website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

:CZECZECH TEAM :CZE  - CESTA DO TOKYA - KDO SE JIŽ KVALIFIKOVAL :IOC 

 

 

image.png Marie Horáčková - Ženy individuál Recurve

 

 

image.pngTomáš Staněk - Vrh Koulí Muži

image.pngJakub Vadlejch - Hod Oštěpem Muži

image.pngNikola Ogrodníková - Hod oštěpem Ženy

image.pngZuzana Hejnová - 400 m Překážek Ženy

image.pngTereza Durdiaková - 20 km Chůze Ženy

image.pngMarcela Joglová - Maraton Ženy

image.pngTereza Hrochová - Maraton Ženy

image.pngEva Vrabcová - Maraton Ženy

image.png Vít Hlaváč - 50 km Chůze Muži

image.png Lukáš Gdula - 50 km Chůze Muži

image.pngJan Jirka - 200 m Muži

image.png Pavel Maslák - 400 m Muži + Štafeta 4 x 400 m Muži

image.png Vít Müller - 400 m překážek Muži

image.png Matěj Krsek - Štafeta 4 x 400 m Muži

image.png Jan Tesař - Štafeta 4 x 400 m Muži

image.png Michal Desenský - Štafeta 4 x 400 m Muži

image.png Patrik Šorm - Štafeta 4 x 400 m Muži

image.png  Barbora Malíková - 400 m Ženy

image.png Lada Vondrová - 400 m Ženy

image.png Kristiina Mäki - 1.500 m Ženy

image.png Diana Mezulianiková - 1.500 m Ženy

image.png Simona Vrzalová - 1.500 m Ženy

image.png Vítězslav Veselý - Hod oštěpem Muži

image.png Romana Maláčová - Skok o tyči Ženy

image.png Markéta Červenková - Vrh koulí Ženy

image.png Adam Helcelet - Desetiboj Muži

image.png Jiří Sýkora - Desetiboj Muži

image.png Barbora Špotáková - Hod oštěpem Ženy

image.png Irena Gillarová - Hod oštěpem Ženy

 

 

image.png Basketbal Muži - 12 míst

image.png Tomáš Satoranský

image.png Jan Veselý

image.png Blake Schilb

image.png Ondřej Balvín

image.png Jaromír Bohačík

image.png Patrik Auda

image.png Lukáš Palyza

image.png Martin Peterka

image.png Patrick Samoura

image.png Ondřej Sehnal

image.png Jakub Šiřina

image.png Tomáš Vyoral

 

image.pngJiří Prskavec - K1 Muži

image.pngLukáš Rohan - C1 Muži

image.pngKateřina Kudějová - K1 Ženy

image.pngTereza Fišerová - C1 Ženy

 

 

image.png Martin Fuksa - C1 1.000 m Muži a C2 1.000 m Muži

image.png Petr Fuksa - C2 1.000 m Muži

image.pngJosef Dostál - K1 1.000 m Muži a K2 1.000 m Muži

image.pngRadek Šlouf - K2 1.000 m Muži

 

 

image.pngZdeněk Štybar - Silniční závod Muži

image.pngMichael Kukrle - Silniční Závod Muži

image.pngMichal Schlegel - Silniční Závod Muži

image.pngTereze Neumanová - Silniční Závod Ženy

image.pngOndřej Cink - Horská kola Muži

image.pngJirka Čabelická - Horská kola Ženy

 

 

image.png Tomáš Bábek - Keirin Muži, Sprint Muži

 

 

image.pngMiloslav Příhoda - Všestrannost Jednotlivci

image.pngMiroslav Tundra - Všestrannost Jednotlivci

 

image.pngAleš Opatrný - Parkúr Jednotlivci, Parkúr Týmy

image.pngAnna Kellnerová - Parkúr Jednotlivci, Parkúr Týmy

image.pngKamil Papoušek - Parkúr Jednotlivci, Parkúr Týmy

image.pngOndřej Zvára - Parkúr Jednotlivci, Parkúr Týmy

 

(Pozn. Jeden z výše uvedených parkúrových jezdců pojede jen jako náhradník)

 

 

 

image.png Ondřej Lieser - Muži jednotlivci

 

image.png Klára Spilková - Ženy jendotlivkyně

 

 

image.pngAneta Holasová - Víceboj Jednotlivkyně

image.pngDavid Jessen - Viceboj Jednotlivci

 

 

image.png Lukáš Krpálek - Nad 100kg Muži

 

image.png David Klammert - do 90 kg Muži

 

 

image.png Martin Vlach - Jednotlivci

 

image.png Jan Kuf - Jednotlivci

 

image.png Jan Fleissner - Skif muži

 

image.png Kristýna Fleissnerová - Dvojskif Ženy

image.png Lenka Antošová - Dvojskif Ženy

image.png Miroslav Vraštil - Dvojskif lehkých vah Muži

image.png Jiří Šimánek - Dvojskif lehkých vah Muži

image.png Jakub Podrazil - Dvojskif Muži

image.png Jan Cincibuch - Dvojskif Muži

 

 

image.png Alexander Choupenitch - Fleret muži

image.png Jakub Jurka - Kord muži

 

image.png Karel Lavický - RS:X Muži

 

 

 

 

image.pngJiří Přívratský - 50 m Malorážka - 3 Pozice - Muži, Vzduchová Puška Muži

image.pngPetr Nymburský - 50 m Malorážka - 3 Pozice - Muži

image.pngDavid Hrčkulák - Vzduchová Puška 10 m - Muži

image.pngDavid Kostelecký - Trap Muži

image.pngJiří Lipták - Trap Muži

 

image.pngJakub Tomeček - Skeet Muži

image.pngNikola Šarounová (Mazurová) - 10 m Vzduchová Puška - Ženy

image.pngBarbora Šumová - Skeet Ženy

 

 

 

image.pngAdam Ondra - Lezení kombinace

 

 

 

image.png Jan Micka - 800 m Volný Způsob Muži, 1.500 m Volný Způsob Muži

image.pngKristýna Horská - 200 m Prsa Ženy

image.pngSimona Kubová - 100 m Znak Ženy, 4x100 m Volný Způsob Ženy

image.pngBarbora Seemanová - 100 m Volný Způsob Ženy, 200 m Volný Způsob Ženy, Štafeta 4x100 m VZ Ženy

image.png Barbora Janíčková - 4x100 m Volný Způsob Ženy

image.pngAnika Apostolon - 4x100 m Volný Způsob Ženy

 

image.pngJan Šefl - 100 m Motýlek Muži

image.png Jan Čejka - 200 m Znak Muži

image.png Matěj Kozubek - 10 km Open Water Muži

 

image.png Lubomír Jančařík - Dvouhra Muži

image.pngPavel Širůček - Dvouhra Muži

image.png Hana Matelová - Dvouhra Ženy

 

image.png Petra Kvitová - Dvouhra Ženy

image.pngKarolína Plíšková - Dvouhra a Čtyřhra Ženy

image.pngMarkéta Vondroušová - Dvouhra a Čtyřhra Ženy

image.pngBarbora Krejčíková - Dvouhra a Čtyřhra Ženy

image.pngKateřina Siniaková - Dvouhra a Čtyřhra Ženy

 

image.png Vendula Frintová - Jednotlivkyně Ženy

image.png Petra Kuříková - Jednotlivkyně Ženy

 

image.png David Schweiner - Beach Volleyball Muži

image.pngOndřej Perušic - Beach Volleyball Muži

image.png Markéta Nausch Sluková - Beach Volleyball Ženy

image.pngBarbora Hermannová - Beach Volleyball Ženy

 

image.png Artur Omarov - Řecko-římský zápas do 97 kg Muži

 

 

image.png Jiří Orság - Nad 109 kg Muži

 

 

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

Week 5th April - 11th April 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis ATP chall., Split :CRO 1st round Zdeněk Kolář [SE] :CZE vs. Akira Santillan [Q] :AUS 6:2, 5:0 ret.
Lukáš Rosol :CZE vs. Danilo Petrović [5] :SRB 1:6, 3:6
2nd round Zdeněk Kolář [SE] :CZE vs. Thanasi Kokkinakis [PR] :AUS 6:7, 1:6
ATP chall., Oeiras 2 :POR 1st round Jonáš Forejtek [Alt] :CZE vs. Raul Brancaccio [Q] :ITA 3:4 ret.
ATP250, Cagliari :ITA 1st round Jiří Veselý :CZE vs. Andrej Martin :SVK 4:6, 6:2, 1:6
ATP1000, Monte Carlo :MON Q, 1st round Jiří Veselý [3] :CZE vs. Yannick Hanfmann :GER 5:7, 3:6
WTA250, Bogota :COL 1st round Tereza Martincová [7] :CZE vs. Leonie Kung :SUI 4:6, 6:4, 6:4
2nd round Tereza Martincová [7] :CZE vs. Maria Camila Osorio Serrano [WC] :COL 3:6, 3:6
WTA500, Charleston :USA 1st round Marie Bouzková [17] :CZE vs. Timea Babos :HUN 6:2, 7:5
Petra Kvitová [3] :CZE vs. BYE  
2nd round Petra Kvitová [3] :CZE vs. Storm Sanders [Q] :AUS 7:6, 6:2
Marie Bouzková [17] :CZE vs. Alja Tomljanovic :AUS 6:4, 5:7, 5:7
3rd round Petra Kvitová [3] :CZE vs. Danka Kovinic :MNE 4:6, 1:6
weightlifting ECH, Moscow :RUS Men -67kg snatch Petr Petrov NW
Men -67kg clean & jerk Petr Petrov 165kg (8th place)
Men -67kg total Petr Petrov -
Men -73kg snatch Petr Stránský 131kg (13th place)
Men -73kg clean & jerk Petr Stránský 159kg (12th place)
Men -73kg total Petr Stránský 290kg (11th place)
Men -96kg snatch Josef Kolář 147kg (12th place)
Men -96kg clean & jerk Josef Kolář 180kg (12th place)
Men -96kg total Josef Kolář 327kg (11th place)
Men -102kg snatch Patrik Krywult 155kg (10th place)
Men -102kg clean & jerk Patrik Krywult 180kg (12th place)
Men -102kg total Patrik Krywult 335kg (11th place)
Men -109kg snatch Jiří Gasior 151kg (13th place)
Men -109kg clean & jerk Jiří Gasior 194kg (10th place)
Men -109kg total Jiří Gasior 347kg (13th place)
Men +109kg snatch Kamil Kučera 182kg (9th place)
Jiří Orság 170kg (14th place)
Men +109kg clean & jerk Kamil Kučera 233kg (4th place)
Jiří Orság 232kg (5th place)
Men +109kg total Kamil Kučera 415kg (6th place)
Jiří Orság 402kg (9th place)
Women -64kg snatch Eliška Pudivítrová 81kg (15th place)
Women -64kg clean & jerk Eliška Pudivítrová 100kg (15th place)
Women -64kg total Eliška Pudivítrová 181kg (15th place)
Women -71kg snatch Simona Hertlová 82kg (25th place)
Women -71kg clean & jerk Simona Hertlová 104kg (22nd place)
Women -71kg total Simona Hertlová 186kg (23rd place)
Women -81kg snatch Michaela Skleničková 86kg (14th place)
Women -81kg clean & jerk Michaela Skleničková 112kg (12th place)
Women -81kg total Michaela Skleničková 198kg (14th place)
Women +87kg snatch Tereza Králová 80kg
Women +87kg clean & jerk Tereza Králová 107kg
Women +87kg total Tereza Králová 187kg
modern pentathlon WC, Sofia :BUL Women, Q Anna Roubíčková 990 (10th place, Q)
Veronika Novotná 970 (15th place, Q)
Kamila Rajnoch 948 (16th place)
Women Veronika Novotná 989 (34th place)
Anna Roubíčková 1231 (30th place)
Men, Q Jan Kuf 1120 (8th place, Q)
Martin Vlach 1118 (3rd place, Q)
Marek Grycz 1081 (20th place)
David Kindl 1028 (28th place)
Men Jan Kuf 1359 (31st place)
Martin Vlach 1438 (7th place)
Team relay David Kindl, Kamila Rajnoch 1064 (17th place)
taekwondo ECH, Sofia :BUL Men -80kg, 1st round David Šimek :CZE vs. Oleksandr Filippov :ISR  
Men -68kg, 1st round Jiří Fiala :CZE vs. Konstan Chamalidis :GRE 1:21
Women -53kg, 2nd round Dominika Hronová :CZE vs. Gabriel Briskarova :SVK 8:5
Women -53kg, QF Dominika Hronová :CZE vs. Tatiana Minina :RUS 8:14
Women -67kg, 1st round Petra Štolbová :CZE vs. Ana Ciuchitu :MDA  
Women -62kg, 2nd round Iveta Jiránková :CZE vs. :UKW  
rowing ECH, Varese :ITA Men single sculls, H3 Jan Cincibuch 7:50,90 (4th place, qRP)
Men single sculls, R1 Jan Cincibuch 7:14,77 (3rd place)
Men single sculls, SFc/d1 Jan Cincibuch 6:59,84 (2nd place, QFC)
Men single sculls, FC Jan Cincibuch 7:10,50 (3rd place)
Men double sculls, H1 Ondřej Synek, Jakub Podrazil 6:41,76 (3rd place, qRP)
Men double sculls, R3 Ondřej Synek, Jakub Podrazil 6:32,75 (2nd place, Q)
Men double sculls, SF Ondřej Synek, Jakub Podrazil 6:26,60 (5th place, QFB)
Men double sculls, FB Ondřej Synek, Jakub Podrazil 6:35,19 (5th place)
Men double sculls lightweight H1 Miroslav Vraštil, Jiří Šimánek 6:58,58 (2nd place, Q)
Men double sculls lightweight SF1 Miroslav Vraštil, Jiří Šimánek 6:27,14 (3rd place, QFA)
Men double sculls lightweight FA Miroslav Vraštil, Jiří Šimánek 6:25,31 (4th place)
Men quadruple sculls, H2 Zima, Potůček, Šišma, Fleissner 6:16,99 (4th place, qRP)
Men quadruple sculls, R Zima, Potůček, Šišma, Fleissner 5:57,04 (1st place, Q)
Men quadruple sculls, SF1 Zima, Potůček, Šišma, Fleissner 5:54,08 (5th place, QFB)
Men quadruple sculls, FB Zima, Potůček, Šišma, Fleissner 5:57,65 (3rd place)
Women coxless pair, H2 Pavlína Flamínková, Anna Šantrůčková 7:29,63 (3rd place, qRP)
Women coxless pair, R Pavlína Flamínková, Anna Šantrůčková 7:40,99 (4th place, QFB)
Women coxless pair, FB Pavlína Flamínková, Anna Šantrůčková 7:27,06 (2nd place)
Link to comment
Share on other sites

On 03/04/2021 at 14:30, Jan Linha said:

:CZE Moira Stewartová dnes 9 sekund za olympijským limitem na maratonu ve Švýcarsku :'( 

Je to sice pech, ale když si vezmeš, že to byl její první maraton, a tudíž osobák na oficiální trati - a hned třetí nejrychlejší ženský výkon v ČR. Myslím, že Moira se na OH dostane :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hipooo said:

Je to sice pech, ale když si vezmeš, že to byl její první maraton, a tudíž osobák na oficiální trati - a hned třetí nejrychlejší ženský výkon v ČR. Myslím, že Moira se na OH dostane :) 

 Jo, taky jsem o tom přemýšlel. Ale na druhou stranu, když vidím ten počet holek, co už splnilo limit na OH, tak podle mého, když nemáš limit, nejedeš. Maratony ještě budou, tak budeme držet palce, at splní. Navíc ještě další holky budou útočit na maratonský limit. Vypadá to, že i Vrabcová se o něj pokusí :-) 

Link to comment
Share on other sites

Week 12th April - 18th April 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA250, Charleston :USA 1st round Linda Fruhvirtová [WC] :CZE vs. Alizé Cornet [4] :FRA 6:2, 6:7, 4:4ret.
Tereza Martincová :CZE vs. Emma Navarro [WC] :USA 3:6, 2:3ret.
2nd round Linda Fruhvirtová [WC] :CZE vs. Emma Navarro [WC] :USA 6:4, 6:2
QF Linda Fruhvirtová [WC] :CZE vs. Astra Sharma :AUS 4:6, 3:6
ATPchall., Split 2 :CRO Q, 2nd round Zdeněk Kolář [3] :CZE vs. Matteo Viola :ITA 6:2, 6:4
1st round Zdeněk Kolář [Q] :CZE vs. Marc Polmans [2] :AUS 6:2, 6:2
Lukáš Rosol :CZE vs. Kacper Zuk :POL 4:6, 6:7
2nd round Zdeněk Kolář [Q] :CZE vs. Aleksandar Vukic :AUS 6:7, 4:6
WTA250, Istanbul :TUR Q, 1st round Nikola Bartůňková [WC] :CZE vs. Leonie Kung [4] :SUI 6:3, 4:6, 6:3
Q, 2nd round Nikola Bartůňková [WC] :CZE vs. Anastasia Gasanova [10] :RUS 4:6, 7:5, 3:6
ATPchall., Rome :ITA Q, 1st round Vít Kopřiva [Alt] :CZE vs. Wu Tung-lin [5] :TPE 6:2, 6:1
judo ECH, Lisbon :POR Men -60kg, 1st round David Půlkrábek :CZE vs. Angelo Pantano :ITA  
Men -81kg, 2nd round Jaromír Musil :CZE vs. Zebeda Rekhviashvili :SRB  
Adam Kopecký :CZE vs. Nikola Gardasevic :MNE  
Men -81kg, 3rd round Adam Kopecký :CZE vs. Aslan Lappinagov :RUS  
Men -90kg, 2nd round David Klammert :CZE vs. Marcus Nyman :SWE  
Men +100kg, 2nd round Lukáš Krpálek :CZE vs. Aliaksandr Vakhaviak :BLR  
Men +100kg, 3rd round Lukáš Krpálek :CZE vs. Levani Matiashvili :GEO  
Men +100kg, semifinal Lukáš Krpálek :CZE vs. Henk Grol :NED  
Men +100kg, bronze medal match Lukáš Krpálek :CZE vs. Or Sasson :ISR :champion:
Women -57kg, 1st round Věra Zemanová :CZE vs. Julia Kowalczyk :POL   
Women - 57kg, 2nd round Věra Zemanová :CZE vs. Mina Libeer :BEL  
modern pentathlon WC, Sofia :BUL Women, Q Anna Roubíčková 925 (23rd place)
Kamila Rajnoch 975 (16th place)
Veronika Novotná 1010 (12th place, Q)
Women Veronika Novotná 1280 (18th place)
Men, Q Marek Grycz 1128 (11th place ,Q)
Ondřej Svěchota 1132 (11th place, Q)
Jan Kuf 1130 (6th place, Q)
David Kindl 1015 (28th place)
Men Marek Grycz 1379 (18th place)
Ondřej Svěchota 1414 (5th place)
Jan Kuf 1375 (19th place)
handball WWCH qualification, Zubří :CZE Final round qualification The Czech Republic :CZE vs. Switzerland :SUI 27:27
Link to comment
Share on other sites

Week 19th April - 25th April 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA250, Istanbul :TUR 1st round Kateřina Siniaková :CZE vs. Cristina Bucsa [Q] :ROU 7:6, 3:6, 6:3
Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Cagla Buyukakcay [WC] :TUR 6:7, 6:2, 6:0
2nd round Kateřina Siniaková :CZE vs. Kristina Mladenovic :FRA 6:4, 3:6, 6:4
Barbora Krejčíková [5] :CZE vs. Ana Bogdan :ROU 3:6, 3:6
QF Kateřina Siniaková :CZE vs. Elise Mertens [1] :BEL 4:6, 4:6
WTA500, Stuttgart :GER 1st round Karolína Plíšková [6] :CZE vs. Tamara Korpatsch [LL] :GER 7:5, 3:6, 6:3
Petra Kvitová [7] :CZE vs. Jennifer Brady :USA 6:4, 6:3
Karolína Muchová :CZE vs. Ekaterina Alexandrova :RUS 6:4, 2:6, 3:6
Marie Bouzková :CZE vs. Markéta Vondroušová :CZE 1:6, 6:7
2nd round Karolína Plíšková [6] :CZE vs. Jelena Ostapenko :LAT 6:7, 6:4, 6:3
Petra Kvitová [7] :CZE vs. Maria Sakkari :GRE 6:3, 3:6, 6:3
Markéta Vondroušová :CZE vs. Simona Halep [2] :ROU 1:6, 3:6
QF Petra Kvitová [7] :CZE vs. Elina Svitolina [4] :UKR 7:6, 5:7, 2:6
Karolína Plíšková [6] :CZE vs. Asleigh Barty [1] :AUS 6:2, 1:6, 5:7
ATPchall., Rome :ITA Q, 2nd round Vít Kopřiva [Alt] :CZE vs. Alexey Vatutin [Alt] :RUS 6:2, 7:6
1st round Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Hugo Dellien [2] :BOL 7:6, 6:3
2nd round Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Bernard Tomic :AUS 6:3, 6:3
QF Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Lorenzo Giustino [7] :ITA 1:6, 7:5, 6:3
SF Vít Kopřiva [Q] :CZE vs. Andrea Pellegrino [WC] :ITA 6:3, 1:6, 1:6
ATPchall., Salinas :ECU 1st round Marek Gengel [Q] :CZE vs. Tak-Khunn Wang [Q] :FRA 2:6, 3:6
ATPchall., Ostrava :CZE Q, 1st round Adam Pavlásek [WC] :CZE vs. Malek Jaziri [5] :TUN 1:6, 6:4, 7:5
Dalibor Svrčina [WC] :CZE vs. Rudolf Molleker [2] :GER 4:6, 6:2, 3:6
Andrew Paulson [WC] :CZE vs. Lukáš Klein [7] :SVK 6:2, 3:6, 2:6
Michael Vrbenský :CZE vs. Alex Molčan [8] :SVK 3:6, 4:6
wrestling ECH, Warszaw :POL Women -68kg, QF Adéla Hanzlíčková :CZE vs. Danute Domikaityte :LTU 4:0
Women -68kg, SF Adéla Hanzlíčková :CZE vs. Koumba Larroque :FRA 0:11
Women -68kg, bronze medal match Adéla Hanzlíčková :CZE vs. Ilana Kratysch :ISR 10:0 :champion:
Men greco-roman -77kg, 1st round Jakub Bielesz :CZE vs. Dmytro Pyshkov :UKR  0:10
Men greco-roman -87kg, 1st round Petr Novák :CZE vs. Andreas Vaelis :EST 9:1
Men greco-roman -87kg, QF Petr Novák :CZE vs. Turpan Bisultanov :DEN 0:8
Men greco-roman -97kg, Q Artur Omarov :CZE vs. Yevhenii Saveta :UKR 2:7
Men greco-roman -130kg, Q Štěpán David :CZE vs. Iakobi Kajaia :GEO 0:9
Men greco-roman -130kg, RP Štěpán David :CZE vs. Zurabi Gedekhauri :RUS 1:9
artistic gymnastics ECH, Basel :SUI Women all-around, Q Aneta Holasová 49.298 (39th place)
Women floor, Q Aneta Holasová 12.366 (28th place)
Women uneven bars, Q Aneta Holasová 11.366 (62nd place)
Women beam, Q Aneta Holasová 12.266 (30th place)
Men all-around, Q David Jessen 80.289 (16th place, Q)
Men all-around, F David Jessen 77.741 (18th place)
Men floor, Q David Jessen 13.600 (37th place)
Ondřej Kalný 13.533 (44th place)
Men pommel horse, Q David Jessen 13.566 (15th place)
Men rings, Q David Jessen 12.766 (60th place)
Men vault, Q Ondřej Kalný 14.249 (13th place)
Men parallel bars, Q David Jessen 13.391! (40th place)
Men high bar, Q David Jessen 13.266 (16th place)
handball WWCH qualification Final round qualification Czech Republic :CZE vs. Switzerland :SUI 28:22
beach volleyball WT4*, Cancún :MEX Men SF Perušič/Schweiner :CZE vs. Mol/Sorum :NOR 21:17, 14:21, 9:15
Men bronze medal match Perušič/Schweiner :CZE vs. Ermacora/Pristauz-Telsnigg :AUT 21:18, 21:12 :champion:
Link to comment
Share on other sites

PŘEDPOVĚĎ NOMINACE ČESKÉ REPUBLIKY NA LOH 2020(1) TOKYO

 

 

 

VELMI OPTIMISTICKÁ NOMINACE (POSTUPNĚ ŠKRTÁM JIŽ NEMOŽNÉ NEBO ZVÝRAZŇUJI JIŽ KVALIFIKOVANÉ) ..... AKTUALIZACE 20.4.2021

 

ATLETIKA

 

Klára Seidlová (100m)

Marcela Pírková (200m)

Lada Vondrová (400m)

Barbora Malíková (400m)

Diana Mezulianiková (800m nebo 1500m)

Markéta Štolová (100m překážek)

Zuzana Hejnová (400 m překážek)

Lucie Sekanová (3000m Steeple)

Barbora Sajdoková (Výška)

Michaela Hrubá (Výška)

Romana Maláčová (Tyč)

Amálie Švábiková (Tyč)

Markéta Červenková (Koule)

Eliška Štaňková (Disk)

Kateřina Šafránková (Kladivo)

Barbora Špotáková (Oštěp)

Nikola Ogrodníková (Oštěp)

Irená Gillarová (Oštěp)

Marcela Joglová (Maraton)

Moira Stewartová (Maraton)

Tereza Hrochová (Maraton)

Eva Vrabcová (Maraton)

Tereza Durdiaková (20 km chůze)

Anežka Drahotová (20 km chůze)

Kateřina Cachová (Sedmiboj)

Štafeta žen 4 x 100 m

 

Jan Veleba (100m)

Zdeněk Stromšík (100m)

Pavel Maslák (200m a 400m)

Jan Jirka (200m)

Jiří Polák (200m)

Štafeta mužů 4x400 m

Štafeta mužů 4x100 m

Lukáš Hoďboď (800m)

Filip Šnejdr (800m)

Filip Sasínek (1500m)

Jakub Holuša (1500m)

Petr Svoboda (110m překážek)

Vít Müller (400m překážek)

Marek Bahník (Výška)

Jan Kudlička (Tyč)

Radek Juška (Dálka)

Tomáš Staněk (Koule)

Marek Bárta (Disk)

Jakub Vadlejch (Oštěp)

Vítězslav Veselý (Oštěp)

Petr Frydrych (Oštěp)

Jiří Homoláč (Maraton)

Vít Pavlišta (Maraton)

Vít Hlaváč (Chůze)

Lukáš Gdula (Chůze)

Adam Helcelet (Desetiboj)

Jan Doležal (Desetiboj)

Jiří Sýkora (Desetiboj)

Smíšena štafeta 4x400m

 

SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ

 

Duet: Karolína Klusková & Aneta Mrázková

 

PLAVÁNÍ

 

Barbora Seemanová (Kraul)

Simona Kubová (Znak)

Jan Micka (Kraul)

Kristýna Horská (Prsa)

Tomáš Franta

Pavel Janeček

Jan Čejka

Jan Šefl

Anika Apostalon

Barbora Zavadová

Štafeta mužů 4x100m VZ

Štafeta žen 4x100m VZ

Sebastian Luňák

Matěj Kozubek

Julia Pleskotová

Filip Chrápavý

Vít Indeguld

Martin Straka

Alena Benešová

Lenka Štěrbová

Ondřej Gemov

 

 

BADMINTON

 

Milan Ludík (Dvouhra)

Adam Mendrek (Dvouhra)

Kateřina Tomalovská (Dvouhra)

Tomáš Švejda a Jaroslav Janáček (Čtyřhra)

Alžběta Bášová a Michaela Fuchsová (Čtyřhra)

 

BASKETBAL

 

Mužský tým (12 hráčů)

Mužský tým 3x3

 

VODNÍ SLALOM

 

Jiří Prskavec (K1)

Lukáš Rohan (C1)

Kateřina Kudějová (K1)

Gabriela Satková (C1)

 

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA

 

Josef Dostál (K1 a K2)

Radek Šlouf (K2)

Martina Fuksa (C1 a C2)

Petr Fuksa (C2)

Jakub Zavřel (K1)

Anežka Paloudová (K1 a K2)

Kateřina Zárubová (K2)

Denisa Řáhová (C1 a C2)

Jana Zetek-Ježová (C2)

 

 

CYCLISTIKA

 

Tomáš Bábek - Sprint a Keirin

 

Zdeněk Štybar

Michael Kukrle

Michal Schlegel

Tereza Neumanová

Roman Kreuziger

Petr Vakoč

Josef Černý

Jan Hirt

Nikola Nosková

 

JEZDECTVÍ

 

Všestrannost - Miloslav Příhoda, Miroslav Tundra

Parkúr - Anna Kellnerová, Ondřej Zvára, Aleš Opatrný, Kamil Papoušek (Jeden bude jen náhradníkem)

 

ŠERM

 

Alexander Choupenitch (Fleret)

Jakub Jurka (Kord)

Andrea Bímová (Fleret)

 

GOLF

 

Klára Spilková

Ondřej Leiser

 

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

 

Aneta Holasová

David Jessen

 

JUDO

 

Lukáš Krpálek (+ 100kg)

David Klammert (90 kg)

David Půlkrábek (60 kg)

Věra Zemanová (57 kg)

Renata Zachová (63 kg)

 

KARATE

 

Veronika Mišková

 

MODERNÍ PĚTIBOJ

 

Martin Vlach

Jan Kuf

Marek Grycz

Ondřej Svěchota

David Kindl

Veronika Novotná

Barbora Rajnoch

Anna Roubíčková

 

VESLOVÁNÍ

 

Jan Fleissner (Skif)

Lenka Antošová (Dvojskif)

Kristýna Fleissnerová (Dvojskif)

Dvojskif LV (Vraštil a Šimánek)

Dvojskif mužů (Podrazil, Cincibuch)

Mužská párová čtyřka

Mužská čtyřka bez kormidelníka

Ženský skif

Ženská dvojka bez kormidelnice

Ondřej Synek (Skif muži)

 

JACHTINK

 

Karel Lavický (RS:X)

Ondřej Teplý (Finn)

Jakub Halouzka (Laser)

 

STŘELBA

 

Filip Nepejchal (Puška a malorážka)

Petr Nymburský (Puška a malorážka)

David Hrčkulák (Vzduchová puška)

1 místo - Rychlopalná pistole

1 místo - Vzduchová pistole muži

David Kostelecký (Trap)

Jiří Lipták (Trap)

Tomáš Nýdrle (Skeet)

Jakub Tomeček (Skeet)

Nikola Mazurová (Puška a Malorážka)

1 místo - Vzduchová pistole ženy

1 místo - Trap ženy

Barbora Šumová (Skeet)

 

 

SKATEBOARDING

 

Maxim Habanec

Klára Kašparová

 

 

LEZENÍ

 

Adam Ondra

 

STOLNÍ TENIS

 

Lubomír Jančařík (Dvouhra)

Pavel Širůček (Dvouhra)

Hana Matelová (Dvouhra)

Tomáš Polanský (Dvouhra)

Karin Adámková (Dvouhra)

 

TENIS

 

Ženy - 6 míst (Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Karolína Muchová, Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Kristýna Plíšková, Marie Bouzková, Tereza Martincová, Barbora Strýcová)

Muži - Jiří Veselý, Tomáš Mácháč, Roman Jebavý

 

TAEKWONDO

Jan Fiala (68kg)

Petra Štolbová (67kg)

Iveta Jiránková (57kg)

David Šimek (80kg)

 

TRIATLON

 

Vendula Frintová

František Linduška

Jan Čelůstka

Petra Kuříková

 

VZPÍRÁNÍ

Jiří Orság (+109kg)

Kamil Kučera (+109 kg)

Petr Petrov (73kg)

 

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

 

Ondřej Perušič a David Schweiner

Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová

Michaela Kvapilová a Michaela Kubičková

 

ZÁPAS

 

Artur Omarov (GR 97 kg)

Oldřich Varga (GR 77 kg)

Petr Novák (GR 87 kg)

Štěpán David (GR 125 kg)

Adéla Hanzlíčková (VS 68 kg)

 

 

 

 

 

 

 

Šance na nominaci (dle barev jmen)

 

25% 

50%

75%

90%

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Czech Republic National Thread

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...