard Omsk/KHL), Roman Will (Traktor Čeljabinsk/KHL), Patrik Bartošák (Amur Chabarovsk/KHL).

Obránci: Jakub Jeřábek (Spartak Moskva/KHL), David Sklenička (Jokerit Helsinki/KHL),Lukáš Klok, Ronald Knot (oba Neftěchimik Nižněkamsk/KHL), Libor Šulák (Admiral Vladivostok/KHL), Vojtěch Mozík (Admiral Vladivostok/KHL), Tomáš Kundrátek (HC Oceláři Třinec).
Útočníci: Roman Červenka (Rapperswill-Jona/Švýcarsko), Jiří Smejkal (Lahti Pelicans/Finsko), Vladimír Sobotka, Michal Řepík (oba HC Sparta Praha), Hynek Zohorna, Tomáš Zohorna (oba Oskarshamn/Švédsko), Radan Lenc (Amur Chabarovsk/KHL), Jan Kovář (Zug/Švýcarsko), Matěj Stránský (HC Davos/Švýcarsko), Lukáš Sedlák, Tomáš Hyka (Traktor Čeljabinsk/KHL), Michael Špaček (Frölunda HC/Švédsko), Michael Frolík (Lausanne HC/Švýcarsko), David Krejčí (HC Olomouc) + 1 další nominovaný.


Ženy:
Brankářky: Klára Peslarová, Viktorie Švejdová (obě MoDo Hockey), Kateřina Zechovská (Draci Bílina). 
Obránkyně: Sára Čajanová (HC Bobři Valašské Meziříčí), Pavlína Horálková (Birjusa Krasnojarsk), Tereza Radová (Goteborg HC), Samantha Kolowratová (Brynas IF), Dominika Lásková (Merrimack College), Daniela Pejšová (MoDo Hockey), Aneta Tejralová (SKIF N. Novgorod). 
Útočnice: Kateřina Bukolská (Leksands IF), Klára Hymlárová (St. Cloud State University), Aneta Lédlová (Kadaň), Natálie Mlýnková, Kristýna Pátková (obě Vermont University), Denisa Křížová, Kateřina Mrázová (obě Brynas IF), Noemi Neubauerová (Colgate University), Michaela Pejzlová (IFK Helsinki), Vendula Přibylová (AIK Stockholm), Alena Mills (KRS Vanke Rays), Lenka Serdar (Linkoping HC), Tereza Vanišová (Leksands IF). 

 

AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ (0+2):
Diana Cholenská a Nikol Kučerová (Skicross)

 

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ (2+4):
Ženy: Ester Ledecká, Martina Dubovská, Barbora Nováková a Elese Sommerová.
Muži: Jan Zabystřan a Kryštof Krýzl.

 

BĚH NA LYŽÍCH (6+5):
Muži: Michal Novák,Jan Pechoušek, Adam Fellner, Luděk Šeller, Petr Knop, Ondřej Černý
Ženy: Kateřina Janatová, Tereza Beranová, Petra Hynčicová, Petra Nováková, Zuzana Holíková

 

SKOKY NA LYŽÍCH (4+3):
Muži: Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek a Filip Sakala.
Ženy: Karolína Indráčková, Klára Ulrichová, Anežka Indráčková

 

SEVERSKÁ KOMBINACE (4+0):
Tomáš Portyk,Lukáš Daněk, Jan Vytrval a Ondřej Pažout.

 

SNOWBOARDING (1+4):
Ženy: Ester Ledecká, Zuzana Maděrová (paralelní disciplíny), Vendula Hopjáková (snowboardcross) a Šárka Pančochová (Big Air, Slopestyle, U-Rampa).
Muži: Jan Kubičík (snowboardcross).

 

Pravděpodobně ještě dojde ke změnám. Diana Cholenská si přetrhla přední zkřížený vaz v koleně, hokejisté mají covid a nejen kvůli tomu ještě mohou nastat změny. 

Link to comment
Share on other sites

Week 24th January -  30th January 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA2000, Australian Open, Melbourne :AUS QF Barbora Krejčíková [4] :CZE vs. Madison Keys :USA 2:6, 3:6
ATPchall., Quimper :FRA 1st round Jiří Lehečka [7] :CZE vs. Gregoire Barrere :FRA 2:6, 3:6
ATPchall., Santa Cruz :BOL 1st round Zdeněk Kolář [5] :CZE vs. Gonzalo Villanueva [Q] :ARG 7:5, 4:6, 6:2
2nd round Zdeněk Kolář [5] :CZE vs. Nicolaz Alvarez :PER 7:6, 3:6, 4:6
nordic combined WC, Seefeld :AUT Men HS109/7,5km Lukáš Daněk +2:34,2 (28th place)
Ondřej Pažout +2:34,6 (29th place)
Tomáš Portyk +2:39,8 (31st place)
Jan Vytrval +4:50,3 (52nd place)
Men HS109/10km Lukáš Daněk +3:47,3 (37th place)
Ondřej Pažout +4:37,8 (45th place)
Tomáš Portyk +2:02,2 (19th place)
alpine skiing WC, Schladming :AUT Men slalom Kryštof Krýzl DNF
snowboarding WC, Cortina d'Ampezzo :ITA Men snowboardcross, Q Radek Houser +0,79 (10th place, Q)
Matouš Koudelka +2,57 (51st place)
Men snowboardcross Radek Houser 26th place
biathlon ECH, Arber :GER Men 20km individual Vítězslav Hornig +3:11,6 (13th place)
Women 15km individual Eliška Teplá +8:15,1 (77th place)
Klára Lejsek +7:27,2 (70th place)
Natálie Jurčová +6:45,1 (64th place)
Men 10km sprint Vítězslav Hornig +2:20,2 (34th place)
Tomáš Mikyska +1:46,1 (24th place)
Women 7,5km sprint Klára Lejsek +2:52,6 (61st place)
Eliška Teplá +1:40,6 (31st place)
Natálie Jurčová +3:31,7 (71st place)
Tereza Vinklárková +3:38,8 (77th place)
Men 12,5km pursuit Tomáš Mikyska DNS
Vitězslav Hornig +2:59,9 (13th place)
Women 10km pursuit Eliška Teplá +3:36,2 (35th place)
Mixed relay Mikyska, Hornig, Teplá, Lejsek +8:53,7 (13th place)
cyclocross WCH, Walmart :USA Team relay Fiala, Boroš, Zemanová, Nash +1:10 (6th place)
Women Kateřina Nash +2:41 (13th place)
Men Michael Boroš  
 
Link to comment
Share on other sites

Week 31st January -  6th February 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis ATP250, Pune :IND 1st round Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Caleb Ilkel :TUR 6:4, 6:2
2nd round Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Emil Ruusuvuori [6] :FIN 3:6, 3:6
Jiří Veselý [4] :CZE vs. Bernabe Zapata Miralles :ESP 6:3, 6:4
QF Jiří Veselý [4] :CZE vs. Emil Ruusuvuori [6] :FIN 3:6, 4:6
ski jumping OG, Beijing :CHN Men HS106, Q Roman Koudelka -23.3 (19th place, Q)
Čestmír Kožíšek -25.3 (22nd place, Q)
Filip Sakala -77.5 (51st place)
Men HS106 Roman Koudelka -25.5 (18th place)
Čestmír Kožíšek -63.1 (29th place)
Women HS106 Karolína Indráčková -108.3 (28th place)
Anežka Indráčková -115.7 (30th place)
Klára Ulrichová -190.8 (33rd place)
figure skating OG, Beijing :CHN Team, men Michal Březina 76.77 (7th place)
Team, ice dance Taschler/Taschlerová 68.99 (6th place)
Team, pairs Bidař/Žuková 56.70 (8th place)
Team, women Eliška Březinová 61.05 (8th place)
ice hockey OG, Beijing :CHN Women, group B Czech Republic :CZE vs. China :CHN 3:1
Czech Republic :CZE vs. Sweden :SWE 3:1
snowboarding OG, Beijing :CHN Women slopestyle, Q Šárka Pančochová 25.51 (26th place)
biathlon OG, Beijing :CHN Mixed relay Jislová/Davidová/Karlík/Krčmář +3:34,6 (12th place)
cross-country skiing OG, Beijing :CHN Women skiathlon Petra Nováková +4:39,0 (30th place)
Petra Hynčicová +4:27,1 (26th place)
Men skiathlon Michal Novák +4:41,1 (18th place)
Petr Knop +9:28,6 (44th place)
Adam Fellner +9:29,7 (46th place)
luge OG, Beijing :CHN Men Michael Lejsek 30th place
speed skating OG, Beijing :CHN Women 3000m Martina Sáblíková +3,41 (4th place)
Nikola Zdráhalová +16,20 (18th place)
short track OG, Beijing :CHN Women 500m, H Michaela Hrůzová 45.060 (3rd place)
curling OG, Beijing :CHN Mixed doubles Czech Republic :CZE vs. Norway :NOR 7:6
Czech Republic :CZE vs. Sweden :SWE 4:7
Czech Republic :CZE vs. Australia :AUS 8:2
Czech Republic :CZE vs. Italy :ITA 2:10
Czech Republic :CZE vs. Great Britain :GBR 3:8
Czech Republic :CZE vs. Switzerland :SUI 3:11
Czech Republic :CZE vs. United States :USA 10:8
Czech Republic :CZE vs. Canada :CAN 5:7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Week 7th February -  13th February 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA250, St. Petersburg :RUS 1st round Tereza Martincová :CZE vs. Vera Zvonareva :RUS 2:6, 6:1, 6:4
Petra Kvitová [6] :CZE vs. Jule Niemeier [Q] :GER 6:2, 6:1
Markéta Vondroušová :CZE vs. Sorana Cirstea :ROU 5:7, 6:3, 4:6
2nd round Petra Kvitová [6] :CZE vs. Irina-Camelia Begu :ROU 3:6, 0:6
Tereza Martincová :CZE vs. Elena Rybakina [3] :KAZ w/o
QF Tereza Martincová :CZE vs. Irina-Camelia Begu :ROU 4:6, 2:6
ATP250, Rotterdam :NED 1st round Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Denis Shapovalov [5] :CAN 6:4, 6:4
2nd round Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Botic van de Zandschup :NED 1:6, 6:4, 6:4
QF Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Lorenzo Mussetti :ITA 6:3, 1:6, 7:5
SF Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Stefanos Tsitsipas [1] :GRE 6:4, 4:6, 2:6
ATPchall., Bengaluru :IND 1st round Jiří Veselý [1] :CZE vs. Antoine Bellier [Q] :SUI 6:3, 6:7, 6:2
Vít Kopřiva :CZE vs. Hugo Grenier :FRA 1:6, 6:2, 4:6
2nd round Jiří Veselý [1] :CZE vs. Pranjesh Gunneswaran :IND 3:6, 6:2, 6:1
QF Jiří Veselý [1] :CZE vs. Enzo Couacaud [6] :FRA 4:6, 0:0ret
ATPchall., Cherbourg :FRA 1st round Tomáš Macháč [3] :CZE vs. Mikhail Kukushkin :KAZ 3:6, 2:6
Jonáš Forejtek [Q] :CZE vs. Filip Horanský :SVK 4:6, 6:1, 6:4
2nd round Jonáš Forejtek [Q] :CZE vs. Pierre-Hugues Herbert [2] :FRA 3:6, 4:6
ski jumping OG, Beijing :CHN Team relay Ulrichová/Kožíšek/K. Indráčková/Koudelka 722.8 (7th place)
Men HS140, Q Roman Koudelka -56.9 (48th place, Q)
Čestmír Kožíšek -28.6 (25th place, Q)
Radek Rýdl -61,9 (50th place, Q)
Filip Sakala -52.1 (45th place, Q)
Men HS140 Roman Koudelka -187.4 (41st place)
Čestmír Kožíšek -188.0 (42nd place)
Radek Rýdl -199.4 (47th place)
Filip Sakala -203.0 (48th place)
figure skating OG, Beijing :CHN Men short program Michal Březina 75.19 (25th place)
Men total Michal Březina 75.19 (25th place)
Ice dance, rhythmic dance Taschler/Taschlerová 67.22 (17th place)
nordic combined OG, Beijing :CHN HS106/10km Tomáš Portyk +2:08,7 (20th place)
Lukáš Daněk +2:34,1 (21st place)
Jan Vytrval +2:57,0 (26th place)
Ondřej Pažout +3:23,7 (29th place)
alpine skiing OG, Beijing :CHN Men super-G Jan Zabystřan +3,15 (25th place)
Women giant slalom Elese Sommerová DNF
Women slalom Martina Dubovská +2,05 (13th place)
Gabriela Capová +6,26 (32nd place)
Elese Sommerová DNF
Men combination Jan Zabystřan DNF
Women super-G Ester Ledecká +0,43 (5th place)
Tereza Nová +4,37 (33rd place)
Barbora Nováková +4,75 (36th place)
Men giant slalom Kryštof Krýzl  
Jan Zabystřan DNF
ice hockey OG, Beijing :CHN Women, group B Czech Republic :CZE vs. Denmark :DEN 2:3
Czech Republic :CZE vs. Japan :JPN 2:3ot
Women, QF Czech Republic :CZE vs. United States :USA 1:4
Men, group B Czech Republic :CZE vs. Denmark :DEN 1:2
Czech Republic :CZE vs. Switzerland :SUI 2:1ot
Czech Republic :CZE vs. ROC :ROC 6:5ot
snowboarding OG, Beijing :CHN Women parallel giant slalom, Q Ester Ledecká 1:23,63 (1st place, Q)
Zuzana Maděrová 1:34,59 (23rd place)
Women parallel giant slalom Ester Ledecká 1st place :champion:
Women snowboardcross, Q Vendula Hopjáková 1:25,49 (23rd place, Q)
Women snowboardcross Vendula Hopjáková DNF
Women halfpipe, Q Šárka Pančochová 41.75 (18th place)
biathlon OG, Beijing :CHN Women 15km individual Markéta Davidová +31,9 (6th place)
Jessica Jislová +4:04,8 (27th place)
Tereza Voborníková +4:38,9 (34th place)
Lucie Chravátová +2:33,9 (19th place)
Men 20km individual Mikuláš Karlík +4:08,9 (31st place)
Michal Krčmář +6:40,5 (59th place)
Jakub Štvrtecký +7:05,3 (65th place)
Milan Žemlička +6:56,9 (62nd place)
Men 10km sprint Michal Krčmář +1:22,0 (16th place)
Mikuláš Karlík +1:48,4 (28th place)
Jakub Štvrtecký +2:47,9 (58th place)
Adam Václavík +2:49,8 (59th place)
Women 7,5km sprint Markéta Davidová +2:27,5 (41st place)
Jessica Jislová +1:58,4 (31st place)
Tereza Voborníková +2:46,6 (58th place)
Lucie Charvátová +1:51,3 (25th place)
Women 10km pursuit Lucie Charvátová +4:56,3 (34th place)
Jessica Jislová +5:07,6 (35th place)
Markéta Davidová +4:02,9 (28th place)
Tereza Voborníková lapped (57th place)
Men 12,5km pursuit Michal Krčmář +4:59,4 (34th place)
Mikuláš Karlík +6:31,3 (42nd place)
Jakub Štvrtecký +7:24,6 (48th place)
Adam Václavík +6:33,7 (44th place)
cross-country skiing OG, Beijing :CHN Men sprint, Q Luděk Šeller +9,06 (29th place, Q)
Jan Pechoušek +10,00 (33rd place)
Ondřej Černý +5,62 (9th place, Q)
Michal Novák +7,46 (21st place, Q)
Men sprint Ondřej Černý 26th place
Michal Novák 23rd place
Luděk Šeller 29th place
Women sprint, Q Zuzana Holíková +20,60 (44th place)
Petra Hynčicová +15,48 (33rd place)
Tereza Beranová +13,17 (22nd place, Q)
Kateřina Janatová +11,77 (15th place, Q)
Women sprint Kateřina Janatová 19th place
Tereza Beranová 20th place
Women 10km Petra Nováková +2:54,4 (30th place)
Kateřina Janatová +3:00,9 (34th place)
Petra Hynčicová +3:21,7 (42nd place)
Men 15km Jan Pechoušek DNS
Adam Fellner +3:06,2 (31st place)
Petr Knop +4:39,6 (54th place)
Michal Novák +4:11,8 (50th place)
Women relay Beranová/Janatová/Nováková/Hynčicová +5:51,6 (13th place)
Men relay Fellner/Novák/Knop/Pechoušek +10:07,1 (12th place)
luge OG, Beijing :CHN Women Anna Čežíková +1,875 (30th place)
2-men Pěkný/Vejdělek +3,563 (16th place)
Team Lejsek/Čežíková/Pěkný/Vejdělek +6,150 (10th place)
skeleton OG, Beijing :CHN Women Anna Fernstädtová +1,70 (7th place)
speed skating OG, Beijing :CHN Women 1500m Nikola Zdráhalová +6,26 (21st place)
Women 5000m Martina Sáblíková +6,58 (3rd place) :champion:
curling OG, Beijing :CHN Mixed doubles Czech Republic :CZE vs. China :CHN 8:6
ski mountaineering ECH, Boi Taull :ESP Women vertical Marcela Vašinová +2:23 (5th place)
Tereza Rudolfová +6:36 (27th place)
Women individual race Marcela Vašinová +10:55,6 (16th place)
Tereza Rudolfová +19:29,6 (26th place)
Link to comment
Share on other sites

Week 14th February -  20th February 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis ATP250, Doha :QAT 1st round Jiří Veselý :CZE vs. Arthur Rinderknech :FRA 6:3, 6:7, 4:6
WTA500, Dubai :UAE 1st round Petra Kvitová :CZE vs. Camilla Giorgi :ITA 6:2, 6:0
Markéta Vondroušová [Q] :CZE vs. Danielle Rose Collins [9] :USA 2:6, 3:0ret.
Kateřina Siniaková [Q] :CZE vs. Garbine Muguruza [4] :ESP 6:7, 6:2, 2:6
Barbora Krejčíková [2] :CZE vs. Caroline Garcia [WC] :FRA 6:4, 7:6
2nd round Markéta Vondroušová [Q] :CZE vs. Varvara Gracheva [Q] :RUS 6:2, 6:0
Petra Kvitová :CZE vs. Aryna Sabalenka [1] :BLR 6:4, 6:4
Barbora Krejčíková [2] :CZE vs. Dayana Yastremska [Q] :UKR 3:6, 6:7
QF Petra Kvitová :CZE vs. Jelena Ostapenko :LAT 7:5, 5:7, 6:7
Markéta Vondroušová [Q] :CZE vs. Dayana Yastremska [Q] :UKR 7:5, 6:4
SF Markéta Vondroušová [Q] :CZE vs. Veronika Kudermetova :RUS w/o.
ATP250, Marseille :FRA 1st round Tomáš Macháč [Q] :CZE vs. Damir Džumhur [Q] :BIH 1:6, 6:3, 6:1
2nd round Tomáš Macháč [Q] :CZE vs. Roman Safiullin [Q] :RUS 7:6, 4:6, 6:7
ATPchall., Bengaluru 2 :IND 1st round Vít Kopřiva [5] :CZE vs. Andrey Kuznetsov :RUS 2:6, 6:1, 3:6
Dominik Palán [Q] :CZE vs. Borna Gojo :CRO 6:4, 3:6, 4:6
ski jumping OG, Beijing :CHN Men teams Polášek/Kožíšek/Sakala/Koudelka -187.9 (9th place)
figure skating OG, Beijing :CHN Ice dance, free dance Taschler/Taschlerová 101.10 (17th place)
Ice dance, total Taschler/Taschlerová 168.32 (17th place)
Pairs, short programe Bidař/Žuková 54.64 (17th place)
Pairs, total Bidař/Žuková 54.64 (17th place)
nordic combined OG, Beijing :CHN HS140/10km Tomáš Portyk +3:07,3 (27th place)
Lukáš Daněk +3:54,0 (30th place)
Jan Vytrval +2:03,8 (18th place)
Ondřej Pažout +3:16,4 (29th place)
Men teams Portyk/Vytrval/Pažout/Daněk +2:25,5 (7th place)
alpine skiing OG, Beijing :CHN Women downhill Ester Ledecká +6,31 (27th place)
Tereza Nová +7,51 (28th place)
Barbora Nováková +7,63 (29th place)
Men slalom Kryštof Krýzl DNF
Jan Zabystřan DNF
Women combined Ester Ledecká +2,65 (4th place)
Tereza Nová +9,79 (14th place)
Mixed team parallel Czech Republic :CZE vs. France :FRA 1:3
ice hockey OG, Beijing :CHN Men Czech Republic :CZE vs. Switzerland :SUI 2:4
snowboarding OG, Beijing :CHN Women big air, Q Šárka Pančochová 123.00 (14th place)
biathlon OG, Beijing :CHN Women relay Puskarčíková/Davidová/Jislová/Charvátová +3:02,1 (8th place)
Men relay Štvrtecký/Karlík/Václavík/Krčmář lapped (19th place)
Men 15km mass start Michal Krčmář +3:40,5 (21st place)
Women 12,5km mass start Markéta Davidová +53,4 (4th place)
Lucie Charvátová +4:10,7 (28th place)
cross-country skiing OG, Beijing :CHN Men team sprint, Q Šeller/Novák +19,42 (7th place)
Women team sprint, Q Janatová/Hynčicová +55,12 (8th place)
Women 30km Kateřina Janatová +6:49,2 (22nd place)
Petra Nováková DNF
Petra Hynčicová +11:32,6 (41st place)
Mem 30km Michal Novák DNS
Adam Fellner +6:41,6 (42nd place)
Petr Knop +5:02,3 (37th place)
speed skating OG, Beijing :CHN Women 1000m Nikola Zdráhalová +5,56 (27th place)
Women mass start Nikola Zdráhalová DNS
freestyle skiing OG, Beijing :CHN Women skicross, Q Nikol Kučerová 23rd place
bobsleigh OG, Beijing :CHN 4-men Dvořák/Šindelář/Nosek/Záleský

+3,99 (21st place

Link to comment
Share on other sites

Week 21st February -  27th February 2022

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA1000, Doha :QAT 1st round Kateřina Siniaková :CZE vs. Jessica Pegula [9] :USA 3:6, 2:6
Tereza Martincová :CZE vs. Elina Svitolina [10] :UKR 6:7, 7:5, 7:6
Petra Kvitová :CZE vs. Irina-Camelia Begu :ROU 6:3, 6:1
2nd round Barbora Krejčíková [2] :CZE vs. Magda Linette :POL 6:1, 6:3
Petra Kvitová :CZE vs. Elise Mertens [16] :BEL 5:7, 2:1ret.
Tereza Martincová :CZE vs. Arantxa Rus [LL] :NED 6:2, 6:4
3rd round Barbora Krejčíková [2] :CZE vs. Jelena Ostapenko [15] :LAT 3:6, 2:6
Tereza Martincová :CZE vs. Ons Jabeur [8] :TUN 1:6, 6:3, 3:6
WTA250, Guadalajara :MEX 1st round Marie Bouzková :CZE vs. Misaki Doi [7] :JPN 4:6, 7:5, 6:4
Brenda Fruhvirtová [Q] :CZE vs. Sloane Stephens [6] :USA 2:6, 2:6
2nd round Marie Bouzková :CZE vs. Lucia Bronzetti [Q] :ITA 7:6, 6:2
QF Marie Bouzková :CZE vs. Sara Sorribes Tormo [3] :ESP 6:4, 6:1
SF Marie Bouzková :CZE vs. Qiang Wang :CHN 6:3, 6:3
F Marie Bouzková :CZE vs. Sloane Stephens [6] :USA  
ATP500, Dubai :UAE 1st round Jiří Veselý [Q] :CZE vs. Marin Čilić :CRO 6:4, 7:6
2nd round Jiří Veselý [Q] :CZE vs. Robert Bautista Agut [8] :ESP 6:2, 6:4
QF Jiří Veselý [Q] :CZE vs. Novak Djoković [1] :SRB 6:4, 7:6
SF Jiří Veselý [Q] :CZE vs. Denis Shapovalov [6] :CAN 7:6, 6:7, 7:6
F Jiří Veselý [Q] :CZE vs. Andrey Rublev [2] :RUS 3:6, 4::champion:
ATPchall., Forli 5 :ITA 1st round Tomáš Macháč [1] :CZE vs. Lukas Lacko :SVK 6:2, 6:2
2nd round Tomáš Macháč [1] :CZE vs. Stefano Napolitano [WC] :ITA 6:3, 6:4
QF Tomáš Macháč [1] :CZE vs. Tim Van Rijthoven :NED 3:6, 6:7
ATPchall., Pau :FRA 1st round Jiří Lehečka [3] :CZE vs. Mikhail Kukushkin :KAZ 0:6, 2:6
ski jumping WC, Hinzenbach :AUT Women H90 Anežka Indráčková -167.0 (31st place)
Klára Ulrichová -76.9 (27th place)
Women H90 Karolína Indráčková -67.4 (25th place)
Klára Ulrichová -159.7 (33rd place)
WC, Lahti :FIN Men HS130 Viktor Polášek -181.9 (44th place)
Roman Koudelka -184.0 (47th place)
Men HS130 Viktor Polášek -187.1 (47th place)
Roman Koudelka -177.3 (44th place)
nordic combined WC, Lahti :FIN Team relay Daněk/Vytrval +2:30,1 (11th place)
Men HS130/10km Jan Vytrval +1:10,5 (10th place)
Tomáš Portyk +2:25,6 (28th place)
Lukáš Daněk DNS
alpine skiing WC, Crans Montana :SUI Women downhill Ester Ledecká 1:30,17 (1st place) :champion:
Women downhill Ester Ledecká +0,11 (2nd place) :champion:
cross-country skiing WC, Lahti :FIN Men sprint, Q Michal Novák +6,71 (23rd place, Q)
Men sprint Michal Novák 18th place
Women sprint, Q Kateřina Janatová +13,55 (17th place, Q)
Tereza Beranová +17,53 (30th place, Q)
Women sprint Kateřina Janatová 11th place
Tereza Beranová 25th place
Women C 10 km Kateřina Janatová +2:36,2 (42nd place)
Tereza Beranová DNS
Mem C 15 km Michal Novák +1:21,9 (15th place)
basketball WCH Qualification, Botevgrad :BUL Men, Group F Czech Republic :CZE vs. Bulgaria :BUL 70:79
WCH Qualification, Pardubice :CZE Czech Republic :CZE vs. Bulgaria :BUL  
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...