Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account


Sign in to follow this  
hckosice

Slovakia National Thread | Cesta do Tokia 2020

Recommended Posts

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 2.

Pondelok 08.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DŽUDO / JUDO

do 81kg / -81kg :

Alex Barto

 

15:24cca (Mat 2) - Round of 16

Alex Barto vs Mark Van Dijk (NED)

 

15:50cca (Mat 2) - Quarterfinal

Alex Barto vs Alexis Harrison Ayarza (PAN)

 

16:45cca (Mat 2) - Semifinal

Alex Barto vs Adrian Sulca (ROU)

 

20:30cca - Bronze Medal Bout

Alex Barto vs Keagan Young (CAN)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

01:00 - Group A

Slovakia vs Iraq

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

100m Voľný Spôsob Ž / 100m Freestyle W :

Tamara Potocká

 

15:18 - Heat 3

23:40 - Semifinals ?

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra Ž / Singles W :

Tatiana Kukuľková

 

15:00(Table 4) - Pool E :

Tatiana Kukuľková vs Choi Hae-Eun (KOR)

 

22:30cca (Table 1)  - Pool E :

Tatiana Kukuľková vs Amy Wang (USA)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÉ LEZENIE / SPORT CLIMBING

Jednotlivci / Combined :

Peter Kuric

 

Qualifications

14:00 - Sprint (Event 1/3) 

16:55 - Bouldering (Event 2/3) 

20:20cca - Lead (Event 3/3) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 2.

Pondelok 08.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DŽUDO / JUDO

do 81kg / -81kg :

Alex Barto

 

15:24cca (Mat 2) - Round of 16

Alex Barto vs Mark Van Dijk (NED)

 

15:50cca (Mat 2) - Quarterfinal

Alex Barto vs Alexis Harrison Ayarza (PAN)

 

16:45cca (Mat 2) - Semifinal

Alex Barto vs Adrian Sulca (ROU)

 

20:30cca - Bronze Medal Bout

Alex Barto vs Keagan Young (CAN)

 

74cbfb57-2154-4f88-b553-78884e57a932.png

 

0fd0c43b-a418-4699-8be0-6c99b53045df.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

01:00 - Group A

Slovakia vs Iraq

0-5 (0-0)

 

aqfvg6pdawglaa1vmbdt.jpg

 

sabeeh-ezzat-of-iraq-fails-to-score-a-go

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

100m Voľný Spôsob Ž / 100m Freestyle W :

33. Tamara Potocká  58.56

Vypadla v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra Ž / Singles W :

Tatiana Kukuľková

 

15:00(Table 4) - Pool E :

Tatiana Kukuľková vs Choi Hae-Eun (KOR)

0-4 (-5, -6, -5, -5)

 

22:30cca (Table 1)  - Pool E :

Tatiana Kukuľková vs Amy Wang (USA)

4-3 (-8, 6, -5, -7, 8, -9, -5)

 

43433813_2067056743339626_65635153475409

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÉ LEZENIE / SPORT CLIMBING

Jednotlivci / Combined :

19. Peter Kuric

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualifiers

 

5cb725a8-5faf-4aa3-9314-5c64a99a667f.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Jan Linha said:

Držím palce, ať vám to v BA konečně cinkne :-) 

 

Dík. Pravda je, že veľa tých nádeji teda rozhodne nemáme :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 3.

Utorok 09.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Motýlik Ž / 50m Butterfly W :

Tamara Potocká

 

15:28 - Heat 4

23:12 - Semifinal 1

 

 

100m Prsia Ž / 100m Breaststroke W :

Miroslava Záborská

 

15:44 - Heat 2

 

 

50m Voľný Spôsob M / 50m Freestyle M :

Matej Duša

 

16:10 - Heat 7

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VZPIERANIE / WEIGHTLIFTING

do 69kg M / -69kg M :

Sebastián Čabala

 

23:00 - Final: Group A

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 3.

Utorok 09.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Motýlik Ž / 50m Butterfly W :

 

Heats

14. Tamara Potocká  27.69

Postup do semifinále / Qualified for the Semifinal

 

Semifinal

6. Tamara Potocká  26.95

Postup do finále / Qualified for the Final

 

091018plavanie_7.jpg

 

100m Prsia Ž / 100m Breaststroke W :

39. Miroslava Záborská  1:13.30

Vypadla v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

 

50m Voľný Spôsob M / 50m Freestyle M :

18. Matej Duša  23.30

Vypadol v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VZPIERANIE / WEIGHTLIFTING

do 69kg M / -69kg M :

6. Sebastián Čabala  255 (107+148)

 

1bcd29d163ac2f1d43e4540f8d025fd9.jpg 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 4.

Streda 10.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DŽUDO / JUDO

Säťaž miešaných tímov a krajín / Mixed NOC Teams :

Alex Barto  (Team SEOUL)

 

16:45cca (Mat 1) - Round of 16

Alex Barto (Team SEOUL) vs Georgios Balarjishvili (CYP) (Team LOS ANGELES)

 

17:45cca (Mat 2) - Quarterfinal  ?

20:00cca - Semifinal  ?

21:30cca - Final  ?

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

23:00 - Group A

Slovakia vs Argentina

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Motýlik M / 50m Butterfly M :

Matej Duša

 

15:04 - Heat 3

23:50 - Semifinals ?

 

 

50m Motýlik Ž / 50m Butterfly W :

Tamara Potocká

 

23:24 - Final

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová Pištol M / 10m Air Pistol M :

Jerguš Vengríni

 

14:00 - Qualification 

16:15 - Final  ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 4.

Streda 10.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DŽUDO / JUDO

Säťaž miešaných tímov a krajín / Mixed NOC Teams :

Alex Barto  (Team SEOUL)

 

Round of 16

Alex Barto (Team SEOUL) vs Georgios Balarjishvili (CYP) (Team LOS ANGELES)

Team Seoul - Team Los Angeles  3-5

Družstvo Seoul vypadlo v 1. kole / Team Seoul Eliminated in Round of 16

 

 

DSC_5710.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

Group A

Slovakia vs Argentina

0-4 (0-3)

 

valentino-urriza-of-argentina-celebrates

 

goalkeeper-kevin-kollar-of-slovakia-reac

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Motýlik M / 50m Butterfly M :

 

Heats

45.  Matej Duša  26.35

Vypadol v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

 

50m Motýlik Ž / 50m Butterfly W :

 

Final

8. Tamara Potocká  27.48

 

83d10143-d9e4-4c4c-951c-c0cdafd79d98.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová Pištol M / 10m Air Pistol M :

15. Jerguš Vengríni  554

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualifiers

 

pjlNq-FiTnGQZwKkoq_QZQ.1280~Jergu-Vengr-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 5.

Štvrtok 11.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ATLETIKA / ATHLETICS

5000m Chôdza M / 5000m Race Walk M :

Ľubomír Kubiš

 

19:30 - Stage 1

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

01:00 - Group A

Slovakia vs Panama

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Voľný Spôsob Ž / 50m Freestyle W :

Tamara Potocká

 

15:40 - Heat 4

23:27 - Semifinals ?

 

 

100m Motýlik Ž / 100m Butterfly W :

Tamara Potocká

 

16:10 - Heat 3

23:11 - Semifinals ?

 

 

50m Prsia M / 50m Breaststroke M :

Dávid Gajdoš

 

16:22 - Heat 4

23:50 - Semifinals ?

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová Pištol Mix národov / Mixed NOC´s 10m Air Pistol :

Jerguš Vengríni + Lu Kaiman (CHN)

 

18:45 - Qualification 

20:30 - Round of 16 ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 5.

Štvrtok 11.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ATLETIKA / ATHLETICS

5000m Chôdza M / 5000m Race Walk M :

Ľubomír Kubiš

 

19:30 - Stage 1 (Event 1/2)

8.  Ľubomír Kubiš  21:10.94

 

111018kubis.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTSAL / FUTSAL

Muži / Men´s :

Slovensko

 

01:00 - Group A

Slovakia vs Panama

4-1 (3-0)

 

ctid1cbddhnn9xdty6iv.jpg

 

509fe320-558b-4919-becb-09051889fc7a.png

 

a17fdb7e-35ca-46e3-9790-dda0979c0e6a.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

50m Voľný Spôsob Ž / 50m Freestyle W :

Tamara Potocká

 

15:40 - Heat 4

 25. Tamara Potocká  27.10

Vypadla v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

 

100m Motýlik Ž / 100m Butterfly W :

Tamara Potocká

 

16:10 - Heat 3

28. Tamara Potocká  1:04.80

Vypadla v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

 

50m Prsia M / 50m Breaststroke M :

Dávid Gajdoš

 

16:22 - Heat 4

24. Dávid Gajdoš  1:04.87

Vypadol v rozplavbách / Eliminated in Heats

 

111018zig_1.jpg

 

111018zig.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová Pištol Mix národov / Mixed NOC´s 10m Air Pistol :

Jerguš Vengríni + Lu Kaiman (CHN)

 

18:45 - Qualification

13. Jerguš Vengríni + Lu Kaiman (CHN)  739

Postupili do 1. kola  / Qualified to Round of 16

 

20:30 - Round of 16

Jerguš Vengríni/Lu Kaiman (CHN) - Kirill Usanli (MDA)/Greta Rankelyte (LTU)

7-10

 

e733648e-2443-4713-9be0-32788cf347b0.png

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 6.

Piatok 12.10.2018

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ATLETIKA / ATHLETICS

1500m M / 1500m M :

Andrej Paulíny

 

21:10 - Stage 1 - Heat 2

 

 

100m Ž / 100m W :

Lenka Kovačovičová

 

21:58 - Stage 1 - Heat 5

 

 

Vrh Guľou Ž / Shot Put W :

Michaela Vrecková

 

21:25 - Stage 1

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KANOISTIKA / CANOEING

K1 Šprint Ž / K1 Head-To-Head Sprint W :

Katarína Pecsuková,

Emanuela Luknárová

 

15:30 - Heats Qualification

16:28 - Repechage ?

17:35 - Round of 16 ?

20:30 - Quarterfinals ?

21:10 - Semifinals ?

21:40 - Bronze Medal Race ?

21:45 - Gold Medal Race ?

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

200m Prsia Ž / 200m Breaststroke W :

Miroslava Záborská

 

15:15 - Heat 2

23:29 - Final ?

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Miešana Dvojhra / Mixed NOC´s Doubles :

Rohit Pagarini (BIZ) + Tatiana Kukuľková

 

21:00 - Pool G 

Rohit Pagarini (BIZ)/Tatiana Kukuľková vs Yanapong Panagitgun(THA)/Jinnipa Sawettabut (THA)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA MLÁDEŽNICKÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH BUENOS AIRES 2018

-

SLOVAK ATHLETES AT THE YOUTH OLYMPIC GAMES BUENOS AIRES 2018

 

41661030_2035048489873785_42654549565065

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

DEŇ 6.

Piatok 12.10.2018

 

cd5dffe8cdb7a173dc6cc515897fcca7.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ATLETIKA / ATHLETICS

1500m M / 1500m M :

 

21:10 - Stage 1 - Heat 2

8. Andrej Paulíny   3:56.08

 

pauliny_me_u18-6113-660x400.jpg

 

 

100m Ž / 100m W :

 

21:58 - Stage 1 - Heat 5

23. Lenka Kovačovičová  12.70

 

c1846c02-6968-44c4-8c92-7d32e6ff14d7.png

 

 

Vrh Guľou Ž / Shot Put W :

 

21:25 - Stage 1

14. Michaela Vrecková  13.22

 

c6622c144c3db7d3cbff11f6c724ca39.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KANOISTIKA / CANOEING

K1 Šprint Ž / K1 Head-To-Head Sprint W :

 

15:30 - Heats Qualification

2. Katarína Pecsuková  1:53.14

Postupila do 1. kola  / Qualified to Round of 16

19. Emanuela Luknárová  2:24.97

Postupili do opráv  / Qualified to Repechage

 

16:28 - Repechage

9. Emanuela Luknárová  2:20.96

Vypadla v opravách  / Eliminated in Repechage

 

17:38 - Round of 16

Katarína Pecsuková Pornnaphan Phuangmaiming (THA)

Postupila do štvrťfinále  / Qualified to Quarterfinal

 

20:33 - Quarterfinal

Katarína Pecsuková Rebeca D´Estefano (ARG)

Postupila do semifinále  / Qualified to Semifinal

 

21:13 - Semifinal

Katarína Pecsuková Gina Zint (GER)

Postupila do finále  / Qualified to final

 

21:46 - Gold Medal Race

Katarína Pecsuková Eszter Rendessy (HUN)

Strieborná medaila  / Silver Medal

 

09db5bf1262829a000294eb822f12fa9.jpg

 

121018katarina_1.jpg

 

b8518ad224470aecae67d230f759822c.jpg

 

43828135_2072442292801071_55411831997422

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁVANIE / SWIMMING

200m Prsia Ž / 200m Breaststroke W :

 

15:15 - Heat 2

19. Miroslava Záborská  2:34.32

Vypadla v rozplavbách  / Eliminated in Heats

 

091018plavanie_4(2).jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Miešana Dvojhra / Mixed NOC´s Doubles :

Rohit Pagarini (BIZ) + Tatiana Kukuľková

 

21:00 - Pool G 

Rohit Pagarini (BIZ)/Tatiana Kukuľková vs Yanapong Panagitgun(THA)/Jinnipa Sawettabut (THA)

1-2

(Tatiana Kukuľková vs Jinnipa Sawettabutt (THA) 3-0 (9, 7, 9))

(Rohit Pagarini (BIZ) - Yaapong Panagitgun (THA) 0-3 (-2, -4, -1))

( Rohit Pagarini (BIZ)/Tatiana Kukuľková vs Yanapong Panagitgun(THA)/Jinnipa Sawettabut (THA) 0-3 (-1, -5, -3))

 

Tatiana%20Kukulkova.JPG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×