website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

Week 17th May -  23rd May 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA250, Belgrade :SRB 1st round Kristýna Plíšková :CZE vs. Oceane Dodin :FRA 3:6, 5:7
Tereza Martincová :CZE vs. Reka-Luca Jani [Q] :HUN 2:6, 6:0, 5:7
WTA250, Parma :ITA 1st round Kateřina Siniaková :CZE vs. Clara Tauson :DEN 6:1, 6:3
2nd round Kateřina Siniaková :CZE vs. Serena Williams [1] :USA 7:6, 6:2
QF Kateřina Siniaková :CZE vs. Caroline Garcia [8] :FRA 7:5, 6:1
SF Kateřina Siniaková :CZE vs. Cori Gauff [3] :USA 5:7, 6:1, 2:6
ATPchall., Oeiras 3 :POR 1st round Jiří Veselý [1] :CZE vs. Hugo Grenier [Q] :FRA 6:4, 7:6
2nd round Jiří Veselý [1] :CZE vs. Hugo Dellien :BOL 3:6, 3:4ret.
ATP250, Belgrad 2 :SRB Q, 1st round Vít Kopřiva [7] :CZE vs. Alexey Vatutin :RUS 6:3, 3:6, 6:4
Q, 2nd round Vít Kopřiva [7] :CZE vs. Roberto Carballes Baena [2] :ESP 4:6, 4:6
swimming ECH, Budapest :HUN Women 50m freestyle, PR Barbora Seemanová 24,93 NR (12th place, Q)
Anna Kolářová 25,53 (26th place)
Women 50m freestyle, SF Barbora Seemanová 24,69 NR (8th place, Q)
Women 50m freestyle, F Barbora Seemanová 24,67 NR (8th place)
Women 100m freestyle, PR Barbora Seemanová 54,26 NR (7th place, Q)
Anna Kolářová 55,90 (37th place)
Barbora Janíčková 55,80 (34th place)
Women 100m freestyle, SF Barbora Seemanová 53,68 NR (4th place, Q)
Women 100m freestyle, F Barbora Seemanová 53,74 (7th place)
Women 200m freestyle, PR Barbora Seemanová 1:58,25 (1st place, Q)
Women 200m freestyle, SF Barbora Seemanová 1:57,20 (1st place, Q)
Women 200m freestyle, F Barbora Seemanová 1:56,27 NR (1st place) :champion:
Women 100m breaststroke, PR Kristýna Horská 1:09,64 (40th place)
Women 200m breaststroke, PR Kristýna Horská 2:27,41 NR (17th place, Q)
Women 200m breaststroke, SF Kristýna Horská 2:26,11 NR (13th place)
Women 50m backstroke, PR Simona Kubová 28,30 NR (12th place, Q)
Women 50m backstroke, SF Simona Kubová 28,52 (15th place)
Women 100m backstroke, PR Simona Kubová 1:00,56 (16th place, Q)
Women 100m backstroke, SF Simona Kubová 1:00,43 (13th place)
Women 50m butterfly, PR Anna Kolářová 26,98 NR (31st place)
Women 100m butterfly, PR Barbora Janíčková 1:00,11 (25th place)
Women 200m medley, PR Kristýna Horská 2:14,99 (21st place)
Women 4x100m medley, PR Kubová, Horská, Janíčková, Seemanová 4:04,32 NR (15th place)
Men 200m freestyle, PR Adam Hlobeň 1:49,66 (44th place)
Jakub Štemberk 1:51,65 (50th place)
Men 400m freestyle, PR Ondřej Gemov 3:56,37 (32nd place)
Jan Micka 3:57,62 (34th place)
Jakub Štemberk 3:58,38 (36th place)
Men 800m freestyle, PR Jan Micka 8:07,60 (26th place)
Men 1500m freestyle, PR Jan Micka 15:28,10 (14th place)
Men 50m breaststroke, PR Matěj Zábojník 28,86 (50th place)
Men 100m breaststroke, PR Filip Chrápavý 1:01,87 (42nd place)
Matěj Zábojník 1:01,84 (41st place)
Men 200m breaststroke, PR Filip Chrápavý 2:13,22 (18th place)
Matěj Zábojník 2:12,32 NR (25th place)
Men 50m backstroke, PR Jan Čejka 25,29 (17th place)
Tomáš Franta 25,42 (21st place)
Tomáš Ludvík 27,27 (52nd place)
Men 100m backstroke, PR Jan Čejka 54,33 (15th place, Q)
Tomáš Franta 54,45 (17th place, Q)
Tomáš Ludvík 58,19 (55th place)
Men 100m backstroke, SF Jan Čejka 54,03 NR (9th place)
Tomáš Franta 54,21 (10th place)
Men 200m backstroke, PR Jan Čejka 1:56,66 NR (4th place, Q)
Tomáš Ludvík 2:02,52 (35th place)
Men 200m backstroke, SF Jan Čejka 1:57,43 (9th place)
Men 50m butterfly, PR Sebastian Luňák 24,89 (59th place)
Jan Šefl 23,78 (25th place)
Men 100m butterfly, PR Sebastian Luňák 54,52 (52nd place)
Jan Šefl 52,21 (15th place, Q)
Adam Hlobeň 54,16 (49th place)
Men 100m butterfly, SF Jan Šefl 52,36 (16th place)
Men 200m butterfly, PR Ondřej Gemov 1:58,19 (19th place)
Sebastian Luňák 2:00,00 (29th place)
Adam Hlobeň 1:58,57 (21st place)
Men 400m medley, PR Jan Čejka DNS
Tomáš Ludvík 4:32,14
Mixed 4x100m medley, PR Franta, Zábojník, Janíčková, Seemanová 3:48,86 (12th place)
Men 4x100m medley,  Čejka, Zábojník, Šefl, Hlobeň 3:38,27 NR (17th place)
karate ECH, Porec :SLO Women kata Veronika Mišková 3rd place :champion:
Women kumite -55kg, 1st round Adriana Crhonková vs. Barbara Haberl :SLO 2:2
Women kumite -61kg, 1st round Lucie Veithová vs. Weronika Mikulska :POL 5:2
Women kumite -61kg, 2nd round Lucie Veithová vs. Jovana Prekovic :SRB 0:3
Women kumite +68kg. 2nd round Martina Šáchová vs. Ophelie Mulolo :BEL 1:5
Men kata Matteo Tamborlani 21st place
Men kumite -60kg, 1st round Daniel Drábek vs. Florian Haas :GER 1:2
Men kumite -67kg, 1st round Dominik Kocandrle vs. Diogo Ribeiro :POR 1:6
Men kumite -75kg, 1st round Jakub Matějka vs. Asiman Mamedov :RUS 2:0
Men kumite -75kg, 2nd round Jakub Matějka vs. Elhami Shabani :KOS 3:3
Men kumite -84kg, 1st round Jiří Krych vs. Vladimir Brezancic :SRB 1:6
Men kumite +84kg, 1st round Ondřej Bosák vs. Azat Galstyan :ARM 0:2
rowing WC, Luzern :SUI Men single sculls, H Ondřej Synek 7:07,84 (2nd place, Q)
Men single sculls, QF Ondřej Synek 7:20,19 (3rd place, QSF)
Men single sculls, SF Ondřej Synek 7:34,83 (6th place)
Men double sculls, H Jakub Podrazil, Jan Cincibuch 6:40,46 (4th place, QRP)
Men double sculls, RP Jakub Podrazil, Jan Cincibuch 6:27,65 (2nd place, QSF)
Men double sculls, SF Jakub Podrazil, Jan CIncibuch 6:45,77 (6th place)
Men quadruple sculls, H Fleissner, Potůček, Šišma, Zima 6:18,41 (3rd place, QRP)
Men quadruple sculls, RP Fleissner, Potůček, Šišma, Zima 6:00,77 (5th place)
Women double sculls, H Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová 7:07,59 (2nd place, Q)
Women double sculls, F Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová 7:05,33 (4th place)
Women pair, H Anna Šantrůčková, Pavlína Flamíková 7:41,02 (3rd place, QRP)
Women pair, RP Anna Šantrůčková, Pavlína Flamíková 7:41,93 (4th place, Q)
Women pair, F Anna Šantrůčková, Pavlína Flamíková  
curling Mixed WCH, Aberdeen :SCO Group A Czech Republic vs. Australia :AUS 9:3
Czech Republic vs. Russia :RUS 5:2
Czech Republic vs. Korea :KOR 7:5
Czech Republic vs. Hungary :HUN 6:7
Czech Republic vs. Scotland :SCO 5:7
Czech Republic vs. Spain :ESP 7:3
Czech Republic vs. Italy :ITA 4:5
Czech Republic vs. Canada :CAN 6:7
Czech Republic vs. Germany :GER 5:4
olympic qualification match Czech Republic vs. USA :USA 8:6
sprint canoeing WC, Barnaul :RUS Women K1 500m, H Anežka Paloudová 1:55,666 (2nd place, QSF)
Women K1 500m, SF Anežka Paloudová 2:01,961 (4th place, QF)
Women K1 500m, F Anežka Paloudová 2:03,160 (9th place)
Women K1 5000m, F Anežka Paloudová DNS
Women K1 1000m, F Anežka Paloudová 4:17,067 (2nd place) :champion:
Men K1 500m, H Jakub Zavřel 1:47,348 (1st place, QF)
Men K1 500m, F Jakub Zavřel 1:43,480 (1st place) :champion:
Men K1 200m, SF Jakub Zavřel 44,801 (8th place)
Women C1 200m, SF Denisa Ráhová 49,984 (3rd place, QF)
Women C1 200m, F Denisa Ráhová 52,379 (9th place)
Women C1 500m, F Denisa Ráhová 2:16,628 (2nd place) :champion:
Mixed K2 200m, F Anežka Paloudová, Jakub Zavřel 36,905 (6th place)
road cycling Giro d'Italia :ITA Stage 10 Jan Hirt 79th place (+0:00)
Stage 11 165th place (+26:15)
Stage 12 48th place (+10:14)
Stage 13 152nd place (+1:07)
Stage 14 22nd place (+3:32)
Stage 15 131st place (+17:39)
ice hockey Men WCH, Riga :LAT Group A Czech Republic vs. Russia :RUS 3:4
Czech Republic vs. Switzerland :SUI 2:5
Link to comment
Share on other sites

Fajn, že Češi mají kvóty do horských kol, ale 1 místenka v mužském i ženském závodě je zklamání. O to více, když muži skončili v olympijském žebříčku osmí, méně 50 bodů za 7 Německem, která získalo 2 kvóty ?. Na druhou stranu Ondřej Cink bude patřit k širšímu okruhu favoritů na medaili ??

Link to comment
Share on other sites

Máme tu další 3 místenky do Tokya - seznam nominovaných a potencionálních nominovaných byl aktualizován!!

 

1) Horská kola - žebříček uzavřen. V ženách máme 1 místo. Ranking je vyrovnaný mezi Terezou Tvarůžkovou a Jitkou Čabelickou. Za mě, myslím si, že pojede Jitka. Mezi muži jsme skončili na 8. místě, což je bohužel první místo pro závodníky bez vyšší kvóty, takže také jednu kvótu. Nedá se očekávat, že by nějaká země odřekla, takže nejspíš pojede reprezentovat jen Ondřej Cink, který byl na posledních dvou závodech SP vždy čtvrty. 

 

2) Plavec Jan Čejka se pochlapil. Poté, co mu posledně unikl olympijský limit o 0,01 sekundy na 200m znak, tak dnes na ME v Budapešti to v rozplavbě konečně pokořil. Časem 1:56,66 min splnil A limit téměř o sekundu a stává se tak 3. mužským zástupcem v plavání. 

Link to comment
Share on other sites

VÝBORNÝ ÚSPĚCH V CURLINGU! Manželská dvojice Tomáš a Zuzana Paulovi dnes na MS smíšených dvojic porazili v přímém souboji o postup na ZOH do Pekingu USA 8:6 a díky 7. místu se přímo kvalifikovali na OH příští rok!!! Poprvé v historii se tak český curling objeví pod 5 kruhy!!!

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jan Linha said:

 

 

Výborně!!! TEREZA HROCHOVÁ a její první kariérní maraton a hned limit do Tokya! Obrovské překvapení! Obrovská gratulace!!!

Gratulace ode mě, hlavně i proto, že to je moje jmenovkyně ? bohužel příbuzní nejsme ?

Link to comment
Share on other sites

Week 24th May -  30th May 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA, Roland Garros, Paris :FRA Q, 1st round Tereza Smitková :CZE vs. Hailey Baptiste :FRA 4:6, 2:6
1st round Petra Kvitová [11] :CZE vs. Greetje Minnen [Q] :BEL 6:7, 7:6, 6:1
Kateřina Siniaková :CZE vs. Marie Bouzková :CZE 6:0, 4:6, 6:2
WTA250, Strasbourg :FRA 1st round Kristýna Plíšková :CZE vs. Alizé Cornet :FRA 4:6, 5:7
Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Oceane Dodin [WC] :FRA 6:3, 3:0ret.
2nd round Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Caroline Garcia :FRA 3:6, 6:2, 6:1
QF Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Ekaterina Alexandrova [3] :RUS 7:6, 6:1
SF Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Jule Niemeier [Q] :GER 5:7, 6:3, 6:4
F Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Sorana Cirstea :ROU 6:3, 6:3 :champion:
ATP, Roland Garros, Paris :FRA Q, 1st round Lukáš Rosol :CZE vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alvez :ESP 4:6, 6:2, 0:6
Tomáš Macháč [28] :CZE vs. Manuel Guinard [WC] :FRA 3:6, 3:6
Zdeněk Kolář :CZE vs. Andrea Pellegrino :ITA 3:6, 3:6
1st round Jiří Veselý :CZE vs. Karen Khachanov [23] :RUS 1:6, 2:6, 3:6
ATPchall., Oeiras 4 :POR 1st round Jonáš Forejtek :CZE vs. Riccardo Bonadio [8] :ITA  6:7, 6:3, 0:6
shooting ECH, Osijek :CRO Men 10m rifle, Q David Hrčkulák 627,1 (8th place, Q)
Jiří Přívratský 626,5 (15th place)
Aleš Entrichel 621,2 (56th place)
Men 10m rifle, F David Hrčkulák 142,8 (7th place)
Women 10m rifle, Q Gabriela Etrichová 624,0 (31st place)
Aneta Brabcová 622,3 (47th place)
Lucie Brázdová 621,2 (54th place)
Men 10m air pistol, Q Pavel Schejbal 573-18x (30th place)
Jindřich Dubový 571-17x (38th place)
Women 10m air pistol, Q Veronika Schejbalová 567-14x (34th place)
Women 10m rifle teams, Q Etrichová, Brabcová, Brázdová 1867,5 (14th place)
Men 10m rifle teams, Q Hrčkulák, Přívratský, Entrichel 1874,8 (6th place, Q)
Men 10m rifle teams, SF Hrčkulák, Přívratský, Entrichel 620,7 (5th place)
Men skeet, Q Tomáš Nýdrle 116 (38th place)
Jaroslav Lang 121 (13th place)
Jakub Tomeček 119 (25th place)
Men skeet teams, Q Lang, Tomeček, Nýdrle 500+6 (4th place, Q)
Men skeet teams bronze medal match Lang, Tomeček, Nýdrle 2 (4th place)
Women skeet teams, Q Šumová, Šindelářová, Skalická 481 (4th place, Q)
Women skeet teams bronze medal match Šumová, Šindelářová, Skalická 3 (4th place)
Women skeet, Q Martina Skalická 111 (29th place)
Anna Šindelářová 114 (17th place)
Barbora Šumová 116 (11th place)
Mixed teams 10m air rifle, Q Brabcová, Hrčkulák 625,4 (20th place)
Etrichová, Entrichel 624,4 (26th place)
Mixed teams 10m air pistol, Q Schejbalová, Schejbal 569-13x (30th place)
Men 50m rifle 3 positions, Q Jiří Přívratský 1179-60x (6th place, Q)
Petr Nymburský 1173-65x (20th place)
Filip Nepejchal 1170-61x (28th place)
Men 50m rifle 3 positions, F Jiří Přívratský 428,8 (5th place)
Skeet mixed teams, Q Šumová, Tomeček 146 (1st place, Q)
Šindelářová, Nýdrle 137 (21st place)
Skeet mixed teams, gold medal match Šumová, Tomeček 33+3 (2nd place) :champion:
Men 50m rifle 3 positions teams, Q Nepejchal, Nymburský, Přívratský 1311-70x (10th place)
road cycling Giro d'Italia :ITA Stage 16 Jan Hirt 75th place (+27:50)
Stage 17 31st place (+11:18)
Stage 18 136th place (+23:30)
Stage 19 14th place (+3:23)
Stage 20 11th place (+2:23)
Stage 21 69th place (+3:22)
TOTAL 26th place (+1:32:42)
ice hockey Men WCH, Riga :LAT Group A Czech Republic vs. Belarus :BLR 3:2ot
Czech Republic vs. Sweden :SWE 4:2
Czech Republic vs. United Kingdom :GBR 6:1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jan Linha said:

Prognóza se potvrdila. Česko má hned 4 matatonkyně s olympijským limitem ??. Do Tokyu pojedou ale jen 3. Černý Petr asi zbyde na Moiru Stewartovou 

 

 

https://www.facebook.com/657354920983530/posts/4211349595584027/

Dajte nam jednu :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Czech Republic National Thread

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...