website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Ostaje pitanje koja žena ide. 
Ema Rajić ima daleko najbolji rezultat, ali nije bilo na kvalifikacijskom natjecanju. Tako da vjerovatno ide Ana Blažević  ns 200m prsno (819 bodova prosli vikend) 

Rajic ima 816 na 100m prsno 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prso1000 said:

Ostaje pitanje koja žena ide. 
Ema Rajić ima daleko najbolji rezultat, ali nije bilo na kvalifikacijskom natjecanju. Tako da vjerovatno ide Ana Blažević  ns 200m prsno (819 bodova prosli vikend) 

Rajic ima 816 na 100m prsno 

Da li je sigurno da ćemo dobit i kvotu u ženskoj konkurenciji?

Link to comment
Share on other sites

Nadam se i da teniski savez neće nešto zabrljat oko prijava - očekujem 5 predstavnika (Čilić, Dodig, Pavić, Mektić, Vekić)

Bilo bi super da prijave i ženski par - Vekić/Jurak kao potencijalnu opciju. To bi nam čak donijelo velike šanse i u mješovitim parovima - Pavić/Jurak.

Nadam se da imaju to u kalkulacijama.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, dcro said:

Miljenić sad ima pravo nastupa i na 100 m (50.03 OST).

Ovo mi malo sumnjivo ?

iako je danas bila utrka 50m slobodno on nije nastupao u finalu vec je održana posebna utrka samo za njega?

Kad može Uzbekistan možemo i mi 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Crolympic said:

Mislim da ništa od toga. Kvote u boksu su već podijeljene. Koliko znam čekamo još potencijalnu realokaciju kvote u džudu, ali koliko vidim Maranić su sad uklonili s popisa na wikipediji.

Maranic bi trebala biti unutra ako je Belgijanka Willems stvarno ozljedjena. Osim ako ne bude neka luda interpretacija pravila. 
Na Wikipediji trenutno piše samo 10 europskih kvota . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...