website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

On 16/06/2021 at 13:26, Jan Linha said:

 

 

Toto by byla pecka, kdyby se to povedlo!!!!

 

Jinak aktualizoval jsem seznam potvrzených nominací :-) Už jsme pokořili číslo 70! 

70 je pořád málo :-( 72 jestli dobře počítám tam máš. 100 už asi nedáme. Jak se na to tak dívám, tak mi vychází už jen 6 v tenise (5 žen + Veselý), 2 judo, 1 gymnastika, 1-2 golf. Tj. 82. Plus žebříček atletiky, tam nevím kolik ještě tak 12? (Smíšená štafeta 6, Muller, Svoboda?, Mezuliánkova, někdo z dálkových (800/1500m) - vychazi jim to?, Veselý, Maláčová?, Juška, Červenková?, Doležal? Je to bída, bývalo líp. Tak 94 můj odhad. Co plavání? Tam se nebude něco doplňovat? Kolik odhadujes ty? Teď koukám že kvalifikovaná jeste není Špotáková. Takže +1 = 95

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stepansevs said:

70 je pořád málo :-( 72 jestli dobře počítám tam máš. 100 už asi nedáme. Jak se na to tak dívám, tak mi vychází už jen 6 v tenise (5 žen + Veselý), 2 judo, 1 gymnastika, 1-2 golf. Tj. 82. Plus žebříček atletiky, tam nevím kolik ještě tak 12? (Smíšená štafeta 6, Muller, Svoboda?, Mezuliánkova, někdo z dálkových (800/1500m) - vychazi jim to?, Veselý, Maláčová?, Juška, Červenková?, Doležal? Je to bída, bývalo líp. Tak 94 můj odhad. Co plavání? Tam se nebude něco doplňovat? Kolik odhadujes ty? Teď koukám že kvalifikovaná jeste není Špotáková. Takže +1 = 95

Tak já tam vidím potenciál právě 100 jmen, že padne. Atletika si myslím, že nebude vůbec špatná. Ne na základě limitů, ale žebříčku. Díky poslednímu desetiboji jsou nyní na postupových místech Doležal, Sýkora i Helcelet, navíc Sýkora jde další desetiboj ted o víkendu. Když dokončí, má OH jistou. Za mě, si myslím, že se dostanou všichni 3, jelikož je ted víkendu poslední desetiboj před uzavřením žebříčku a to by muselo posledního z našich přeskočit tuším 9 závodníků, což je nepravděpodobný. Otazník je nad Doležalem, který letos ještě nedokončil žádný desetiboj a nemá standart ČAS. Ohledně vrhačů, hodně jich tam je na hraně. Veselý má nyní postup ve vlastních rukou, Báře to nauteče, čekám ještě co Irena. Snad se zlepší Šafránková s Červenkovou. Juška to podle mě taky dá. Hodně bodů pro individuály bude na MČR. Navíc počítám sice, že žebříček je důvěryhodný, ale budou určitě omluvenky. Zranění/ukončení kariéry případně další 'výmluvy'. Atletů tam máme dost cca 1-7 míst za liníí postupu a věřím, že někteří z nich to dají. Donominovaný budou plavkyně do štafety. Od dálkovách plavců čekám snad 2 místa, bude realokace pro Jessena v gymnastice, basket mužů bude ošidný, ale šanci určo mají. Golf prakticky již na 99% jedou Spilková a Leisser. Judo jede Krpálek s Klammertem, čekám ještě na oficiální potvrzení, protože Půlkrábek je těsně pod lajnou. Ještě se na něj může dostat. Tenis počítám že využijí plnou kapacitu 6 holek + Veselý. Ještě čekám, zda ČR nezkusí podat žádost pro Jebavého, který by šel debla s Veselým a možná mixa s Hradeckou. Suma sumárum, možná jsem optimista, ale za mě pojede minimálně stovka. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jan Linha said:

Tak já tam vidím potenciál právě 100 jmen, že padne. Atletika si myslím, že nebude vůbec špatná. Ne na základě limitů, ale žebříčku. Díky poslednímu desetiboji jsou nyní na postupových místech Doležal, Sýkora i Helcelet, navíc Sýkora jde další desetiboj ted o víkendu. Když dokončí, má OH jistou. Za mě, si myslím, že se dostanou všichni 3, jelikož je ted víkendu poslední desetiboj před uzavřením žebříčku a to by muselo posledního z našich přeskočit tuším 9 závodníků, což je nepravděpodobný. Otazník je nad Doležalem, který letos ještě nedokončil žádný desetiboj a nemá standart ČAS. Ohledně vrhačů, hodně jich tam je na hraně. Veselý má nyní postup ve vlastních rukou, Báře to nauteče, čekám ještě co Irena. Snad se zlepší Šafránková s Červenkovou. Juška to podle mě taky dá. Hodně bodů pro individuály bude na MČR. Navíc počítám sice, že žebříček je důvěryhodný, ale budou určitě omluvenky. Zranění/ukončení kariéry případně další 'výmluvy'. Atletů tam máme dost cca 1-7 míst za liníí postupu a věřím, že někteří z nich to dají. Donominovaný budou plavkyně do štafety. Od dálkovách plavců čekám snad 2 místa, bude realokace pro Jessena v gymnastice, basket mužů bude ošidný, ale šanci určo mají. Golf prakticky již na 99% jedou Spilková a Leisser. Judo jede Krpálek s Klammertem, čekám ještě na oficiální potvrzení, protože Půlkrábek je těsně pod lajnou. Ještě se na něj může dostat. Tenis počítám že využijí plnou kapacitu 6 holek + Veselý. Ještě čekám, zda ČR nezkusí podat žádost pro Jebavého, který by šel debla s Veselým a možná mixa s Hradeckou. Suma sumárum, možná jsem optimista, ale za mě pojede minimálně stovka. 

Já si spletl Doležala se Sýkorou. Myslel jsem Sýkoru že se kvalifikuje :-) na to republikové mistrovství bych moc nespolehal, to jestli se nepletu tak má většina zemí. No snad máš pravdu víc ty než já :-) basketu moc nevěřím. S plavkynemi do štafety (4) jsem už myslím počítal :-). No já budu za tu 100 rád

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stepansevs said:

Já si spletl Doležala se Sýkorou. Myslel jsem Sýkoru že se kvalifikuje :-) na to republikové mistrovství bych moc nespolehal, to jestli se nepletu tak má většina zemí. No snad máš pravdu víc ty než já :-) basketu moc nevěřím. S plavkynemi do štafety (4) jsem už myslím počítal :-). No já budu za tu 100 rád

NO na MČR nepůjde možná ani tolik o výkony, ale o umístění. Samozřejmě áčkovej limit bude bonus. Ale podiová umístění budou brát nejvíce bodů, více než umístění na stříbrných nebo bronzových mítincích WA, takže tam půjde hodně o sbírání bodů. Nezapomen, že některé země již měly národní šampionáty, takže body už jsou započítány. Uvidíme, co předvedou. Já tak trošku doufám, ve štafetu 4x100m mužů, kterým chybí opravdu kousíček. Národní rekord musí vylepšit asi o 2 desetiny. Letos běželi dvakrát pod 38.7. Potřebují cca 38.45 což věřím, že zvládnou. Zbytek uvidíme no ..... 

 

Jako věřím tomu, že nyní můžeme projít všechny možné kvalifikace a jelikož jsou některé již na 95%, tak můžeme asi vymyslet číslo plus mínus 3 jména. Pokud bychom samozřejmě nepočítali basket...... Na ten jsem hodně zvědavý. Repre by měla být silnější než na MS, kde byli šestí. Takže šance jsou podle mě tak 50/50. SOupěři budou těžcí....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jan Linha said:

NO na MČR nepůjde možná ani tolik o výkony, ale o umístění. Samozřejmě áčkovej limit bude bonus. Ale podiová umístění budou brát nejvíce bodů, více než umístění na stříbrných nebo bronzových mítincích WA, takže tam půjde hodně o sbírání bodů. Nezapomen, že některé země již měly národní šampionáty, takže body už jsou započítány. Uvidíme, co předvedou. Já tak trošku doufám, ve štafetu 4x100m mužů, kterým chybí opravdu kousíček. Národní rekord musí vylepšit asi o 2 desetiny. Letos běželi dvakrát pod 38.7. Potřebují cca 38.45 což věřím, že zvládnou. Zbytek uvidíme no ..... 

 

Jako věřím tomu, že nyní můžeme projít všechny možné kvalifikace a jelikož jsou některé již na 95%, tak můžeme asi vymyslet číslo plus mínus 3 jména. Pokud bychom samozřejmě nepočítali basket...... Na ten jsem hodně zvědavý. Repre by měla být silnější než na MS, kde byli šestí. Takže šance jsou podle mě tak 50/50. SOupěři budou těžcí....

Aha já myslel že národní šampionáty mají všechny státy v jeden termín. Pokud už je měli, tak to je fakt, to zvyšuje naše šance. Nevíš jestli se 4x100 poběží i na republice nebo jen teď v sobotu? A co to plavání? Tam nějaka místa dle žebříčku nebudou? Ten basket bude těžký a myslím že to nedají. Myslím že v takovém laufu jak byli na MS už nebudou :-) ale zase + Veselý. Uvidíme

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, stepansevs said:

Aha já myslel že národní šampionáty mají všechny státy v jeden termín. Pokud už je měli, tak to je fakt, to zvyšuje naše šance. Nevíš jestli se 4x100 poběží i na republice nebo jen teď v sobotu? A co to plavání? Tam nějaka místa dle žebříčku nebudou? Ten basket bude těžký a myslím že to nedají. Myslím že v takovém laufu jak byli na MS už nebudou :-) ale zase + Veselý. Uvidíme

Hele ne nutně ve stejný termín. Navic nektere slabsi zeme maji spolecny sampionat vice zemi. Myslim, ze dost zemi ma narodni sampionat ted o vikendu. Budes koukat na Kluž? 

 

Hele myslim, ze stafeta na repce nebude. Ale teoreticky by ji mohli vypsat, pokud by se v Kluži nezadarilo. Myslim si, ze ji mohou vypsat, ale nesezenou konkurenci krome te domaci .... 

 

Plavco ,tam pribudou 2 jmena do zenske stafety s B limitem prave na zaklade MČR tento vikend. O limit poplave par lidi, jako treba Tomas Franta nebo Sebastian Luňák, kteri maji navic velkou sanci byt nominovani na zaklade B limitu. Plavani je lepsi nez jsem cekal, vypada, ze bychom mohli mit i 10 nebo vice plavcu. Snad?

 

Basketaci uvidime no. Vcera prohra s Nemeckem, hruza.  Ale je to priprava. Zadnej stres. Dulezite bude jak zahraji pristi vikend .... Budeme fandit. Za me tak 50/50

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jan Linha said:

Hele ne nutně ve stejný termín. Navic nektere slabsi zeme maji spolecny sampionat vice zemi. Myslim, ze dost zemi ma narodni sampionat ted o vikendu. Budes koukat na Kluž? 

 

Hele myslim, ze stafeta na repce nebude. Ale teoreticky by ji mohli vypsat, pokud by se v Kluži nezadarilo. Myslim si, ze ji mohou vypsat, ale nesezenou konkurenci krome te domaci .... 

 

Plavco ,tam pribudou 2 jmena do zenske stafety s B limitem prave na zaklade MČR tento vikend. O limit poplave par lidi, jako treba Tomas Franta nebo Sebastian Luňák, kteri maji navic velkou sanci byt nominovani na zaklade B limitu. Plavani je lepsi nez jsem cekal, vypada, ze bychom mohli mit i 10 nebo vice plavcu. Snad?

 

Basketaci uvidime no. Vcera prohra s Nemeckem, hruza.  Ale je to priprava. Zadnej stres. Dulezite bude jak zahraji pristi vikend .... Budeme fandit. Za me tak 50/50

Na tu 100 to dáme, začínám věřit :-D na Kluž se určitě dívat budu, týmovy šampionát mě vždycky baví nejvíc (účast v každé disciplíně, jen by mohli vratit techniky do klasického formátu, hlavně 4 křížky dohromady).

Byl jsem i v Polsku před 2 lety a paráda.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stepansevs said:

Na tu 100 to dáme, začínám věřit :-D na Kluž se určitě dívat budu, týmovy šampionát mě vždycky baví nejvíc (účast v každé disciplíně, jen by mohli vratit techniky do klasického formátu, hlavně 4 křížky dohromady).

Byl jsem i v Polsku před 2 lety a paráda.

 

Jaky ty technicke discipliny jsou docela podelavka no .... Vrhy maji jem 4 pokusy.... Nejvic me bavi, jak si funkcionari mysli, ze to udelaji atraktivnejsi a oni takto zjebou ??

Link to comment
Share on other sites

Week 21st May -  27th June 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA250, Bad Homburg :GER 1st round Petra Kvitová [1] vs. Katerzyna Piter [Q] :POL 4:6, 6:1, 6:4
2nd round Petra Kvitová [1] vs. Ann Li :USA 6:2, 6:7, 6:1
Kateřina Siniaková vs. Jessica Pegula [3] :USA 6:3, 5:7, 6:4
QF Kateřina Siniaková vs. Laura Siegemund [8] :GER 7:5, 6:4
Petra Kvitová [1] vs. Nadia Podoroska [5] :ARG 6:3, 7:6
SF Kateřina Siniaková vs. Sara Sorribes Tormo [7] :ESP 6:2, 6:4
Petra Kvitová [1] vs. Angelique Kerber [4] :GER 6:3, 4:6, 6:7
F Kateřina Siniaková vs. Angelique Kerber [4] :GER 3:6, 2::champion:
WTA500, Eastbourne :GBR 1st round Karolína Plíšková [5] vs. Camilla Giorgi :ITA 6:2, 2:6, 6:2
Markéta Vondroušová vs. Ons Jabeur :TUN 3:6, 6:7
ATP250, Mallorca :ESP 1st round Jiří Veselý vs. Salvatore Caruso :ITA 7:6, 6:2
2nd round Jiří Veselý vs. Pablo Carreno-Busta [4] :ESP 4:6, 4:6
ATPchall., Milano :ITA 1st round Vít Kopřiva vs. Mirza Basić :BIH 3:6, 5:7
Jiří Lehečka vs. Luca Vanni [WC] :ITA 6:3, 7:6
Jonáš Forejtek [Q] vs. Gastao Elias [5] :POR 4:6, 2:6
2nd round Jiří Lehečka vs. Gastao Elias [5] :POR 2:6, 4:6
ATP, Wimbledon :GBR Q, 1st round Lukáš Rosol vs. Kacper Zuk :POL 3:6, 3:6
Zdeněk Kolář vs. Martin Kližan :SVK 6:1, 6:2
Tomáš Macháč [27] vs. Tommy Robredo :ESP 7:5, 4:6, 10:8
Q, 2nd round Zdeněk Kolář vs. Nikola Milojević [28] :SRB 4:6, 3:6
Tomáš Macháč [27] vs. Brayden Schnur :CAN 7:6, 6:0
Q, 3rd round Tomáš Macháč [27] vs. Christopher O'Connell [16] :AUS 6:7, 4:6, 6:7
WTA, Wimbledon :GBR Q, 1st round Tereza Smitková vs. Jacqueline Cristian :ROU 5:7, 7:6, 6:2
Q, 2nd round Tereza Smitková vs. Barbara Haas :AUT 7:6, 6:3
Q, 3rd round Tereza Smitková vs. Xinyu Wang [30] :CHN 4:6, 3:
table tennis ECH, Warszaw :POL Men singles 1st round Tomáš Polanský vs. Bojan Tokić :SLO 2:4
Lubomír Jančařík vs. Cedric Nuytinck :BEL 4:2
Men singles 2nd round Lubomír Jančařík vs. Simon Gauzy :FRA 4:0
Men singles 3rd round Lubomír Jančařík vs. Tomislav Pucar :CRO 4:2
Men singles QF Lubomír Jančařík vs. Dimitrij Ovtcharov :GER 3:4
Women preliminary 1st round Karolína Mynářová vs. Hana Arapović :CRO 0:3
Women 1st round Hana Matelová vs. Yuan Liu :AUT 4:1
Kateřina Tomanovská vs. Xianian Li :LUX 2:4
Women 2nd round Hana Matelová vs. Natalia Bajor :POL 1:4
Men doubles 1st round Sirůček/Polanský vs. Gunduz/Yigenler :TUR 3:1
Men doubles 2nd round Sirůček/Polanský vs. Dyjas/Nuytinck :POL/:BEL 1:3
Women doubles 1st round Tomanovská/Marchetti :BEL vs. Todorovic/Balint :SRB/:HUN 1:3
Mynářová/Blašková vs. Wegrzyn/Wegrzyn :POL 0:3
Matelová/Balážová :SVK vs. Trigolos/Baravok :BLR 3:2
Women doubles 2nd round Matelová/Balážová :SVK vs. Solja/Shan :GER 0:3
Mixed doubles 1st round Jančařík/Matelová vs. Dyjas/Partyka :POL 1:3
triathlon ECH middle distance, Walchsee :AUT Men Lukáš Kocar 3:46:02 (7th place)
Petr Soukup 3:53:15 (16th place)
Pavel Hradil 4:00:13 (26th place)
Jakub Langhammer 3:49:18 (14th place)
Women Helena Kotopulu 4:43:33 (19th place)
shooting WC, Osijek :CRO Men skeet, Q Tomáš Nýdrle 122 (11th place)
Jakub Tomeček 121 (13th place)
Daniel Korčák 118 (28th place)
Miloš Slavíček 118 (30th place)
Jan Zámečník 114 (60th place)
Men skeet team, Q Nýdrle, Tomeček, Korčák 505 (2nd place, Q)
Men skeet team, gold medal match Nýdrle, Tomeček, Korčák 4 (2nd place) :champion:
Women skeet, Q Hana Adámková 117 (9th place)
Barbora Šumová 116 (13th place)
Zuzana Zaoralová 114 (19th place)
Martina Skalická 111 (28th place)
Anna Šindelářová 109 (35th place)
Women skeet team, Q Šumová, Skalická, Šindelářová 473 (4th place, Q)
Women skeet team, bronze medal match Šumová, Skalická, Šindelářová 6 (3rd place) 
Mixed skeet team, Q Šindelářová/Nýdrle 141 (6th place)
Šumová/Tomeček 142 (4th place, Q)
Mixed skeet team, bronze medal match Šumová/Tomeček 33 (4th place)
Men 10m air rifle, Q David Hrčkulák 627,1 (9th place)
František Smetana 623,7 (32nd place)
Petr Nymburský 621,0 (46th place)
Filip Nepejchal 620,8 (51st place)
Jiří Přívratský 619,5 (56th place)
Men 10m air rifle team, Q Přívratský, Smetana, Hrčkulák 8th place)
Women 10m air rifle, Q Nikola Šarounová 621,4 (53rd place)
Sabina Thurnwaldová 620,9 (56th place)
Aneta Brabcová 620,0 (63rd place)
Nikola Foistová 617,7 (80th place)
Karolína Brabcová 616,2 (84th place)
Women 10m air rifle team, Q Šarounová, Brabcová, Brabcová 27th place
Women 10m air pistol, Q Veronika Schejbalová 564-15x (41st place)
Anna Dědová 562-13x (47th place)
Men 10m air pistol, Q Pavel Schejbal 578-15x (16th place)
Jindřich Dubový 576-20x (19th place)
Women 25m pistol, Q Anna Dědová 579-16x (18th place)
Veronika Schejbalová 565-14x (39th place)
Renata Červenková 572-11x (34th place)
Men 50m rifle 3 positions, Q Petr Nymburský 1176-68x (5th place, Q)
František Smetana 1165-57x (42nd place)
Filip Nepejchal 1173-66x (14th place)
Jiří Přívratský 1176-63x (6th place, Q)
Men 50m rifle 3 positions, F Petr Nymburský 426,6 (5th place)
Jiří Přívratský 405,2 (7th place)
football UEFA Euro, :EUU Group D The Czech Republic vs. England :ENG 0:1
Play-off 1st round The Czech Republic vs. The Netherlands :NED 2:0
softball men's ECH, Sezimovo Ústí/Ledenice :CZE Round robin The Czech Republic vs. France :FRA 14:0
The Czech Republic vs. Israel :ISR 9:0
The Czech Republic vs. Sweden :SWE 11:0
The Czech Republic vs. Croatia :CRO 7:0
The Czech Republic vs. Slovakia :SVK 11:1
The Czech Republic vs. The Netherlands :NED 7:0
The Czech Republic vs. Lithuania :LTU 10:0
The Czech Republic vs. Denmark :DEN 6:5
Gold medal match The Czech Republic vs. Denmark :DEN 4:2 :champion:
archery WC, Paris :FRA Women recurve, Q Jindřiška Vaněčková 642 (34th place)
Women recurve, 2nd round Jindřiška Vaněčková vs. Anna Tobolewska :POL 7:1
Women recurve, 3rd round Jindřiška Vaněčková vs. Lisa Unruh :GER 5:6
Men compound, Q Martin Vaněk 693 (36th place)
Men compound, 1st round Martin Vaněk vs. Nathan Macqueen :GBR 145(9):145(10)
road cycling Tour de France Stage 1 Petr Vakoč +5:33 (120th place)
Stage 2 +11:44 (142nd place)
Link to comment
Share on other sites

Tak to vypadá, že bychom v atletice mohli vyslat na OH 2 štafety, což by byla pecka!! Samostatná Česká republika nikdy neměla na OH více než 1 štafetu a pokaždé to byla ženská štafeta 4x400m. Věřím, že nakonec pojede mužská 4x400 i mix. Ženské to v Kluži uniklo cca o sekundu, což je škoda, protože další příležitost asi už nebude. A mužská 4x100 je také velmi blízko, potřebovali by stáhnout cca 2 desetiny z českého rekordu. 2x se jim to již téměř povedlo. Obávám se, že už ale další příležitost štafet nebude .... Ale počkejma na víkend a uvidíme ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...