website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Sutra:

 

Atletika-Sandra Perković 13:00

Kajak-Anamaria Govorčinović 02:30

Jedrenje-braća Fantele 08:33

Streljaštvo-Petar Gorša,Miran Maričić 04:30

Vaterpolo-Hrvatska-Španjolska 08:30

Hrvanje-Božo Starčević 04:45

 

 

Vrlo zanimljiv dan

Sandra nadam se zlatu,bit će teško,ali ipak ima svoje ime

Debitantski nastup Anamarie bilo bi lijepo pf,ali teško

Braća fantela vrlo uspješan nastup sve ukupno 

Sad ili nikad šansa za Goršu,ako tu ne uđe u finale onda u k....,Miran vidjet ćemo

Vaterpolo bilo bi lijepo pobjedit Španjolcu jer u ovom trenutku inače kao 2 u skupini idemo na mađare,teže ne može 

Božo vjerujemo da će bit lud,sa 2 pobjede je u pf pa ćemo vidjet

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rafoo said:

Sutra:

 

Atletika-Sandra Perković 13:00

Kajak-Anamaria Govorčinović 02:30

Jedrenje-braća Fantele 08:33

Streljaštvo-Petar Gorša,Miran Maričić 04:30

Vaterpolo-Hrvatska-Španjolska 08:30

Hrvanje-Božo Starčević 04:45

 

 

Vrlo zanimljiv dan

Sandra nadam se zlatu,bit će teško,ali ipak ima svoje ime

Debitantski nastup Anamarie bilo bi lijepo pf,ali teško

Braća fantela vrlo uspješan nastup sve ukupno 

Sad ili nikad šansa za Goršu,ako tu ne uđe u finale onda u k....,Miran vidjet ćemo

Vaterpolo bilo bi lijepo pobjedit Španjolcu jer u ovom trenutku inače kao 2 u skupini idemo na mađare,teže ne može 

Božo vjerujemo da će bit lud,sa 2 pobjede je u pf pa ćemo vidjet

Sandra je i dalje po meni favorit za zlato, ali svaka medalja bila bi super. 
 

Govrincovic, nemam pojma, kvalifikacija je meni bio ogromno iznenađenje i uspjeh 

 

Gorsa i Maričić, sve moguće, streljaštvo je lutrija, Maričić nije dobar u trostavu, prije to nije ni pucao. Gorsa od prvog do zadnjeg mjesta ….

 

Fantele, za mene možda najveće razočaranje naše delegacije. Nisi bili ni blizu. 
 

vaterpolo, mislim da je ovoj ekipi svejedno protiv koga igraju, sve ovisi o njima. Mogu dobit sve ali izgubit od svakog 

 

volio bi da Boze napravi nešto, jer mu je medalja ukradena u Riu, ali bit će teško, težak ždrijeb, BUL pa vjerovatno Iran u 1/4 finalu ako prodje 

Link to comment
Share on other sites

Već sedma medalja za :CRO .

Još jedan sjajan rezultat za Stipanovića. Moram priznat da sam ovdje očekivao medalju od braće Fantela, a od Stipanovića plov za odličja.

 

Inače, tijekom ženske utrke dosta informacija o našim kandidatima za Pariz. Dobar posao od strane HRT za jedrenje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crolympic said:

Već sedma medalja za :CRO .

Još jedan sjajan rezultat za Stipanovića. Moram priznat da sam ovdje očekivao medalju od braće Fantela, a od Stipanovića plov za odličja.

 

Inače, tijekom ženske utrke dosta informacija o našim kandidatima za Pariz. Dobar posao od strane HRT za jedrenje.

Šta su rekli o kandidatima za Pariz? nisam to gledao 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prso1000 said:

Šta su rekli o kandidatima za Pariz? nisam to gledao 

O novim disciplinama u Parizu (kitesurfing, 470 će biti mješovita klasa samo, promjene na dasci, klasa Finn otpada) te našim potencijalnim kandidatima za Pariz od kojih su neki već najavili pokušaj kvalificiranja (Igor Marenić u klasi Nacra, Mratović i Čargo u RS:X, Fantele ostaju u 49er, Stipanović u laseru, za Laser radial treba još vidjet Vorobeeva ili Lulić, Martin Dolenc kitesurfing, ženska posada za 49er FX...)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crolympic said:

O novim disciplinama u Parizu (kitesurfing, 470 će biti mješovita klasa samo, promjene na dasci, klasa Finn otpada) te našim potencijalnim kandidatima za Pariz od kojih su neki već najavili pokušaj kvalificiranja (Igor Marenić u klasi Nacra, Mratović i Čargo u RS:X, Fantele ostaju u 49er, Stipanović u laseru, za Laser radial treba još vidjet Vorobeeva ili Lulić, Martin Dolenc kitesurfing, ženska posada za 49er FX...)

Ja sam mislio da Marenic možda razmišlja povratak u mixed 470 umjesto Nacre. Za obe klase mu treba partnerica a u 470 ima puno vise iskustva. 
 

Šteta za Finn, za Bugarina i Olujića karijera gotova, jer su preteški za ove klase. 
 

mislim da je RSX ukinut, promijenili su materijal, I Foil, ali i dalje je to windsurfing. 
 

ja mislim da i u ženskom kitesurfingu nastupa Dolenc (valjda sestra) ali nije bas dobra.

nadam se da će ženska posada Nastavit u 49 fx. 
 

u Laseru će sigurno Jurišić pokusat uzet normu Stipanovicu. 
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prso1000 said:

Ja sam mislio da Marenic možda razmišlja povratak u mixed 470 umjesto Nacre. Za obe klase mu treba partnerica a u 470 ima puno vise iskustva. 
 

Šteta za Finn, za Bugarina i Olujića karijera gotova, jer su preteški za ove klase. 
 

mislim da je RSX ukinut, promijenili su materijal, I Foil, ali i dalje je to windsurfing. 
 

ja mislim da i u ženskom kitesurfingu nastupa Dolenc (valjda sestra) ali nije bas dobra.

nadam se da će ženska posada Nastavit u 49 fx. 
 

u Laseru će sigurno Jurišić pokusat uzet normu Stipanovicu. 
 

Moglo bi bit više predstavnika nego na ovim OI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...