website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jan Linha said:

Tak to vypadá, že bychom v atletice mohli vyslat na OH 2 štafety, což by byla pecka!! Samostatná Česká republika nikdy neměla na OH více než 1 štafetu a pokaždé to byla ženská štafeta 4x400m. Věřím, že nakonec pojede mužská 4x400 i mix. Ženské to v Kluži uniklo cca o sekundu, což je škoda, protože další příležitost asi už nebude. A mužská 4x100 je také velmi blízko, potřebovali by stáhnout cca 2 desetiny z českého rekordu. 2x se jim to již téměř povedlo. Obávám se, že už ale další příležitost štafet nebude .... Ale počkejma na víkend a uvidíme ....

pecka. snaď sa to podarí, držím palec.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Jan Linha said:

Tak se nám to rozrůstá!! Včera plavec Kozubek a pravděpodobně štafeta, dnes lukostřelkyně Marie Horáčková ???

Tak lukostřelbu jsem vážně už nečekal :-)

No ale na druhou stranu ten tip v tenise ti moc nevyšel, to je minus 3 než jsi tipoval :-( a ta sestava cyklistů a cyklistky taky moc radost nedělá :-) 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, stepansevs said:

Tak lukostřelbu jsem vážně už nečekal :-)

No ale na druhou stranu ten tip v tenise ti moc nevyšel, to je minus 3 než jsi tipoval :-( a ta sestava cyklistů a cyklistky taky moc radost nedělá :-) 

No, tenistu jsem uprimne cekal 7, jede 5, neda se svitit no.... Ale ke vsemu teda cyklistila hruza. Cekal jsem, ze pojede Honza Hirt, pral jsem mu to, je to spoluzak ze zakladky.... No, uvidime, co dal .... Rezerva na 100 porad je dostatecna. V Riu bylo 104 a podle Doktora bychom to meli pokorit.... P.S. David Jessen dostane reallocation v gymnastice. Kubanec druhy z MS nejede a tam byl David 1. pod carou..... Jeste to ale neni ofiko ...

 

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem počítál optimistické vyhlídky výpravy, která by mohla čítat až 120 sportovců (v případě postupu basketbalistů). Když jsem zahrnul jména, která jsou v jiných sportech na postupových pozicích a žebříčky se uzavřou po nadcházejícím víkendu, měli bychom tímto určitě pokořit výpravu v Riu, která čítala 104 sportovců. Já osobně tedy očekávám výprava 105 a více sportovců. Aktualizoval jsem seznamy nominovaných a potencionálně, co se ještě můžou, nebo uż nemůžou nominovat. Je to v tomto tématu na stránce 13. 

Link to comment
Share on other sites

Week 28th June -  4th July 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA, Wimbledon :GBR 1st round Kateřina Siniaková vs. Yafan Wang [LL] :CHN 6:1, 6:0
Barbora Krejčíková [14] vs. Clara Tauson :DEN 6:3, 6:2
Markéta Vondroušová vs. Anett Kontaveit [24] :EST 2:6, 6:4, 6:2
Karolína Muchová [19] vs. Shuai Zhang :CHN 6:3, 6:3
Kristýna Plíšková vs. Astra Sharma [LL] :AUS 3:6, 6:4, 6:4
Karolína Plíšková [8] vs. Tamara Zidansek :SLO 7:5, 6:4
Tereza Martincová vs. Alison Riske [28] :USA 6:2, 4:6, 6:1
Petra Kvitová [10] vs. Sloane Stephens :USA 3:6, 4:6
Petra Bouzková vs. Vera Zvonareva :RUS 5:7, 4:6
2nd round Kateřina Siniaková vs. Coco Vandeweghe :USA 4:6, 6:2, 6:2
Barbora Krejčíková [14] vs. Andrea Petkovic :GER 7:5, 6:4
Markéta Vondroušová vs. Emma Raducanu [WC] :GBR 2:6, 4:6
Karolína Muchová [19] vs. Camilla Giorgi :ITA 6:3, 5:7, 6:3
Kristýna Plíšková vs. Anastasia Pavlyuchenkova [16] :RUS 3:6, 3:6
Karolína Plíšková [8] vs. Donna Vekić :CRO 6:2, 6:2
Tereza Martincová vs. Nadia Podoroska :ARG 6:3, 7:6
3rd round Kateřina Siniaková vs. Asleigh Barty [1] :AUS 3:6, 5:7
Barbora Krejčíková [14] vs. Anastasija Sevastova :LAT 7:6, 3:6, 7:5
Karolína Muchová [19] vs. Anastasia Pavlyuchenkova [16] :RUS 7:5, 6:3
Karolína Plíšková [8] vs. Tereza Martincová 6:3, 6:3
ATP, Wimbledon :GBR 1st round Jiří Veselý vs. Yannick Hanfmann :GER 6:1, 7:5, 7:6
2nd round Jiří Veselý vs. Marton Fucsovics :HUN 3:6, 4:5ret.
shooting WC, Osijek :CRO Women 50m rifle 3 positions, Q Aneta Brabcová 1167-54x (23rd place)
Karolína Brabcová 1162-52x (33rd place)
Nikola Šarounová 1161-55x (40th place)
Sabina Thurnwaldová 1158-59x (47th place)
Men 25m rapid fire pistol team, Q Tehan, Strnad, Rampula 561-10x (2nd place, Q)
Men 25m rapid fire pistol team, gold medal match Tehan, Strnad, Rampula 6 (2nd place) :champion:
Women 25m pistol team, Q Dědová, Červenková, Schejbalová 436-13x (2nd place, Q)
Women 25m pistol team, gold medal match Dědová, Červenková, Schejbalová 16 (1st place) :champion:
Men trap, Q David Kostelecký 121 (14th place)
Pavel Vaněk 120 (21st place)
Jan Borkovec 120 (22nd place)
Jiří Lipták 119 (24th place)
Fabio Beccari 114 (59th place)
Men trap team, Q Kostelecký, Lipták, Vaněk 502 (2nd place, Q)
Men trap team, gold medal match Kostelecký, Lipták, Vaněk 4 (2nd place) :champion:
Women trap, Q Zina Hrdličková 108 (21st place)
Tereza Závišková 107 (25th place)
Lea Kučerová 98 (35th place)
Adéla Mrňová 94 (36th place)
Women trap team, Q Závišková, Hrdličková, Kučerová 434 (4th place, Q)
Women trap team, bronze medal match Závišková, Hrdličková, Kučerová 6 (3rd place) :champion:
football UEFA Euro, :EUU QF The Czech Republic vs. Denmark :DEN 1:2
softball women's ECH, Venezia :ITA Round robin The Czech Republic vs. Denmark :DEN 9:0
The Czech Republic vs. Israel :ISR 4:5
The Czech Republic vs. Croatia :CRO 8:0
The Czech Republic vs. Italy :ITA 0:5
The Czech Republic vs. Spain :ESP 0:1
The Czech Republic vs. France :FRA 1:0
The Czech Republic vs. The Netherlands :NED 4:5
Bronze medal match The Czech Republic vs. Israel :ISR 2:0 :champion:
road cycling Tour de France Stage 3 Petr Vakoč +2:07 (120th place)
Stage 4 +1:33 (168th place)
Stage 5 +4:26 (126th place)
Stage 6 +1:51 (159th place)
Stage 7 +18:37 (151st place)
Stage 8 +35:01 (111th place)
Stage 9
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stepansevs said:

ČOV dnes schválil předběžnou nominaci 100 sportovců. Nemáte prosím seznam? Nemůžu ji najít ani na idnesu ani na ČT ani na oficiálních stránkách ČOV ani na tvém FB :-D

Spis schvalili 84 jmen. Dle nich 16 jmen ceka na potvrzeni nominace z zebricku, ktery se uzavira za par hodin. Jeste tam je ale moznost basketbalistu a do 5. cervence jeste muzeme ocekavat nejake realokace. Nicmene stovka by snad mela nakonec dopadnout ....

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jan Linha said:

Spis schvalili 84 jmen. Dle nich 16 jmen ceka na potvrzeni nominace z zebricku, ktery se uzavira za par hodin. Jeste tam je ale moznost basketbalistu a do 5. cervence jeste muzeme ocekavat nejake realokace. Nicmene stovka by snad mela nakonec dopadnout ....

Nechápu proč ještě ten týden nepockali. Proč to schvalovat takhle nadvakrát?

Překvapilo mě že je tam dost ze žebříčku a třeba i Vrzalová a Gillarova které nepotvrdili svazový limit. Na druhou stranu žádný desetibojař, dle rankingu by ale chybět neměli, tak nevím...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...