website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Cak solidan nastup Marenica u Nacri s obzirom na neiskustvo, trebalo je vise regata za kvalifikacije, ali dobro je da imamo pionire u ovoj disciplini jer jedrenje ce dozivjet velike promjene do iducih igara, trebamo se okrenuti novim klasama.

Link to comment
Share on other sites

Izašao je ranking za boks putem engelske federacije

Tu trenutačno kvotu ima Marko Milun 91+ ..on je na svjetskoj ljestvici 16.boksač,a od eurpoljana je 3.

U kategoriji 91 Toni Filip drži 32 mjesto..od europljana je na 9 mjestu

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Rafoo said:

Loš nastup naših djevojaka i kraj olimpijskih nadanja,zaostaju 18 bodova za belgijkama

Ne znam što se događa u jedrenju..u londonu smo imali 12 predstavnika,u riju 10,a sada 4 plus nadam se finašu,jedino pozitivno ostaje opet šansa za 2 medalje u 49 i laseru,u parizu dolazi do velikih promjena pa se nadam tako i kod nas

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Rafoo said:

Ne znam što se događa u jedrenju..u londonu smo imali 12 predstavnika,u riju 10,a sada 4 plus nadam se finašu,jedino pozitivno ostaje opet šansa za 2 medalje u 49 i laseru,u parizu dolazi do velikih promjena pa se nadam tako i kod nas

Nista posebno. Nema mladih i to je sve. 
Kad prestane ova generacija bit će i manje kvota. 
mislim da ćemo u Tokiju teško do medalje, jedina šansa nam je 49er. 
 

sto se tiče Pariza jedino sto je negativno za nas je izbacivanje klase finn. 
ostalo može biti samo šansa, vidjet ćemo 
 

Link to comment
Share on other sites

Renic je na novom rankingu ispala iz prvih 60 u hodanju na 20km

 

sad se može samo nadati da neću svi prihvatit kvotu ispred nje. 
 

erent 67 na 50km. 
 

oboje su imali jako loše rezultate na zadnja dva natjecanja, proljetna sezona se blizu kraju, mislim da je to bilo to. 

Link to comment
Share on other sites

On 25/03/2021 at 18:14, Rafoo said:

Ana Konjuh prolaskom u 3.kolu smjestila se na 289 mjesto rang liste,eventualnom pobjedom probila bi se na 241.mjesto,prije 2 tjedna je držala 440.mjesto

Probila se u osminu finala..drži 241.mjesto,eventualnom pobjedom prošla bi na 190 mjesto...odlične igre Ane

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...