website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Just now, Atkins_92 said:

Tot, Lipovac i ostatak ekipe?

 

Vidim Novaković drugi u B finalu, što je uopće to B finale, neka utješna utrka ili? Koji je smisao toga??

Da drugi u B Finalu, znaci ukupno 11 Ali na 500m to nije olimpijska disciplina. 

Na 1000m nije ušao ni u b finale. 

Ukupno u olimpijskim disciplinama svi bez izgleda, gledajući konkurenciju mislim da nemaju šanse na europskim kvlafikacijama 

Link to comment
Share on other sites

Just now, prso1000 said:

Da drugi u B Finalu, znaci ukupno 11 Ali na 500m to nije olimpijska disciplina. 

Na 1000m nije ušao ni u b finale. 

Ukupno u olimpijskim disciplinama svi bez izgleda, gledajući konkurenciju mislim da nemaju šanse na europskim kvlafikacijama 

 

Hvala na pojašnjenju. Malo je i bespotrebno to B finale, osim ako svaka pozicija pojedinačno nosi nešto posebno (recimo plasman na neko prvenstvo, novčanu nagradu itd.).

 

Ja sam ovdje jedino nešto i očekivao od Novakovića. Ostali manje više još nisu na razini koja je blizu OI. Tot napreduje, ali je još rano po svemu sudeći.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Rafoo said:

Darija Jurak osvojila wta NY u parovima, trenutacno zauzima 35 mjesto u parovima, dona Vekic ulaskom u top 20 moze ju uzeti kao partnera u parovima za oi

Ima samo pravilo da tko je u top 10 u dublu moze birat partnera neovisno o renkingu. 

Ostali ulaze po zbrajanju renkinga (Uzima se bolji renking singl ili dubl). Recimo kombinacija Vekic/Jurak bi imala trenutno oko 55, sto bi vjerovatno bilo dovoljno. Puno važnije pitanje je da li Vekic a i Jurak uopće žele u Tokio, a onda da li žele igrati zajedno. Mislim da obe ispunjavaju ITF kriterije. Martić npr mislim da ne ispunjava te kriterije. 

 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Poprilično sam siguran da bi Donna htjela na OI. A možda i Jurakica, teško da će kasnije uhvatiti neke igre.

Vidit ćemo kako će se situacija odvijati, još nagodinu imamo FC, možda Martića zaigra tu pa ju puste (ako bude imala renking).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Atkins_92 said:

Poprilično sam siguran da bi Donna htjela na OI. A možda i Jurakica, teško da će kasnije uhvatiti neke igre.

Vidit ćemo kako će se situacija odvijati, još nagodinu imamo FC, možda Martića zaigra tu pa ju puste (ako bude imala renking).

 

https://slobodnadalmacija.hr/sport/tenis/clanak/id/597178/donna-vekic-o-propustanju-olimpijskih-igara-htjela-sam-se-ubit-jer-me-nije-bilo-tamo

 

Donnin intervju u kojem izmedju ostalog prica o olimpijskim igrama u Tokyu.

 

Nije bas puna entuzijazma za OI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...