website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Sutra nas čeka vrlo uzbudljiv dan: 

 

Veslanje: Finale dvojca, sve osim zlata za Sinkovice bi bilo malo razočaranje, ali u sportu nikad ne znaš. Uz to se Damir Martin bori za finale, mislim da će bit gusto. 

 

Tenis: oba muška para igraju polufinale. Hrvatski finale bi bio ludnica, Al nek barem jedni udju u finale, hrvatski meč za broncu bi mi slomio srce. 

 

Streljastvo: Glasnovic, drugi dio kvala, žestoka borba za finale. Još postoji šansa za medalju, ali Trebat će vrlo dobre živce i rezultat. 


 

Vaterpolo: protiv Crne Gore, možda i zadnja prilika. Moraju pobijedit sa +2 razlike. 

 

Judo: Karla Prodan u prvom kolu na Crnogorku, to bi trebala dobit, a onda Kubanka, to će bit vrlo teško. 
 

Jedrenje: naše tri posade imaju po dva plova. Fantele i Stipanovic trebaju dobre rezultate da bi ostali u igri. Vorobeva mislim da je otpala, možda uspije ući u medal race. 
 

Plivanje: Miljenic na 100m delfin, cilj je opet PB! 
 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Vaterpolisti 13-8 

 

Nije jos ništa gotovo, ali izgleda to već puno bolje 

 

 

Jedrenje: 

 

Stipanovic je još u igri, danas 5 i 11, ukupno peti sa 57 bodova. Treći Norvežanin ima 49. Još dva plova i medal race. 
 

Fantele loše, 15 i 8, ukupno tek 12. Kasne već 27 bodova za trećim mjestom. Iako ima još 6 plovova i medal race teško će do medalje. 
 

 

vorobeva danas 7 i 21, ukupno 11, sutra borba za medal race. Ukupno solidan nastup. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...