website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, BTTF said:

Ugodno sam iznenađen Brunom Duvančić. Čini mi se da je stalno na popisu osvajača medalja, a tek 17 godina.

Da veliki talent. Tomas je trenira osobno. I već je pobijeđivala ove godine par iz Top 10. Danas uvjerljiv poraz u polufinalu od Cerezo koja je osvojila srebro u Tokiju. 
Mislim da bi ona mogla biti ozbiljna opcija u kategoriji do 49kg, uz Lenu Stojkovic. Tomic je bojim se prošlost. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 hours ago, BTTF said:

Na FB tkd kluba Marjan objavljene slike Brune Duvančića i Kanaeta sa zlatnim medaljama oko vrata i natpisom Belgian open.

Da zlato za njih i bronca za Teskeru (M54), nastupila je i Vuletić ali ispala rano. 
 

Duvancic je u finalu dobila Španjolku Iglesias. Od nje je prije dva tjedna glatko izgubila u polufinalu. Iglesias je srebrena iz Tokia i četvrta u olimpijskoj kategoriji do 49kg. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BTTF said:

https://www.dalmacijadanas.hr/izvrsni-test-mecevi-u-splitu-za-europsko-prvenstvo

 

Više o RH kvalifikacijskim borbama za mjesto na EP. Meni najzanimljivije da su Nikita Glasnović i Kristina Tomić izgubile mjesto od znatno mlađih suparnica

Tomic i nije neko iznenadjenje, jer nije u formi od 2020, a sestre Duvancic izgleda su budcnost nase repke. Mozda se blizi i kraj karijere za Tomic. 

Najveca seznacija je sigurno ispadanje Glasnovic, pogotovo jer je bila u dobroj formi, tri medalje i pobjede protiv top 10 natjecateljica. Bez EP a moguce i bez SP nista od Pariza za nju. Izgleda da Kicema joj ne lezi, vec je gubila od nje na G1 turnirima. I sad isputstila 2-0 prednost uz tri poraza. Sumnjam da Kicema moze nesto napravit na EP. 

 

Ostala mala iznendjenja su sigruno 

Pobjeda Teskere protiv Turkalja, mislio sam je Turkalj bolji. 

Lipovac izgubio od Serera, Leon Glasnovic glatko protiv Crepa. A i poraz Krpana nisam ocekivao. 

Manje vise su poznati putnici, samo nije jasno sta ce biti u zenskim kategorijama do 46, 73 i +73kg. Tu su valjda ozljede u pitanju pa je vjerovatno odgodjeno. U 46 tu su Stojkovic, Antunovic i sve bolja Kolarek, 73 bi trebala biti Doris Pole, a +73kg bi moglo bit gusto izmedju Petanjek, Rados i jos par. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...