website statistics
Jump to content

Slovakia National Thread


hckošice
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, hckošice said:

Vďaka.

 

Ano, parádny výnimočný deň :) Tie fleky pre Bašku a Pišteja boli viac menej jasné, ono sa čakalo len na to oficiálne vyhlásenie od ITTF, prišlo to práve včera, ked sme získali akurát miestenku aj v zápasení . Super, z nej sa velmi teším, naposledy sme mali zápasníka v Pekingu pred 13 rokmi, takže super.

 

Akurát škoda, že sa tam nedostal práve Tajmuraz, ten tam jednoznačne patrí.

Tak buď Tajmuraz musí doufat v re-allocation and nebo se připravit na Paříž :-) ....... Btw, koukal jsem na jeho zápas. Jestli jsi to viděl, neměl ten 4 bodový chvat být náhodou pro něj?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jan Linha said:

Tak buď Tajmuraz musí doufat v re-allocation and nebo se připravit na Paříž :-) ....... Btw, koukal jsem na jeho zápas. Jestli jsi to viděl, neměl ten 4 bodový chvat být náhodou pro něj?

realokácia žiadna určite nebude :d

 

Prehral férovo, škoda. taký je šport, je však na zamyslenie či je to férové že čerstvy majster europy a jeden z najlepších zápasníkov na svete v tejto váhe bude chýbať na OH.

Link to comment
Share on other sites

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

UPDATED POST

 

12th Qualified Athlete

Eliška MINTÁLOVÁ

-

CANOEING SLALOM (K1 W)

 

eliska-mintalova-eliska-mintalova-502959

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Eliška Mintálová si zabezpečila účasť v Tokiu

V internej kvalifikácii predstihla Janu Dukátovú a vybojovala si Olympijský debut

 

_Mintalova2609201901.jpg?1569503270975

Eliška Mintálová

 

Slovenská kajakárka Eliška Mintálová sa predstaví na olympijských hrách v Tokiu. Miestenku získala na ME vo vodnom slalome v internej kvalifikácii na úkor Jany Dukátovej. Ani jedna sa však neprebojovala do finále, ktoré bolo na programe od 14.07 h.

 

V K1 mužov sa medzi elitnú desiatku dostal iba Adam Gonšenica, ktorý v semifinále zaostal za víťazom Felixom Oschmautzom z Rakúska o 3,68 sekundy.

 

Veľkú smolu mal Jakub Grigar, ktorý prišiel do cieľa na priebežnom druhom mieste, ale dodatočne mu pripísali 50-sekundovú penalizáciu za minutú tretiu bránku. Slováci však mali možnosť podať protest. Tretí slovenský kajakár Martin Halčin bol pätnásty s mankom 5,01 s na víťaza. Finále kajakárov sa začalo od 14.41 h.

 

6092844_1200x.jpeg?rev=3

 

Mintálovej ušla účasť medzi najlepšou desiatkou iba o osem stotín, keď bola so štyrmi trestnými sekundami jedenásta. Na víťazku Maialen Chourrautovú zo Španielska stratila 3,15 s. Dukátovej jazda nevyšla, hoci "ťukla" iba raz, bola výrazne pomalšia a skončila sedemnásta s mankom 6,84 sekundy na Chourrautovú.

 

"Je to také zvláštne, keďže som skončila jedenásta, ale zároveň som si vypádlovala miestenku do Tokia, takže je to pre mňa veľká emócia," povedala Mintálová na facebooku Slovenskej kanoistiky.

 

foto%205.jpg

 

Slovenky vybojovali miestenku na OH už pred dvoma rokmi na majstrovstvách sveta. V Ivrei sa rozhodovalo, ktorá pocestuje do Japonska. V hre zostali iba Dukátová a 22-ročná Mintálová, ktorú čaká premiéra pod piatimi kruhmi. Okrem nej má istotu účasti v Tokiu iba jej kolega z K1 mužov Jakub Grigar.    

 

eliska-mintalova-eliska-mintalova-437560

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hckošice said:

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

UPDATED POST

 

12th Qualified Athlete

Eliška MINTÁLOVÁ

-

CANOEING SLALOM (K1 W)

 

eliska-mintalova-eliska-mintalova-502959

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Eliška Mintálová si zabezpečila účasť v Tokiu

V internej kvalifikácii predstihla Janu Dukátovú a vybojovala si Olympijský debut

 

_Mintalova2609201901.jpg?1569503270975

Eliška Mintálová

 

Slovenská kajakárka Eliška Mintálová sa predstaví na olympijských hrách v Tokiu. Miestenku získala na ME vo vodnom slalome v internej kvalifikácii na úkor Jany Dukátovej. Ani jedna sa však neprebojovala do finále, ktoré bolo na programe od 14.07 h.

 

V K1 mužov sa medzi elitnú desiatku dostal iba Adam Gonšenica, ktorý v semifinále zaostal za víťazom Felixom Oschmautzom z Rakúska o 3,68 sekundy.

 

Veľkú smolu mal Jakub Grigar, ktorý prišiel do cieľa na priebežnom druhom mieste, ale dodatočne mu pripísali 50-sekundovú penalizáciu za minutú tretiu bránku. Slováci však mali možnosť podať protest. Tretí slovenský kajakár Martin Halčin bol pätnásty s mankom 5,01 s na víťaza. Finále kajakárov sa začalo od 14.41 h.

 

6092844_1200x.jpeg?rev=3

 

Mintálovej ušla účasť medzi najlepšou desiatkou iba o osem stotín, keď bola so štyrmi trestnými sekundami jedenásta. Na víťazku Maialen Chourrautovú zo Španielska stratila 3,15 s. Dukátovej jazda nevyšla, hoci "ťukla" iba raz, bola výrazne pomalšia a skončila sedemnásta s mankom 6,84 sekundy na Chourrautovú.

 

"Je to také zvláštne, keďže som skončila jedenásta, ale zároveň som si vypádlovala miestenku do Tokia, takže je to pre mňa veľká emócia," povedala Mintálová na facebooku Slovenskej kanoistiky.

 

foto%205.jpg

 

Slovenky vybojovali miestenku na OH už pred dvoma rokmi na majstrovstvách sveta. V Ivrei sa rozhodovalo, ktorá pocestuje do Japonska. V hre zostali iba Dukátová a 22-ročná Mintálová, ktorú čaká premiéra pod piatimi kruhmi. Okrem nej má istotu účasti v Tokiu iba jej kolega z K1 mužov Jakub Grigar.    

 

eliska-mintalova-eliska-mintalova-437560

Gratulace! Teď ještě, aby někdo z holek vyjel místenku v C1 :-) 

Link to comment
Share on other sites

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

24th Qualified Athlete

Monika ŠKÁCHOVÁ

-

CANOEING SLALOM (C1 W)

 

3348006_1000x.jpeg?rev=2

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Slovenský vodný slalom s kompletným počtom miesteniek

Monika Škáchová si vybojovala miestenku do Tokia, no finále na ME jej tesne ušlo

SPpdFHv-QA3yriar27-bXg~Monika-k-chov.jpg

Monika Škáchová

 

Slovensko napokon predsa len bude mať na olympijských hrách v japonskom Tokiu zastúpenie vo všetkých disciplínach a kvalifikovalo štyri lode v súťažiach vo vodnom slalome.

 

Slovenská vodná slalomárka Monika Škáchová vybojovala miestenku na olympijské hry v Tokiu.

 

V nedeľnom semifinále C1 na ME v Ivrei jej na to stačilo jedenáste miesto. Postup do finále jej ušiel o 0,91 sekundy. Druhá Slovenka Zuzana Paňková skončila na 19. priečke.

 

c1-monika-skachova-c1-601253.jpg

 

Škáchová mala štyri trestné sekundy a hoci držala postupovú priečku až do poslednej chvíle, napokon jej tesne ušla. Iba šestnásťročná Paňková bola najmladšou semifinalistkou, ťukla iba raz, ale na víťazku Kimberley Woodsovú z Veľkej Británie stratila až 22,54 sekundy.

 

Slovenky mali v Ivrei poslednú šancu získať olympijskú miestenku v C1 žien. Ukrajinka Viktorija Usová skončila šiesta, už skôr však zobrala miestenku v K1, to posunulo do Tokia Škáchovú.

 

3348004_1000x.jpeg?rev=2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hckošice said:

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

24th Qualified Athlete

Monika ŠKÁCHOVÁ

-

CANOEING SLALOM (C1 W)

 

3348006_1000x.jpeg?rev=2

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Slovenský vodný slalom s kompletným počtom miesteniek

Monika Škáchová si vybojovala miestenku do Tokia, no finále na ME jej tesne ušlo

SPpdFHv-QA3yriar27-bXg~Monika-k-chov.jpg

Monika Škáchová

 

Slovensko napokon predsa len bude mať na olympijských hrách v japonskom Tokiu zastúpenie vo všetkých disciplínach a kvalifikovalo štyri lode v súťažiach vo vodnom slalome.

 

Slovenská vodná slalomárka Monika Škáchová vybojovala miestenku na olympijské hry v Tokiu.

 

V nedeľnom semifinále C1 na ME v Ivrei jej na to stačilo jedenáste miesto. Postup do finále jej ušiel o 0,91 sekundy. Druhá Slovenka Zuzana Paňková skončila na 19. priečke.

 

c1-monika-skachova-c1-601253.jpg

 

Škáchová mala štyri trestné sekundy a hoci držala postupovú priečku až do poslednej chvíle, napokon jej tesne ušla. Iba šestnásťročná Paňková bola najmladšou semifinalistkou, ťukla iba raz, ale na víťazku Kimberley Woodsovú z Veľkej Británie stratila až 22,54 sekundy.

 

Slovenky mali v Ivrei poslednú šancu získať olympijskú miestenku v C1 žien. Ukrajinka Viktorija Usová skončila šiesta, už skôr však zobrala miestenku v K1, to posunulo do Tokia Škáchovú.

 

3348004_1000x.jpeg?rev=2

Nádhera!! Obrovská gratulace!!! Nakonec budete ve všech kategoriích. Vždy je nesmírně náročné bojovat jen o 1 místenku. Velká gratulace!! 

Link to comment
Share on other sites

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

UPDATED POST

 

NOC Selection of 13th Qualified Athlete

Matej BEŇUŠ

-

CANOEING SLALOM (C1 M)

 

Z_mzkD8_T8n2C7SnaBX2bw.1280~Matej-Be-u.j

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Matej Beňuš ovládol internú kvalifikáciu v C1

Na ME v Ivrei získal striebro a zaistil si Tokio

 

4319bbf75f06d64341d3bdb6303f4c0f
Matej Beňuš

 

 

Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš bude v Tokiu obhajovať striebornú medailu v C1 z OH 2016. Účasť v Japonsku si vybojoval na ME v Ivrei, keď v nedeľnom finále obsadil druhé miesto. Jeho krajan Michal Martikán bol na siedmej priečke. Alexander Slafkovský nepostúpil do finále.

 

Beňuš predviedol čistú a svižnú jazdu, rýchlejší bol iba Francúz Denis Gargaud Chanut, ktorý najprv inkasoval 50-sekundovú penalizáciu, ale neskôr ju rozhodcovia odvolali a s 1,10-sekundovým náskokom získal zlato. Tretí bol Nemec Sideris Tasiadis s mankom 1,92 s na víťaza.

 

Beňuš si vďaka striebru vybojoval aj účasť pod piatimi kruhmi. "Krásne to znie. Bol to veľmi dlhý nominačný súboj, mal som tých najťažších súperov a preto som nesmierne šťastný. Ono sa to ľahko povie, že nerozmýšľať nad tým, ale v kútiku duše to tam je. Snažil som sa koncentrovať na svoj výkon, neurobiť veľkú chybu," citoval Beňuša web Slovenskej kanoistiky canoe.sk.

 

PL94ac9LQ3bz0LuqkXDcrA~Matej-Benus.jpg?t

 

Martikán sa vyhol penalizácii, ale pôsobil strnulejšie a vypádloval si siedme miesto so stratou 3,22 sekundy na Gargauda Chanuta. Dvojnásobný olympijský víťaz nepridá šiestu účasť pod piatimi kruhmi, pred ME bol v najhoršej pozícii v rámci internej kvalifikácie, no po definitíve netajil sklamanie.

 

"Škoda, no, jazdilo sa mi celkom dobre, vo finálovej jazde som spravil pár chybičiek, zle som zareagoval na vodu na jednom mieste a stratil som čas. Taký je vodný slalom," povedal podľa canoe.sk 41-ročný Martikán.

 

Smolu mal Slafkovský, ktorému nevyšlo semifinále a obsadil nepostupovú 16. priečku, na najlepšiu desiatku mu chýbalo 0,64 sekundy. V internej nominačke uspel Beňuš s 87 bodmi, Slafkovský a Martinkán mali zhodne 83 bodov. Do úvahy sa brali tri najlepšie výsledky z ME, zo 4. a 5. kola Svetového pohára 2019 a MS v Seu d'Urgell 2019.

 

0406canoe_benus_9.8.jpg?itok=FuZFY8cE

 

Slafkovský bol sklamaný, jeho tréner Stanislav Gejdoš pre RTVS priznal, že ani sám nevedel, v čom bol problém: "V aute prvý raz prehovoril, pričom mi len povedal, že tomu nerozumie. Urobil všetko, čo mohol. Úprimne, ani ja ešte nie. O tom je šport. Aj mňa sa ťažko hľadajú slová."

 

Tridsaťosemročný Slafkovský sa podľa Gejdoša o ďalšom smerovaní kariéry ešte nerozhodol: "Od svojho zamestnávateľa VŠC Dukla Banská Bystrica dostal na najbližšie dni voľno, aby si odpočinul a premyslel, čo ďalej. Len som mu povedal, že by som ho veľmi rád videl na domácich majstrovstvách sveta v septembri v Bratislave.

 

Celý život chcel ísť na olympijské hry, v konkurencii Mateja Beňuša a Michala Martikána je už interná kvalifikácia taká malá olympiáda... Nech ide najlepší, Sašovi dnes odišla v jednom valci."

 

 

Výsledky - ME vo vodnom slalome:

 

C1 muži:

 

1. Denis Gargaud Chanut (Fr.) 87,55 s (0),

2. Matej BEŇUŠ (SR) 88,65 (0),

3. Sideris Tasiadis (Nem.) 89,47 (0),

4. Raffaello Ivaldi (Tal.) 89,84 (0),

5. Nicolas Gestin (Fr.) 89,94 (2),

6. Benjamin Savšek (Slovin.) 90,24 (0),

7. Michal MARTIKÁN (SR) 90,77 (0),

... v semifinále 16. Alexander SLAFKOVSKÝ (SR) 92,90 (0) - nepostúpil do finále

 

4-d8e297a589fa829d1cbc47cb6980426c991f68

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

25th Qualified Athlete

Martina REPISKÁ

-

BADMINTON

(W SINGLES)

 

187367564_4304639252880679_4054750088080

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Martina Repiská sa kvalifikovala na OH

Stane sa treťou slovenskou bedmintonistkou so štartom na OH

4342013_1200x.jpeg?rev=3

 

 

Slovenská reprezentantka v bedmintone Martina Repiská sa kvalifikovala na olympijské hry 2020 do Tokia. Stane sa tak treťou Slovenkou štartujúcou pod piatimi olympijskými kruhmi po Eve Sládekovej a Monike Fašungovej.

 

Svetová bedmintonová federácia (BWF) v piatok oznámila, že už žiaden turnaj nebude súčasťou kvalifikácie na olympijské hry. V Tokiu sa predstavia najlepší hráči vo svetových rebríčkoch k 15. júnu, dovtedy sa však už rankingy vzhľadom na zmrazenie turnajov nezmenia.

 

185542695_4289020261109245_7987789743706

 

BWF už čoskoro rozpošle kvalifikovaným oficiálne pozvánky a bude čakať na ich potvrdenie. Kvalifikačný proces na olympijské hry je prakticky uzatvorený, keďže hráči už nebudú mať možnosť získavať body. Definitívne prerozdelenie všetkých miest je otázka nasledujúcich týždňov, povedal generálny sekretár BWF Thomas Lund.

 

Dvadsaťpäťročná Repiská sa aktuálne vo svetovom rebríčku nachádza na 69. mieste. V redukovanom poradí hráčok jej patrí 39. priečka, čo je podľa BWF zaručuje účasť na olympijských hrách.

 

Podľa našich prepočtov má Martina účasť na 100 percent istú. Samozrejme, ešte musí prísť oficiálny pozývací list a my účasť následne, samozrejme, potvrdíme. Martina je teraz v Dánsku, kde sa v tamojšom národnom centre pripravuje na olympijské hry. My už sme v pláne ani nemali žiadne ďalšie turnaje, potvrdil dobrú správu pre TASR reprezentačný tréner Michal Matejka.

 

52043183_403295863572316_726840818906903

Link to comment
Share on other sites

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

26th Qualified Athlete

Michal MORVAY

-

ATHLETICS

(M 50km RACE WALK)

 

Morvay-Michal-foto-Milan-Duroch-1024x684

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Päťdesiatkar Michal Morvay druhým istým atlétom v slovenskej výprave

v premiére na OH sa postaví na štart po boku Mateja Tótha

Morvay-2-orez-660x400.jpg

 

 

Šiesteho augusta nebude stať Matej Tóth na štarte olympijských pretekov v chôdzi na 50 km sám. Na okruhu v parku Odori v Sappore, kde budú o tokijské medaily bojovať chodci a maratónci, zažije premiéru pod piatimi kruhmi aj Michal Morvay.

 

V kvalifikačnom renkingu päťdesiatkárov, ktorého uzávierka bola 31. mája, sa zmestil do šesťdesiatky štartujúcich – je 53. Dvadsaťštyriročný Nitran v službách banskobystrickej Dukly doposiaľ nikdy neštartoval na seniorských MS či ME, no vďaka húževnatosti a nezlomnej vôli pôjde na olympiádu. Je druhý slovenský atlét s istotou štartu na OH 2021.

 

Slovenský chodec Michal Morvay zažíval posledné dva roky turbulentné obdobie. V roku 2019 skončil po Dudinskej päťdesiatke v sanitke a v opatere lekárov. O dva roky neskôr finišoval na tom istom podujatí s osobným rekordom. Napriek tomu, že bol len pár týždňov po operácii kolena. Napokon si užije svoje premiérové olympijské hry.

 

V roku 2019 prišiel do cieľa Dudinskej päťdesiatky s časom 4:09:50. Od 42. kilometra mal „okno”. Skončil v sanitke. „Dnes sa na to pozerám tak, že to bola obrovská skúsenosť, aj keď negatívna. Veľmi veľa som sa tam naučil a myslím, že od toho momentu sa všetko v mojom živote zmenilo,“ hovorí Michal.

 

20210320_dudinska_50_03768333.jpg?itok=f

 

Aj keď s časom spokojný nebol, vyhral majstrovstvá Slovenska a získal body, ktoré ho v olympijskom rebríčku posunuli na hranicu postupu na OH 2020 „Od toho momentu som začal veriť, že je reálne štartovať na olympijských hrách.“

 

Po operácii mal iba týždeň, aby nohu rozhýbal. Čakalo ho totiž ďalšie sústredenie – príprava na Dudinskú 50. „Áno, bol to risk, ale nemal som čo stratiť. Prvý týždeň na sústredení som neveril, že v Dudinciach vôbec nastúpim. Na tréningoch som sa trápil v nadmorskej výške, ale pracoval som na 110 percent.“

 

Zvyšné dva týždne sústredenia preto každý deň tvrdo trénoval. Aj keď to bolo ťažké a noha stále bolela. Nemal som na výber, hovorí. Hlavu mal správne nastavenú, nemohlo ho už nič zastaviť. Koncom sústredenia ho koleno už skoro vôbec nebolelo, a preto sa s trénerom rozhodli, že v Dudinciach to len päť týždňov po operácií skúsia a uvidia. A oplatilo sa.

 

Päť týždňov po operácii v Dudinciach finišovali s osobným rekordom 3:57:59. A opäť sa stal majstrom Slovenska. „Prvých 25 kilometrov som sa prekvapivo cítil dobre a snažil som sa udržať si čo najdlhšie dobrý pocit. Nevedeli sme, čo sa s telom bude diať na 35-40 kilometri. Stále som mierne zrýchľoval a snažil sa užívať si každý kilometer. Posledných 10 km bolo neuveriteľných. Síce to bolelo, ale bol to skvelý pocit,hovorí 24-ročný chodec.

 

zdroj: SAZ a SOŠV

 

173667367_6037521352940536_7793017836602

Link to comment
Share on other sites

SLOVAK ROAD TO TOKYO 2020 - SLOVENSKÁ CESTA DO TOKIA 2020

tumblr_static_tumblr_static_490murd6crk0

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

UPDATED POST

 

22nd Qualified Athlete

Barbora BALÁŽOVÁ

-

TABLE TENNIS

(W SINGLES)

(+ MIXED DOUBLES with Ľubomír PIŠTEJ)

 

 

YywYwxCjRgbl4JSGX_ws-g~Barbora-balazova-

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

Uzavreli stolnotenisový olympijský rebríček

Barbora Balážová si zahrá na olympiáde v Tokiu aj dvojhru

iGT7HDldTZTdnqiBXN5t0w~Barbora-balazova-

 
 
Stolnotenisový zväz s radosťou oznamil, že BARBORA BALÁŽOVÁ získala okrem miestenky na OH TOKIO 2020 v zmiešanej štvorhre s Ľubomírom Pištejom aj miestenku v súťaži jednotlivkýň !
Podarilo sa jej postúpiť na základe umiestnenia v rebríčku.

 

Slovenská reprezentantka v stolnom tenise Barbora Balážová sa kvalifikovala na olympijské hry v Tokiu aj vo dvojhre.

 

Rozhodlo o tom jej umiestnenie v rebríčku olympijskej kvalifikácie. Pod piatimi kruhmi sa predstaví aj v mixe spolu s Ľubomírom Pištejom. Už predtým si vybojoval miestenku vo dvojhre Wang Jang.

 

Pre Barboru to bude už druhá olympijská skúsenosť vo dvojhre, v Riu 2016 vypadla v druhom kole po dramatickom sedemsetovom súboji s Li Fen zo švédska, predtým v prvom kole hladko 4:0 na sety vyradila mexičanku Yadiru Silvovu.

 

zdroj: sstz a sošv

 

4-0452080820f84d2285b47eee94fb9d1a9c3e19

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...