website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Da li netko zna šta se dešava u hrvanju. 
izgleda da nećemo imati nikoga na europskim kvalama u Budimpešti. 
https://unitedworldwrestling.org/article/european-olympic-games-qualifier-entries

 

nisu valjda svi pali na dopingu, ili korona? Ili su zaboravili prijave? :facepalm:
isto tako nitko ne ide svjetske kvale u stolnom tenisu kod žena. :facepalm:
 

 

Link to comment
Share on other sites

U rukometu unatoč pobjedi nemam dobar osjećaj. Francuzima utakmica sa Portugalom nije važna, samo moraju paziti da ne izgube sa vise od 7 razlike. Znaci Portugal ako dobije mi ispadamo. 
naravno prvo trebamo pobijediti Tunis. 
 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, prso1000 said:

U rukometu unatoč pobjedi nemam dobar osjećaj. Francuzima utakmica sa Portugalom nije važna, samo moraju paziti da ne izgube sa vise od 7 razlike. Znaci Portugal ako dobije mi ispadamo. 
naravno prvo trebamo pobijediti Tunis. 
 

Ja imam isti osjecaj. Sportske novosti pisu da Francuzi imaju jak motiv za danasnju tekmu jer broj 1 na turniru osigurava bolji zdrijeb na OI. Medjuti nisam bas siguran koliko je to jak motiv a i Francuzi mogu ostati prvi sa porazom manjim od 3 gola razlike.

Link to comment
Share on other sites

Znaci bez rukometasa, to je veliki udarac za hrvatski sport. 

Ali ako smo iskreni nisu ni zasluzili biti na OI kad pogledas kako su igrali zadnja dva turnira. 

A u Tokiu ne bi nista ni napravili. Mozda se napokon nesto promijeni u savezu i onaj Gobac ode, iako sumnjam. Zrtvovat ce sad onog trenera i to je to. 

 

Sto se ekipa tice ostaje nam kosarka, iako bi meni to bila senzacija da prodju, u bilo kojem sastavu. 

3x3 kosarka, tu se ne kuzim, ali na papiru nismo medju favoritima.  

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, prso1000 said:

Znaci bez rukometasa, to je veliki udarac za hrvatski sport. 

Ali ako smo iskreni nisu ni zasluzili biti na OI kad pogledas kako su igrali zadnja dva turnira. 

A u Tokiu ne bi nista ni napravili. Mozda se napokon nesto promijeni u savezu i onaj Gobac ode, iako sumnjam. Zrtvovat ce sad onog trenera i to je to. 

 

Sto se ekipa tice ostaje nam kosarka, iako bi meni to bila senzacija da prodju, u bilo kojem sastavu. 

3x3 kosarka, tu se ne kuzim, ali na papiru nismo medju favoritima.  

Žalosno za rukomet,ali jedino pozitivno je da se napokon nešto promjeni

U košarci mislim da imamo veće šanse nego tu u rukometu 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...