website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

@dcro

 

Sumnjam da je tu HOO umjesan. 

Sto se tice stolnog tenisa, naravno totalna glupost nikoga ne slati. Ali sanse su vrlo male da netko na svjetskom turniru prodje, mozda cekaju europski turnir ili nadaju se renkingu. To me i nije tako iznenadilo, iako kao sto sam vec rekao totalna glupost, treba i najmanju sansu pokusat iskoristiti. 

 

Hrvanje, e to je stvarno cudno. tu se nesto vece dogadja.

Nedavno je Ettlinger pao na dopingu. Sad nitko na turniru u Madjarskoj, a nista o tome u novinama, barem zasad. 

Da je HOO ili Savez odlucio da nitko ne ide, npr zbog troskova, to bi vec biko u svim novinama. Tako da tu nesto na veliko smrdi. 

A valjda cemo saznat uskoro. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, prso1000 said:

@dcro

 

Sumnjam da je tu HOO umjesan. 

Sto se tice stolnog tenisa, naravno totalna glupost nikoga ne slati. Ali sanse su vrlo male da netko na svjetskom turniru prodje, mozda cekaju europski turnir ili nadaju se renkingu. To me i nije tako iznenadilo, iako kao sto sam vec rekao totalna glupost, treba i najmanju sansu pokusat iskoristiti. 

 

Hrvanje, e to je stvarno cudno. tu se nesto vece dogadja.

Nedavno je Ettlinger pao na dopingu. Sad nitko na turniru u Madjarskoj, a nista o tome u novinama, barem zasad. 

Da je HOO ili Savez odlucio da nitko ne ide, npr zbog troskova, to bi vec biko u svim novinama. Tako da tu nesto na veliko smrdi. 

A valjda cemo saznat uskoro. 

Poslan mail hrvatskom hrvackom savezu u vezi toga ali od odgovora ništa 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice hrvanja pojma nemam sta se tu desava. 

Ima par opcija po mom misljenju: 

 

- Korona, bili vjerovatno zajedno na pripremama, pa se svi zarazili, nisu trenirali duze i onda nema smisla slati ih, ali to bi sigurno procurilo u javnost 

- Netko zaboravio poslat prijave, ne bi me sokiralo, vec se dogodilo u judu pred Rio 

- Ozljede, ali nemoguce da su svi istovremeno ozljedeni 

- Doping, ali opet nisu valjda svi, osim ako je to nesto od saveza bilo organizirano i sad se zataskava. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da nastavimo sa losim vijestima

 

Bruno Blaskovic je ozljedjen i mora pauzirati 6-8 mjeseci. On je bio najizgledniji da ispuni A normu uz Grgica i Mogica. 
S time nam je sansa i u mjesovitoj stateti propala, bili smo 4 ispod crte, ali nadoknaditi njega i vjerovatno Loncara je nemoguce. 

 

Sto se tice plivanja, manje sanse ima mozda jos Miljenic i mozda Ognjen Maric, koji pliva dobro na faksu u USA. 

Kod zena sumnjam da ce netko do A norme, tako da ce biti borba izmedju Herceg i Rajic za tu jednu kvotu koju imamo sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dakis19 said:

a što je Loreneom Jerebić i karlom NOA PANUTOM i oni su ua americi

 

Zdravo, Pretpostavljam da ste ista osoba s ovim drugim računom: https://totallympics.com/profile/1151-dakis/

 

Možete li mi javiti koje korisničko ime želite zadržati? Spojit ću vaša dva računa. Ako ste zaboravili lozinku drugog računa, mogu je resetirati. Hvala vam!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sindo said:

Zdravo, Pretpostavljam da ste ista osoba s ovim drugim računom: https://totallympics.com/profile/1151-dakis/

 

Možete li mi javiti koje korisničko ime želite zadržati? Spojit ću vaša dva računa. Ako ste zaboravili lozinku drugog računa, mogu je resetirati. Hvala vam!

Zaboravio sam lozinku drugog računa dakis a bilo bi bolje da ostane dakis

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DAKIS said:

Zaboravio sam lozinku drugog računa dakis a bilo bi bolje da ostane dakis

Spojio sam dva računa. Vratio sam vašu lozinku na "totallympics".

 

Molimo prijavite se

Username: DAKIS

Password: totallympics

 

Kada se prijavite, idite ovdje i promijenite lozinku: https://totallympics.com/settings/password/

 

Dobrodošao natrag!

Link to comment
Share on other sites

Sad kad su se malo slegle emocije nije kraj svijeta pošto rukometaša nema na oi,samo podsjetinik da u riju nije bilo španjolaca i norvežana pa su nastavali sa dobrim rezultatima nakon toga 

Do kraja mjeseca mogućnost za dvije kvote nadam se da ćemo ih uzet jer prema kvaliteti koje je ostalo od jedriličara Enia Ninčević i Mihaela de Micheli Vitturi sigurno spadaju u to,natjecanje se održava u španjolskoj krajem mjeseca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...