website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Ema Rajic je prosli vikend plivala 1.08.17 na 100m prsno. To je osobni rekord, još 1 sekundu od A norme. Ipak trenutno to je najbolji zenski rezultat u Hrvatskoj, a kako ćemo dobiti jednu kvotu ako nitko ne ispuni A normu, trenutno tu kvotu dobila bi ona. Dosad je najbolja bila Ana Herceg na 200m ledjno. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prso1000 said:

Ema Rajic je prosli vikend plivala 1.08.17 na 100m prsno. To je osobni rekord, još 1 sekundu od A norme. Ipak trenutno to je najbolji zenski rezultat u Hrvatskoj, a kako ćemo dobiti jednu kvotu ako nitko ne ispuni A normu, trenutno tu kvotu dobila bi ona. Dosad je najbolja bila Ana Herceg na 200m ledjno. 

Ima podcast o njoj od strane televizije

https://youtu.be/11BGrkiB3hg

Link to comment
Share on other sites

https://www.24sata.hr/sport/par-za-olimpijsko-zlato-pavic-i-mektic-zajedno-od-iduce-sezone-729511

 

Zanimljiv projekt koji bi sigurno trebao biti uspješan,šteta što time gubimo 2 par na oi jer dodig teško da će ostat u top 10 do tad,ali velika šansa za medalju

Nadovezano na tenis mektić u finalu finalnog turnira te dolazi na 6 poziciju,pavić 4,dodig 14

 

Usput karla prodan u borbi za broncu na ep u judu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rafoo said:

https://www.24sata.hr/sport/par-za-olimpijsko-zlato-pavic-i-mektic-zajedno-od-iduce-sezone-729511

 

Zanimljiv projekt koji bi sigurno trebao biti uspješan,šteta što time gubimo 2 par na oi jer dodig teško da će ostat u top 10 do tad,ali velika šansa za medalju

Nadovezano na tenis mektić u finalu finalnog turnira te dolazi na 6 poziciju,pavić 4,dodig 14

 

Usput karla prodan u borbi za broncu na ep u judu

Bronca za Prodan, i to bi vjerovatno trebalo biti dovoljno za Tokio, iako ništa nije sigurno. 
 

sto se tenisa tiče, Pavić i Mektic je odlična vijest jer će imati dovoljno vremena za uigravanje. Dodika ne bi otpisao ako uspije ostati medju 20, mogao bi se spojiti sa skugorom ili cilicem. Top 10 ulazi sigurno a ostali po kombiniranom renkingu (dubl ili single) Vjerovatno bi htio sa cilicem, a tu je trenutno problem los Čilićev renking. Ako nastavi kao u 2020 neće se ni u singlu kvalificirat. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, prso1000 said:

Bronca za Prodan, i to bi vjerovatno trebalo biti dovoljno za Tokio, iako ništa nije sigurno. 
 

sto se tenisa tiče, Pavić i Mektic je odlična vijest jer će imati dovoljno vremena za uigravanje. Dodika ne bi otpisao ako uspije ostati medju 20, mogao bi se spojiti sa skugorom ili cilicem. Top 10 ulazi sigurno a ostali po kombiniranom renkingu (dubl ili single) Vjerovatno bi htio sa cilicem, a tu je trenutno problem los Čilićev renking. Ako nastavi kao u 2020 neće se ni u singlu kvalificirat. 

Još na to nadam se da bi donna mogla u kombiniranom uzet Dariju Jurak koja je 48.u  mixu,gledao sam za rio se ulazilo s singlom oko 20 mj i u dublu s 40 mj kao mix pa bi bilo lijepo da je i ona unutra,a možda i s Njom mektić/pavić u mix dublu

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, futsal_scout said:

Lana Pudar? Ima li šanse za OI, i radi li itko na tome da bude pod našom zastavom?

Sto se zadnjeg dijela pitanja tice, kada sam prvi put cuo za Lanu ja sam se isto ponadao da bi moglo biti tako ali kada sam malo vise proguglao procitao sam da je njen otac srbskih korijena pa sam odustao od nade da Lana nastupa za RH. 

Link to comment
Share on other sites

Pocelo je EP u RSX jedrenju. Dijeli se jedna muska i jedna zenska kvota

Stanje nacija nakon tri plova koji su jos u igri za kvotu:

Muski: 

21.RUS 66

22. RUS 68

27. HUN 76

28. CRO 80 (Luka Mratovic, 30,19,31)

31. HUN 88

33. TUR 95

34. RUS 97

37. FIN 105

38.MLT 110

41. FIN 118

43. SWE 125

 

Zene: 

17. BLR 55

20. CRO 60 (Palma Cargo 19,21,20)

23. GRE 66

26. GRE 72

28. GRE 80

30. CZE 85

31. POR 91

 

 Trenutno bi kvote uzele Rusija i Bjelorusija. nasi nisu bez izgleda ali bit ce tesko, Palma zasad u punoj boljoj situaciji 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...