web
analytics
Jump to content
hckosice

Slovakia National Thread | Cesta do Tokia 2020

Recommended Posts

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ŠPORTOVCI A ÍCH PROGRAM / ATHLETES AND THEIR SCHEDULE

 

75 Athletes

(46 + 29)

 

 

ATLETIKA / ATHLETICS 

18 (10+8)

 

M

Ján Volko (100m)

Šimon Bujna (Mixed 4x400m, Alternate for 100m)

Denis Danáč (Pursuit Relay – 400 m, Alternate for Mixed 4x400m)

Marco Adrien Drozda (110m Hurdles)

Alexander Jablokov (Pursuit Relay 800m)

Martin Kučera (Mixed 4x400m)

Lukáš Beer (High Jump)

Reserve:

Tomáš Zeman (High Jump)

Jakub Bottlik (110m Hurdles, Pursuit Relay 400m)

Patrik Dӧmӧtӧr (Pursuit Relay – 400 m)

 

W

Monika Weigertová (100m, Pursuit Relay – 200 m)

Iveta Putalová (Mixed 4x400m, Alternate for Pursuit Relay – 600m or 200m)

Alexandra Štuková (Pursuit Relay – 600 m)

Stanislava Lajčáková (100m Hurdles)

Júlia Hanuliaková (Javelin Throw)

Lucia Vadlejch (Long Jump, Alternate for 100m Hurdles and for Javelin Throw)

Reserve:

Daniela Ledecká (Mixed 4x400m and Pursuit Relay – 600m or 200m)

Jana Velďáková (Long Jump)

 

23. júna: 12:00 – 14:00 DNA miešané tímy kvalifikácia A,

25. júna: 14:00 – 16:00 DNA miešané tímy štvrťfinále E, 17:40 – 19:40 DNA miešané tímy štvrťfinále F, 20:00 – 22:00 DNA miešané tímy štvrťfinále G,

26. júna: 17:40 – 19:40 DNA miešané tímy semifinále H, 20:00 – 22:00 DNA miešané tímy semifinále I,

27. júna: 18:00 – 20:00 DNA miešané tímy finále.

 

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA / CANOEING SPRINT 

14 (8+6)

 

M

Csaba Zalka (K1-200m, K4-500m)

Ákos Gacsal (K1-1000m)

Peter Gelle (K2-1000m)

Adam Botek (K2-1000m)

Samuel Baláž (K4-500 m, K1-5000m)

Erik Vlček (K4-500m)

Gábor Jakubík (K4-500m)

Matej Rusnák (C1-5000m, C1-1000m)

 

W

Ivana Mládková (K1-200m, K1-500m)

Gabriela Ladičová (C1-200m)

Jessica Zatlkajová (K2-500m)

Mariana Petrušová (K2-500m)

Lucia Valová (C2-500m)

Hana Mikéciová (C2-500m)

 

25. jún: 9:00 K1 1000 m M rozjazdy, 9:21 C1 1000 m M rozjazdy, 9:43 K2 500 m Ž rozjazdy, 10:03 K2 1000 m M rozjazdy, 14:00 K1 500 m Ž rozjazdy, 14:15 K4 500 m M rozjazdy, 14:25 C2 500 m Ž rozjazdy, 15:30 K1 1000 m M semifinále, 15:44 C1 1000 m M semifinále, 15:59 K2 500 m Ž semifinále, 16:30 K2 1000 m M semifinále, 16:52 K1 500 m Ž semifinále, 17:15 C2 500 m Ž semifinále.

26. jún: 10:00 K1 1000 m M B-finále, 10:10 K1 1000 m M A-finále, 10:20 C1 1000 m M A-finále, 10:35 K2 500 m Ž A-finále, 11:15 K2 1000 m M A-finále, 14:00 K1 200 m Ž rozjazdy, 14:15 K1 200 m M rozjazdy, 14:40 C1 200 m Ž rozjazdy, 16:00 K1 200 m Ž semifinále, 16:10 K1 200 m M semifinále, 16:25 C1 200 m Ž semifinále.

27. jún: 10:00 K1 500 m Ž B-finále, 10:10 K1 500 m Ž A-finále, 10:20 K4 500 m M A-finále, 10:50 C2 500 m Ž A-finále, 14:00 K1 200 m Ž B-f

inále, 14:05 K1 200 m M B-finále, 14:10 C1 200 m Ž B-finále, 14:20 K1 200 m Ž A-finále, 14:25 K1 200 m M A-finále, 14:35 C1 200 m Ž A-finále, 16:00 C1 5000 m M finále, 16:30 K1 5000 m M finále.

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING 

10 (5+5)

 

M

Erik Varga (Trap, Mixed Trap)

Marián Kovačócy (Trap, Mixed Trap)

Juraj Tužinský (Air Pistol 10m)

Patrik Jány (Air Rifle 10m)

Matej Medveď (50m Rifle 3 Positions 3x40)

 

W

Zuzana Rehák Štefečeková (Trap, Mixed Trap)

Jana Špotáková (Trap, Mixed Trap)

Danka Barteková (Skeet)

Veronika Sýkorová (Skeet)

Martina Maršálková (Air Pistol 10m)

 

22. júna: 9:00 – 14:20 trap M a trap Ž kvalifikácia,

23. júna: 9:00 – 14:30 trap M a trap Ž kvalifikácia, 15:45 – 18:30 trap Ž finále, trap M finále, 9:15 – 12:30 vzduchová pištoľ 10 m M a vzduchová pištoľ Ž kvalifikácia, 11:30 – 14:25 finále,

24. júna: 9:15 – 12:30 vzduchová puška 10 m M kvalifikácia, 13:00 – 15:00 finále, 19:00 – 14:00 mix trap kvalifikácia, 15:45 – 17:15 mix trap finále,

26. júna: 9:45 – 12:30 ľubovoľná malokalibrovka 3x40 M kvalifikácia, 13:30 – 14:40 finále,

27. júna: 9:00 – 15:30 skeet Ž kvalifikácia, 16:45 – 19:30 skeet Ž finále.

 

BOX / BOXING 

6 (6+0)

 

M

Viliam Tankó (-60 kg)

Michal Takács (-64 kg)

Tomáš Zӧld (-69 kg)

Andrej Csemez (-75 kg)

Matúš Strnisko (-81 kg)

Dávid Michálek (-91 kg)

 

22. júna: 14:00 – 17:00 do 69 kg M a do 75 kg M 1. kolo, 18:30 – 21:30 do 60 kg M, 69 kg M a do 81 kg M 1. kolo,

23. júna: 14:00 – 17:15 do 91 kg M 1. kolo, 18:30 – 21:45 do 64 kg M 1. kolo,

24. júna: 18:30 – 20:30 do 69 kg M 2. kolo,

25. júna: 14:00 – 17:00 do 60 kg M, do 64 kg M a do 81 kg M 2. kolo, 18:30 – 20:30 do 75 kg M a do 91 kg M štvrťfinále,

26. júna: 14:00 – 17:00 do 69 kg M štvrťfinále, 18:30 – 21:30 do 60 kg M, do 64 kg M a do 81 kg M štvrťfinále,

28. júna: 14:00 – 17:30 do 60 kg M, do 69 kg M a do 81 kg semifinále, 18:30 – 22:30 do 64 kg M, do 75 kg M a do 91 kg M semifinále,

29. júna: 16:00 – 18:55 do 60 kg M finále, do 69 kg M finále, do 81 kg M finále, do 75 kg M finále, do 91 kg M finále,

30. júna: 12:00 – 15:20 do 64 kg M finále.

 

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING 

6 (5+1)

 

M

Patrik Tybor (Road Race, Individual Time Trial)

Marek Čanecký (Road Race, Individual Time Trial)

Jan Andrej Cully (Road Race)

Juraj Bellan (Road Race)

Matúš Štoček (Road Race)

 

W

Alžbeta Bačíková-Pavlendová (Road Race, Individual Time Trial) + Track Cycling

 

22. júna: 12:30 – 15:00 preteky Ž s hromadným štartom na 120 km Finále,

23. júna: 12:00 – 16:30 preteky M s hromadným štartom na 180 km Finále,

25. júna: 10:00 – 12:15 časovka Ž na 28,6 km Finále, 13:00 – 16:15 časovka M na 28,6 km Finále.

 

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA / TRACK CYCLING 

5 (3+2)

 

M

Martin Chren (Omnium)

Štefan Michalička (Scratch)

Andrej Strmiska (Points Race)

 

W

Alžbeta Bačíková-Pavlendová (Scratch, Omnium, Madison) + Road Cycling

Tereza Medveďová (Points Race, Individual Pursuit, Madison)

 

27. júna: 19:10 – 19:55 bodovacie preteky Ž finále, 19:55 – 20:20 scratch M finále,

28. júna: 19:30 – 19:50 scratch Ž finále,

29. júna: 12:05 – 12:20 omnium Ž - prvá časť, 13:15 – 13:30 druhá časť, 16:50 – 17:10 tretia časť, 19:05 – 19:35 štvrtá časť finále, 19:35 – 20:30 bodovacie preteky M finále

30. júna: 9:00 – 9:45 stíhacie preteky Ž kvalifikácia, 14:10 – 14:25 súboje o bronz a finále, 10:20 – 10:35 omnium M - prvá časť, 11:35 – 11:55 druhá časť, 14:50 – 15:10 tretia časť, 17:30 – 18:00 štvrtá časť finále, 17:00 – 17:30 madison Ž finále.

 

DŽUDO / JUDO 

5 (4+1)

 

M

Matej Poliak (-66 kg)

Filip Štancel (-81 kg)

Peter Žilka (-90 kg)

Milan Randl (-90 kg)

 

W

Viktória Majorošová (-57 kg)

 

22. júna: 10:30 – 15:40 do 66 kg M, do 57 kg Ž vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 19:10 zápasy o bronz a finále,

23. júna: 10:30 – 15:15 do 81 kg M vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 18:55 zápasy o bronz a finále,

24. júna: 10:30 – 15:15 do 90 kg M vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 19:10 zápasy o bronz a finále.

 

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS 

4 (2+2)

 

M

Ľubomír Pištej (Singles, Mixed Doubles)

Wang Yang (Singles)

 

W

Barbora Balážová (Singles, Mixed Doubles)

Taťjana Kukuľková (Singles)

 

22. júna: 10:00 – 20:00 dvojhra M a dvojhra Ž 1. a 2. kolo,

23. júna: 10:00 – 11:30 miešaná štvorhra 1. kolo, 13:00 – 21:00 dvojhra M a dvojhra Ž 3. kolo,

24. júna: 10:00 – 11:30 miešaná štvohra štvrťfinále, 13:00 – 21:00 dvojhra M a dvojhra Ž 4. kolo,

25. júna: 10:00 – 12:00 miešaná štvorhra semifinále, 13:00 – 17:00 dvojhra M a dvojhra Ž štvrťfinále, 18:00 – 19:00 miešaná štvorhra o bronz, 19:00 – 20:00 miešaná štvorhra finále,

26. júna: 10:00 – 14:00 dvojhra M a dvojhra Ž semifinále, 16:00 – 17:00 dvojhra Ž o bronz, 17:00 – 18:00 dvojhra M o bronz, 18:00 – 19:00 dvojhra ž finále, 19:00 – 20:00 dvojhra M finále.

 

LUKOSTREĽBA / ARCHERY 

2 (1+1)

 

M

Vladimír Hurban jr. (Individual Recurve, Mixed Recurve)

 

W

Denisa Baránková (Individual Recurve, Mixed Recurve)

 

21. júna: 9:45 – 12:30 olympijský luk M nasadzovacie kolo, 14:45 – 17:30 olympijský luk Ž nasadzovacie kolo,

23. júna: 9:00 – 10:40 olympijský lux mix štvrfinále, 10:40 – 11:30 olympijský luk mix semifinále, 15:10 – 15:35 olympijský luk mix o bronz, 15:35 – 16:00 olympijský luk mix finále,

24. júna: 9:00 – 17:00 olympijský luk M prvé a druhé kolo eliminácie,

25. júna: 9:00 – 17:00 olympijský luk Ž prvé a druhé kolo eliminácie,

26. júna: olympijský luk Ž 9:00 – 11:00 osemfinále, 11:00 – 12:00 štvrťfinále, 12:00 – 12:30 semifinále, 15:30 – 15:45 o bronz, 15:45 – 16:00 finále,

27. júna: olympijský luk M 11:10 – 13:10 osemfinále, 13:10 – 14:10 štvrťfinále, 14:10 – 14:40 semifinále, 14:40 – 14:55 o bronz, 14:55 – 15:10 finále.

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA / ARTISTIC GYMNASTICS 

2 (1+1)

 

M

Slavomír Michňák (Individual All-Around, Pommel Horse, Vault, Parallel Bars, Rings, Floor Excercise, Horizontal Bar)

 

W

Chiara Bunce (Individual All-Around, Vault, Uneven Bars, Balance Beam, Floor Excercise)

 

27. júna: 13:00 – 16:00 a 17:00 – 20:00 kvalifikácia viacboja Ž, kvalifikácia viacboja M

29. júna: 14:00 – 16:30 finále viacboja Ž, finále viacboja M

30. júna: 13:00 – 16:35 finále na náradiach (Preskok, Bradlá, Kladina, Prostné) Ž, (Preskok, Bradlá, Hrazda, Prostné, Kruhy, Kôň na šírku) M.

 

BEDMINTON / BADMINTON 

1 (0+1)

 

W

Martina Repiská (Singles)

 

24. júna: 9:00 – 15:40 a 16:00 – 22:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

25. júna: 9:00 – 15:40 a 16:00 – 22:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

26. júna: 9:00 – 14:40 a 15:00 – 21:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

27. júna: 10:00 – 15:20 dvojhra Ž zápasy o postup do štvrťfinále,

28. júna: 10:00 – 16:40 dvojhra Ž štvrťfinále,

29. júna: 10:00 – 15:40 dvojhra Ž semifinále,

30. júna: 12:00 – 16:00 dvojhra Ž finále.

 

SAMBO / SAMBO 

1 (0+1)

 

W

Silvia Reviláková (-52 kg)

 

23. júna: 10:00 – 13:59 do 52 kg Ž štvrťfinále, semifinále a opravy, 17:00 – 18:00 zápasy o bronz a finále.

 

KARATE / KARATE 

1 (0+1)

 

W

Miroslava Kopúňová (Kumite -68 kg)

 

29. júna: 10:55 – 12:19 kumite do 68 kg Ž kvalifikácia, 16:15 – 16:31 semifinále, 18:01 – 18:09 finále.

 

ZÁPASENIE VOĽNÝ ŠTÝL / WRESTLING FREESTYLE 

1 (1+0)

 

M

Akhsarbek Gulaev (-74 kg)

 

25. júna: 11:00 – 13:40 voľný štýl do 74 kg M osemfinále a štvrťfinále, 18:00 – 19:20 semifinále,

26. júna: 11:00 – 14:10 voľný štýl do 74 kg M opravy, 18:40 – 20:40 zápasy o bronz a finále.

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Programy súťaží uvádzame v miestnom čase konania súťaží, na Slovensku je o hodinu menej.

/

Schedules are in Local Times in Minsk (In Slovakia it is 1 hour less)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 0

Piatok 21.08.2019

 

PROGRAM & VÝSLEDKY / SCHEDULE & RESULTS

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Otvárací Ceremoniál / Opening Ceremony

19:00 - Vlajkonosič / Flagbearer :  Juraj Tužinský (Shooting)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

Vladimír Hurban jr.

 

08:00 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

 

 

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

Denisa Baránková

 

12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

 

 

Olympijský luk Miešané dvojice / Mixed Recurve :

 

Vladimír Hurban jr./ Denisa Baránková

 

08:00 & 12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

15:45 - Eliminačné kolo / 1st Round

16:10 - Osemfinále / Round of 16

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 91kg M / -91 kg M :

 

Dávid Michálek

 

cca14:00 - 1. kolo / 1st Round

Dávid Michálek vs Aziz Mouhiidin (ITA)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 0

Piatok 21.08.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Otvárací Ceremoniál / Opening Ceremony

21:00 - Vlajkonosič / Flagbearer :  Juraj Tužinský (Shooting)

 

 

64617817_2460232170688746_20090236691325

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

 

08:00 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

47. Vladimír Hurban jr. 604

 

 

65385702_2460026624042634_11181031882856

 

 

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

 

12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

31. Denisa Baránková  615

 

 

65280997_2460026540709309_34980208370285

 

 

Olympijský luk Miešané dvojice / Mixed Recurve :

 

 

08:00 & 12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

23. Vladimír Hurban jr./Denisa Baránková  1219

 

15:45 - Eliminačné kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr./Denisa Baránková - Ukraine (Yuriy Havelko/Veronika Marchenko) 

0-6

(35-37, 35-37, 37-38)

Vypadli v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

 

64962352_2460026490709314_87087129004133

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 91kg M / -91 kg M :

 

 

cca14:00 - 1. kolo / 1st Round

Dávid Michálek vs Aziz Mouhiidin (ITA)

0-5

Vypadol v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

 

64620250_2460026287376001_68117842999986

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 1

Sobota 22.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ miešané dvojice / Mixed Team 10m Air Pistol :

 

Juraj Tužinský / Martina Maršálková

 

07:30 - Kvalifikácia / Qualification

10:45 - Finále / Medal Matches

 

 

Trap M / Trap M :

 

Erik Varga

Marián Kovačócy

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

Zuzana Rehák - Štefečeková

Jana Špotáková

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

Ľubomír Pištej

 

cca17:00 - 2. kolo / 2nd Round

Ľubomír Pištej vs Hunor Szocs (ROU)

Wang Yang vs Ewout Oostwouder (NED)

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Barbora Balážová

Tatiana Kukuľková

 

cca16:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tatiana Kukuľková vs Sarah de Nutte (LUX)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 66 kg M / -66 kg M :

 

Matej Poliak

 

cca11:03 - 2. kolo / 2nd Round

Matej Poliak vs Yarin Menaged (ISR)

cca13:30 - 3. kolo / 3rd Round

cca13:48 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca14:30 - repasáž / Repechage

cca14:48 - semifinále / Semifinals

cca16:45 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:51 - finále / Gold Medal Match

 

 

Do 57 kg Ž / -57 kg W :

 

Viktória Majorošová

 

cca10:00 - 1. kolo / 1st Round

Viktória Majorošová vs Corina Stefan (ROU)

cca13:15 - 2. kolo / 2nd Round

cca13:48 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca14:18 - repasáž / Repechage

cca14:18 - semifinále / Semifinals

cca17:00 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca17:06 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň Ž / Road Race W :

 

Alžbeta Bačíková

 

11:30 - finále (120 km) / Final (120 km)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 60 kg M / -60 kg M :

 

Viliam Tankó

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Viliam Tankó vs Dzmitri Asanau (BLR)

 

 

Do 69 kg M / -69 kg M :

 

Tomáš Zold

 

cca13:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tomáš Zold vs Hugo Micallef (MON)

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca14:00 - 2. kolo / 2nd Round

Andrej Csemez vs Arthur Beck (GER)

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca19:45 - 1. kolo / 1st Round

Matúš Strnisko vs Sandro Poletan (SRB)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 1

Sobota 22.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ miešané dvojice / Mixed Team 10m Air Pistol :

 

 

07:30 - Kvalifikácia / Qualification

13.  Juraj Tužinský / Martina Maršálková  567

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

tuzinsky%20marsalkova_foto%20sukup.jpg?i

 

 

Trap M / Trap M :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

14. Marián Kovačócy  70

15. Erik Varga  70

 

kovacocy%20marian_foto%20sukup.jpg?itok=

 

65272515_2462095180502445_53944126266608

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

4. Zuzana Rehák - Štefečeková  67

25. Jana Špotáková  60

 

rehak_stefecekova%20zuzana_foto%20sukup.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca17:00 - 2. kolo / 2nd Round

Ľubomír Pištej vs Hunor Szocs (ROU)

4-3

(-5, 6, 8, 5, -2, -9, 9)

Postúpil do 3. kola / Qualified to the 3rd Round

 

Pistej%20Galica.jpg?itok=DCp16i_r

 

Wang Yang vs Ewout Oostwouder (NED)

4-0

(6, 6, 6, 3)

Postúpil do 3. kola / Qualified to the 3rd Round

 

 

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca16:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tatiana Kukuľková vs Sarah de Nutte (LUX)

3-4

(11, 19, -8, 11, -9, -6, -7)

Vypadla v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

Kukulkova_Galica.jpg?itok=DCeAWcIU

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 66 kg M / -66 kg M :

 

 

cca11:03 - 2. kolo / 2nd Round

Matej Poliak vs Yarin Menaged (ISR)

0-10 

Vypadol v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

Poliak%20Galica_0.jpg?itok=03R4jdAm

 

 

Do 57 kg Ž / -57 kg W :

 

 

cca10:00 - 1. kolo / 1st Round

Viktória Majorošová vs Corina Stefan (ROU)

bez Boja / Walkover 

Vypadla v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň Ž / Road Race W :

 

 

11:30 - finále (120 km) / Final (120 km)

57. Alžbeta Bačíková  +1:23

 

Bacikova%20Galica.jpg?itok=P984FwGO

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 60 kg M / -60 kg M :

 

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Viliam Tankó vs Dzmitri Asanau (BLR)

0-5 

Vypadol v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

asanau%20dzmitrij%20BLR_tanko%20viliam_f

 

 

Do 69 kg M / -69 kg M :

 

 

cca13:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tomáš Zold vs Hugo Micallef (MON)

0-5 

Vypadol v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

micaleff%20hugo%20MON_zold%20tomas_foto%

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

 

cca14:00 - 2. kolo / 2nd Round

Andrej Csemez vs Arthur Beck (GER)

3-2 

Postúpil do 3. kola / Qualified for the 3rd Round

 

csemez%20andrej_beck%20artur%20GER_foto%

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca19:45 - 1. kolo / 1st Round

Matúš Strnisko vs Sandro Poletan (SRB)

4-1

Postúpil do 2. kola / Qualified for the 2nd Round

 

 

J2sPepBHSC7BI8nlxFaXFw.1280~Mat-Strnisko

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 2

Nedeľa 23.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ M / 10m Air Pistol M :

 

Juraj Tužinský

 

08:15 - Kvalifikácia / Qualification

10:30 - Finále / Final

 

 

Vzduchová pištoľ Ž / 10m Air Pistol W :

 

Martina Maršálková

 

10:15 - Kvalifikácia / Qualification

12:30 - Finále / Final

 

 

Trap M / Trap M :

 

Erik Varga

Marián Kovačócy

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

16:00 - Finále / Final

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

Zuzana Rehák - Štefečeková

Jana Špotáková

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

14:45 - Finále / Final

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

Ľubomír Pištej

 

cca16:00 - 3. kolo / 3rd Round

Ľubomír Pištej vs Marcos Freitas (POR)

cca18:00 - 3. kolo / 3rd Round

Wang Yang vs Tiago Apolonia (POR)

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Barbora Balážová

 

cca13:00 - 3. kolo / 3rd Round

Barbora Balážová vs Linda Bergstrom (SWE)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej /Barbora Balážová

 

09:00 - 1. kolo / 1st Round

Ľubomír Pištej /Barbora Balážová vs Lian Ni Xia/Luka Mladenovic (LUX)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMBO / SAMBO

 

Do 52 kg Ž / -52 kg W :

 

Sylvia Reviláková

 

cca09:20 - štvrťfinále / Quarterfinals

Sylvia Reviláková vs Irene Diaz Vidal (ESP)

cca11:22 - semifinále / Semifinals

cca12:19 - repasáž / Repechage

cca16:08 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca17:38 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Filip Štancel

 

cca10:09 - 2. kolo / 2nd Round

Filip Štancel vs Alexander Wieczerzak (GER)

cca10:57 - 3. kolo / 3rd Round

cca11:21 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca11:30 - repasáž / Repechage

cca11:48 - semifinále / Semifinals

cca16:45 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:51 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

Team Slovakia

 

11:00 - "DNA" Kvalifkácia (Skupina A) / "DNA" Qualification (Group A)

Team Slovakia

11:04 - 100m M / 100m M

Ján Volko

cca11:08 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

Jana Velďáková

cca11:26 - 100m Ž / 100m W

Monika Weigertová

cca11:37 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

Júlia Hanuliaková

cca11:56 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

Šimon Bujna/Martin Kučera/Iveta Putalová/Daniela Ledecká

cca12:12 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

Marco Adrien Drozda

cca12:17 - Skok do výšky M / High Jump M

Lukáš Beer

cca12:30 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

Lucia Vadlejch

cca12:50 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

Alexander Jablokov/Denis Danáč/Alexandra Štuková/Monika Weigertová

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň M / Road Race M :

 

Patrik Tybor

Marek Čanecký

Jan Andrej Cully

Juraj Bellan

Matúš Štoček

 

11:00 - finále (180 km) / Final (180 km)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 64 kg M / -64 kg M :

 

Michal Takács

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Michal Takács vs James McGivern (IRL)

 

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca19:45 - 3. kolo / 3rd Round

Andrej Csemez vs Victor Carapcevschii (MDA)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 2

Nedeľa 23.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

STRIEBORNÁ MEDAILA / SILVER MEDAL

 

 

Ján VOLKO

 

Athletics - 100m M

 

Volko%201%20Galica.jpg?itok=-VYbYGJl

 

0 - 1 - 0

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ M / 10m Air Pistol M :

 

 

08:15 - Kvalifikácia / Qualification

2.  Juraj Tužinský  583

Postúpil do finále / Qualified for the Final

 

10:30 - Finále / Final

4.  Juraj Tužinský  198.5

 

Tuzinsky%202%20Svitok.jpg?itok=8CKmnztD

 

 

Vzduchová pištoľ Ž / 10m Air Pistol W :

 

 

10:15 - Kvalifikácia / Qualification

32. Martina Maršálková  553

Vypadla v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

65311311_2462094880502475_43752946047532

 

 

Trap M / Trap M :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

7. Erik Varga  118

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

varga%20erik_foto%20sukup.jpg?itok=esogw

 

12. Marián Kovačócy  115

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

64899481_2462095200502443_87960361267762

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

6. Zuzana Rehák - Štefečeková  107

Postúpila do finále / Qualified for the Final

 

64851865_2462095167169113_99516562065797

 

21. Jana Špotáková  100

Vypadla v kvaifikácii / Eliminated in the Qualification

 

14:45 - Finále / Final

6. Zuzana Rehák - Štefečeková  16

 

rehak_stefecekova_foto%20sukup.jpg?itok=

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca16:00 - 3. kolo / 3rd Round

Ľubomír Pištej vs Marcos Freitas (POR)

1-4

(8, -6, -8, -8, -7)

Vypadla v 3. kole / Eliminated in the 3rd Round

 

64827612_2462100737168556_19453226340487

 

cca18:00 - 3. kolo / 3rd Round

Wang Yang vs Tiago Apolonia (POR)

4-1

(9, -7, 7, 6, 8)

Postúpil do 4. kola / Qualified for the 4th Round

 

Wang%20na%20web.jpg?itok=h0zrLFaS

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca13:00 - 3. kolo / 3rd Round

Barbora Balážová vs Linda Bergstrom (SWE)

0-4

(-11, -9, -8, -11)

Vypadla v 3. kole / Eliminated in the 3rd Round

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

 

09:00 - 1. kolo / 1st Round

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Lian Ni Xia/Luka Mladenovic (LUX)

3-0

(9, 6, 15)

Postúpili do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

mix%20balazova%20pistej_foto%20sukup.jpg

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMBO / SAMBO

 

Do 52 kg Ž / -52 kg W :

 

 

cca09:20 - štvrťfinále / Quarterfinals

Sylvia Reviláková vs Irene Diaz Vidal (ESP)

0-8

Postúpila do repasáži / Qualified for the Repechage

 

cca12:19 - repasáž / Repechage

Sylvia Reviláková vs Paulina Eshanu (MDA)

DNF Reviláková

Vypadla v repasáži / Eliminated in the Repechage

 

Revilakova%20Galica%20Galica.jpg?itok=R7

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

 

cca10:09 - 2. kolo / 2nd Round

Filip Štancel vs Alexander Wieczerzak (GER)

Ippon

Vypadol v 2. kole / Eliminated in 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

 

11:00 - "DNA" Kvalifikácia (Skupina A) / "DNA" Qualification (Group A)

4. Team Slovakia

Postúpilo do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

atleti%20foto%20Gubricky.jpg?itok=XN2KmX

 

11:04 - 100m M / 100m M

1. Ján Volko  10.38

 

Volko%202%20Galica.jpg?itok=RQnc2FAx

 

Strieborná medaila / Silver Medal

 

Volko%20Soucek_0.jpg?itok=_E_LAHEe

 

 

 

cca11:08 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

1. Jana Velďáková  608

 

Veldakova%20J%20Galica.jpg?itok=LqOlT0PN

 

 

cca11:26 - 100m Ž / 100m W

4. Monika Weigertová  11.99

 

 

cca11:37 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

6. Júlia Hanuliaková  40.23

 

 

cca11:56 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

2. Šimon Bujna/Martin Kučera/Alexandra Štuková/Daniela Ledecká  3:22.65

 

mix%20stafeta.jpg?itok=MrQvZa_M

 

cca12:12 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

6. Marco Adrien Drozda  15.49

 

65516580_2465321466846483_31719343914966

 

cca12:17 - Skok do výšky M / High Jump M

5. Lukáš Beer  208

 

65309352_2465321640179799_49928573694456

 

cca12:30 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

6. Lucia Vadlejch  14.17

 

cca12:50 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

4. Alexander Jablokov/Denis Danáč/Iveta Putalová/Monika Weigertová  4:45.82

 

65442079_2465321620179801_77814332321882

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň M / Road Race M :

 

 

11:00 - finále (180 km) / Final (180 km)

35. Matúš Štoček  +54

48. Patrik Tybor  +54

57. Marek Čanecký  +54

83. Juraj Bellan  +4:14

103. Jan Andrej Cully  +11:23

 

Cully%20vo%20veducej%20trojici.jpg?itok=

 

cyklisti%20foto%20SZC_0.jpg?itok=83i1VRM

 

Cully%201%20Galica.jpg?itok=uxW-8yF5

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 64 kg M / -64 kg M :

 

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Michal Takács vs James McGivern (IRL)

0-5

Vypadol v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

Takacs_4.jpg?itok=9IHeQloh

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

 

cca19:45 - 3. kolo / 3rd Round

Andrej Csemez vs Victor Carapcevschii (MDA)

3-2

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

65233197_1968682546566982_90215265354960

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 3

Pondelok 24.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová puška M / 10m Air Rifle M :

 

Patrik Jány

 

11:00 - Kvalifikácia / Qualification

13:00 - Finále / Final

 

 

Mix Trap / Mixed Team Trap :

 

Erik Varga/Zuzana Rehák - Štefečeková

Marián Kovačócy/Jana Špotáková

 

09:00 - Kvalifikácia / Qualification

14:45 - Finále / Final

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

 

cca17:00 - 4. kolo / 4th Round

Wang Yang vs Bojan Tokic (SLO)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová

 

09:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Alvaro Robles Martinez/Galia Dvorak (ESP)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 90 kg M / -90 kg M :

 

Milan Randl

Peter Žilka

 

cca09:30 - 1. kolo / 1st Round

Peter Žilka vs Yahor Varapayeu (BLR)

cca09:57 - 2. kolo / 2nd Round

Milan Randl vs Eduard Trippel (GER)

cca10:45 - 3. kolo / 3rd Round

cca11:09 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca11:24 - repasáž / Repechage

cca11:39 - semifinále / Semifinals

cca16:00 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:06 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

Vladimír Hurban jr.

 

cca13:00 - 1. kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr. vs Daniel Castro Barcala (ESP)

cca13:30 - 2. kolo / 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Martina Repiská

 

cca20:10 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Ieva Pope (LAT)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 3

Pondelok 24.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová puška M / 10m Air Rifle M :

 

 

11:00 - Kvalifikácia / Qualification

6. Patrik Jány  627.8

Postúpil do finále / Qualified for the Final

 

13:00 - Finále / Final

7. Patrik Jány  144.5

 

JKA_2350jany%20patrik_foto%20sukup.jpg?i

 

 

Mix Trap / Mixed Team Trap :

 

 

09:00 - Kvalifikácia / Qualification

13. Marián Kovačócy/Jana Špotáková  127

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

JKA_2002kovacocy%20spotakova_foto%20suku

 

17. Erik Varga/Zuzana Rehák - Štefečeková  124

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

JKA_2111varga%20rehak_stefecekova_foto%2

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca17:00 - 4. kolo / 4th Round

Wang Yang vs Bojan Tokic (SLO)

4-2

(-7, 7, -8, 6, 5, 8)

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

65042973_2465322660179697_77797589207922

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

 

09:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Alvaro Robles Martinez/Galia Dvorak (ESP)

3-0

(7, 12, 5)

Postúpili do semifinále / Qualified for the Semifinal

 

balazova%20pistej%204_foto%20sukup.jpg?i

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 90 kg M / -90 kg M :

 

 

cca09:30 - 1. kolo / 1st Round

Peter Žilka vs Yahor Varapayeu (BLR)

Waza-ari

Vypadol v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

d%C5%BEudo%20Zilka%20Galica.jpg?itok=85K

 

cca09:57 - 2. kolo / 2nd Round

Milan Randl vs Eduard Trippel (GER)

Waza-ari

Postúpil do 3. kola / Qualified for the 3rd Round

 

d%C5%BEudo_randl_5%20Galica.jpg?itok=4uM

 

cca10:45 - 3. kolo / 3rd Round

Milan Randl vs Nicholas Mungai (ITA)

Waza-ari

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

cca11:09 - štvrťfinále / Quarterfinals

Milan Randl vs Li Kochman (ISR)

Penalties

Postúpil do repasáže / Qualified for the Repechage

 

cca11:24 - repasáž / Repechage

Milan Randl vs Frazer Chamberlain (GBR)

Penalties

Vypadol v repasáži / Eliminated in the Repechage

 

d%C5%BEudo_randl_Galica.jpg?itok=jn-5BN5

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

 

cca13:00 - 1. kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr. vs Daniel Castro Barcala (ESP)

4-6

(19-28, 23-28, 27-25, 28-27, 26-28)

Vypadli v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

65072860_2460026330709330_22646805065052

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca20:10 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Ieva Pope (LAT)

2-0

(21-15, 21-14)

 

Priebežné poradie skupiny "B" / Provisional Standing Preliminary Group "B" :

1. Blichfeldt (DEN) 1, 2. Repiská (SVK) 1, 3. Pope (LAT) 0, 4. Tomalova (CZE) 0

 

uvuDnAFvRzfEZJSMW85Dqg.1280~Martina-Repi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 4

Utorok 25.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

Denisa Baránková

 

 

cca13:15 - 1. kolo / 1st Round

Denisa Baránková vs Randi Degn (DEN)

cca13:30 - 2. kolo / 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

Team Slovakia

 

13:20 - "DNA" Štvrťfinále (Skupina A) / "DNA" Quarterfinal (Group A)

Team Slovakia

 

13:24 - 100m M / 100m M

Ján Volko

cca13:28 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

Jana Velďáková

cca13:46 - 100m Ž / 100m W

Monika Weigertová

cca13:57 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

Júlia Hanuliaková

cca14:16 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

Šimon Bujna/Martin Kučera/Iveta Putalová/Daniela Ledecká

cca14:32 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

Marco Adrien Drozda

cca14:37 - Skok do výšky M / High Jump M

Tomáš Zeman

cca14:56 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

Lucia Vadlejch

cca15:10 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

Alexander Jablokov/Denis Danáč/Alexandra Štuková/Monika Weigertová

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Martina Repiská

 

cca13:00 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Mia Blichfeldt (DEN)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca18:45 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Andrej Csemez vs Miguel Cuadrado Entrena (ESP)

 

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca15:30 - 3. kolo / 3rd Round

Matúš Strnisko vs Uke Smajli (SUI)

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA / CANOEING SPRINT

K1-1000m M / K1-1000m M :

 

Akos Gacsal

 

cca08:00 - Rozjazdy / Heats

cca14:30 - Semifinále / Semifinal

 

 

K2-1000m M / K2-1000m M :

 

Peter Gelle/Adam Botek

 

cca09:03 - Rozjazdy / Heats

cca15:30 - Semifinále / Semifinal

 

 

K4-500m M / K4-500m M :

 

Samuel Baláž/Erik Vlček/Csaba Zalka/Gábor Jakubík

 

cca13:15 - Rozjazdy / Heats

cca16:25 - Semifinále / Semifinal

 

 

C1-1000m M / C1-1000m M :

 

Matej Rusnák

 

cca08:21 - Rozjazdy / Heats

cca14:44 - Semifinále / Semifinal

 

 

K1-500m Ž / K1-500m W :

 

Ivana Mládková

 

cca13:00 - Rozjazdy / Heats

cca15:52 - Semifinále / Semifinal

 

 

K2-500m Ž / K2-500m W :

 

Jessica Zatlkajová/Mariana Petrušová

 

cca08:43 - Rozjazdy / Heats

cca14:59 - Semifinále / Semifinal

 

 

C2-500m Ž / C2-500m W :

 

Lucia Valová/Hana Mikéciová

 

cca13:25 - Rozjazdy / Heats

cca16:15 - Semifinále / Semifinal

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Časovska jednotlivcov M / Individual Time Trial M :

 

Patrik Tybor

Marek Čanecký

 

12:00 - finále (28.6 km) / Final (28.6 km)

 

 

Časovska jednotlivkýň Ž / Individual Time Trial W :

 

Alžbeta Bačíková

 

09:00 - finále (28.6 km) / Final (28.6 km)

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

 

cca14:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Wang Yang vs Jonathan Groth (DEN)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová

 

09:45 - Semifinále / Semifinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Patrick Franziska/Petrissa Solja (GER)

17:00 - o 3. miesto / Bronze Medal Match

18:00 - Finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁPASENIE VOĽNÝ ŠTÝL / WRESTLING FREESTYLE

Do 74 kg M / -74 kg M :

 

Akhsarbek Gulaev

 

cca10:50 - 1. kolo / 1st Round

Akhsarbek Gulaev vs Vasyl Mykhailov (UKR)

cca12:00 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca17:20 - semifinále / Semifinals

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...