website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

nisu me nesto impresionirale pripreme za ovaj deo sezone

 

Pa rezultati su isti kao i svake godine. Bude tu po 2-3-4 medalje. A mozda mi i previse ocujemo od njih, mozda oni i nisu tako dobro. Ali koliko god mi osvojimo medalja na EP, na SP uvek imamo po 2-3 medalje u OI disciplinama, tako da se ne bunim. Neka uvek ovako bude.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

Ostvarujemo sasvim solidne rezultate ako bismo uspeh gledali kroz prizmu relativnog odnosa ulaganje/medalje, masovnosti onih koji treniraju i popularnosti sporta :d

pa za ulaganje se ne mogu sloziti

 

ako neko ulaze ona su to ovi, ipak je bolje pricati i hvaliti se ''necijim'' uspehom nego se uhvatiti u kostac sa stvarnim problemima u drzavi

 

a i nasi sportisti se konstantno hvale i zahvaljuju ''drzavnim institucijama'', da ne kazem pojedincima :p

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

pa za ulaganje se ne mogu sloziti

 

ako neko ulaze ona su to ovi, ipak je bolje pricati i hvaliti se ''necijim'' uspehom nego se uhvatiti u kostac sa stvarnim problemima u drzavi

 

a i nasi sportisti se konstantno hvale i zahvaljuju ''drzavnim institucijama'', da ne kazem pojedincima :p

 

cuti bar se nisu obrukali kao karatisti:lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

cuti bar se nisu obrukali kao karatisti:lol:

i da jesu ovaj strucni komentator za svako finale bilo da je osmo ili prvo mesto kaze da je uspeh, svi su uspesni

 

a o nestrucnosti da ne govorim, katastrofa

ona na razglasu kaze kako se Nikolina takmici sa devojakama koje su osvajale oi medalje :wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

pa za ulaganje se ne mogu sloziti

 

ako neko ulaze ona su to ovi, ipak je bolje pricati i hvaliti se ''necijim'' uspehom nego se uhvatiti u kostac sa stvarnim problemima u drzavi

 

a i nasi sportisti se konstantno hvale i zahvaljuju ''drzavnim institucijama'', da ne kazem pojedincima :p

 

Zato kažem 'relativno', u odnosu na glavne rivale u Evropi. Naravno da se za naše uslove dosta ulaže u kajak.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...