website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

vor 2 Stunden schrieb Rafoo:

Po mojem brojanju meni se cini da nema ni 10 plivaca na ep...jad i bijeda hrvatskog plivanja

Ni jedna žena 

Mislim da je 8 muških. Realno jedno polufinale bi već bio uspjeh. 

 

Trenutno ne vidim nekog ko može ispunit A normu za Tokio. Možda Mogic na 1500 ili 800 slobodno. Svi su prilično mladi ali stagniraju već godinama. 

 

To znaci dobivamo dva mjesta za Tokio preko pozivnice iako i to nije sigurno jer moramo Poslat bar jednu ženu na iduća SP. 

 

 

Bolje ćemo proći u skokovima u vodu, ako idu svi. Tu bi moglo i finale biti ako nastupa nas sinkro par. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

http://sport.hrt.hr/453916/cro-jedra-u-aarhusu-napadaju-olimpijske-norme

 

evo o našoj ekipi u Aarhusu i SP u jedrenju, ne izgleda bas sjajno. Ipak bi trebali uzet normu u Laseru, za ostalo ćemo vidjet. 

 

Ovaj vikend je Judo GP u Zagrebu. Drugi GP koji se računa za Tokio. Konkurencija je strašna u nekim kategorijama i po 60 judoka. Naši idu sa 9 dečki i 11 cura. Tu su Matić, Šutalo, Marenic, Šikic i Kumric sa potencijalom za Tokio. Nema Druzete ( valjda ozljeda) kao ni T. Topolovec. 

 

Iduci tjedan je i SP u Badmintonu. Nastupa samo Djurkinjak, Ali nije u formi, u 1. Kolu ide na Engleza. Bojim se neće dalje. 

 

Ovaj vikend je i SP U23 u veslanju ( imamo tri posade) i SP u kajaku/kanu za juniore i U23 (nemam pojma ko nastupa).  EP u veslanju je tjedan kasnije, imamo tri posade (Sinkovici, Martin i Radonic) . 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, prso1000 said:

Ni jedna žena 

Mislim da je 8 muških. Realno jedno polufinale bi već bio uspjeh. 

 

Trenutno ne vidim nekog ko može ispunit A normu za Tokio. Možda Mogic na 1500 ili 800 slobodno. Svi su prilično mladi ali stagniraju već godinama. 

 

To znaci dobivamo dva mjesta za Tokio preko pozivnice iako i to nije sigurno jer moramo Poslat bar jednu ženu na iduća SP. 

 

 

Bolje ćemo proći u skokovima u vodu, ako idu svi. Tu bi moglo i finale biti ako nastupa nas sinkro par. 

Sta mislis o sansama sinkr.skakaca za tokio?

Mislim da sever obrovac i loncar ce dohvatit normu za tokio u sljedece dvije godine

Link to comment
Share on other sites

vor 22 Minuten schrieb Rafoo:

Sta mislis o sansama sinkr.skakaca za tokio?

Mislim da sever obrovac i loncar ce dohvatit normu za tokio u sljedece dvije godine

Male do nikakve, premalo mjesta. Vise imaju izgleda pojefinacno. 

 

Za plivace Koje spominjes teško, norme su brutalne. Sever nazaduje zadnje dvi sezone. Obrovac se fokusira na 50m prsno sto nije olimpijska disciplina a na 100m je los. Možda Lončar na 200 ledjno, ali ne znam kako će se snaći u Hrvatskoj. 

 

Kao sto sam gori napisao najviše šanse dajem Mogicu. A na drugo mjesto sa malim šansama Blaskovica na 50m slobodno. Ne znam gdje je nestao onaj Noah Paut, već ga nema drugu sezonu, tako i njega možemo otpisat. 

Uglavnom sumnjam da ćemo imati vise od troje plivača u Tokio. I za to su vjerovatno dvi A norme potrebne. 

 

Kod žena totalni očaj. Nigdje nikog. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, prso1000 said:

Male do nikakve, premalo mjesta. Vise imaju izgleda pojefinacno. 

 

Za plivace Koje spominjes teško, norme su brutalne. Sever nazaduje zadnje dvi sezone. Obrovac se fokusira na 50m prsno sto nije olimpijska disciplina a na 100m je los. Možda Lončar na 200 ledjno, ali ne znam kako će se snaći u Hrvatskoj. 

 

Kao sto sam gori napisao najviše šanse dajem Mogicu. A na drugo mjesto sa malim šansama Blaskovica na 50m slobodno. Ne znam gdje je nestao onaj Noah Paut, već ga nema drugu sezonu, tako i njega možemo otpisat. 

Uglavnom sumnjam da ćemo imati vise od troje plivača u Tokio. I za to su vjerovatno dvi A norme potrebne. 

 

Kod žena totalni očaj. Nigdje nikog. 

Da mislim da mi mogo Juraj Melša u pojedinacnom

Ne razumijem da nemamo repku u sink.plivannu a prosle god na svjetskom smo imali

Jel nastupa Doris Beroš na otvorenom?

 

 

Link to comment
Share on other sites

:CRO CROATIAN ROAD TO TOKYO 2020 :CRO

 

 

Croatia is currently in 47th place on men's mountain bike olympic qualification ranking list and in 29th place on women's mountain bike olympic qualification ranking list. Best 21 nations from the rankings will qualify for Tokyo.

Link to comment
Share on other sites

My predictions:11 players

Tennis at tokyo 2020:

Men singles:

Marin Čilić

Borna Čorić

Viktor Galović

Women singles:

Ana Konjuh

Donna Vekić

Petra Martić

Jana Fett

Men doubles:

Marin Čilić/Ivan Dodig

Mate Pavić/Nikola Mektić

Mixed doubles:

Mate Pavić/Darija Jurak

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rafoo said:

My predictions:11 players

Tennis at tokyo 2020:

Men singles:

Marin Čilić

Borna Čorić

Viktor Galović

Women singles:

Ana Konjuh

Donna Vekić

Petra Martić

Jana Fett

Men doubles:

Marin Čilić/Ivan Dodig

Mate Pavić/Nikola Mektić

Mixed doubles:

Mate Pavić/Darija Jurak

 

I think we will have 8 players (optimistic prediction, especially in women's competition).

Men's singles: Marin CILIC and Borna CORIC

Women's singles: Donna VEKIC, Petra MARTIC, Ana KONJUH and maybe Jana FETT

Men's doubles: Marin CILIC/Borna CORIC and Mate PAVIC/Nikola MEKTIC

Women's doubles: Petra MARTIC/Ana KONJUH

Mixed doubles: none or Mate PAVIC/Ana KONJUH

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crolympic said:

I think we will have 8 players (optimistic prediction, especially in women's competition).

Men's singles: Marin CILIC and Borna CORIC

Women's singles: Donna VEKIC, Petra MARTIC, Ana KONJUH and maybe Jana FETT

Men's doubles: Marin CILIC/Borna CORIC and Mate PAVIC/Nikola MEKTIC

Women's doubles: Petra MARTIC/Ana KONJUH

Mixed doubles: none or Mate PAVIC/Ana KONJUH

Hard to get women doubles

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...