website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nikolina  i Bilja ako ovako nastave do 2020 nacice se u borbi za medalju!! Bilji je ovo ipak prvo seniorsko finale, ocajno je izveslala finale ali bice bolje sl put!!

 

Ako dozvole ovo da jedna zemlja moze po 2 takmicara imati za k1 nema nista od toga. Mozemo samo da sanjamo medalje u svim disciplinama osim u k2 1000.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Ako dozvole ovo da jedna zemlja moze po 2 takmicara imati za k1 nema nista od toga. Mozemo samo da sanjamo medalje u svim disciplinama osim u k2 1000.

 

Verovatno hoće - jer to ide u prilog Mađarima i Nemcima :(

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

 

Verovatno hoće - jer to ide u prilog Mađarima i Nemcima :(

 

Pa hoce sigurno. Sta Madjarska ima 2 takmicarke i za 500 i za 200 koje lagano mogu da osvoje medalju. A i za zenski k2 500 :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

ako hoces da budes najbolji moras sve da pobedis, tako da jedna ili dve posade svejedno je

 

Pa mi ne mozemo ni tu jednu da pobedimo a kamoli dve :d Nismo mi Madjarska i Nemacka.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa mi ne mozemo ni tu jednu da pobedimo a kamoli dve :d Nismo mi Madjarska i Nemacka.

pa i sad nam je onda svejedno, prvo da se dobro utreniraju da tu jednu pobede

 

svi su govorili kako im je ovo najvaznije takmicenje, a rezultati osim Tomicevica i Zorica bas slabi

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

pa i sad nam je onda svejedno, prvo da se dobro utreniraju da tu jednu pobede

 

svi su govorili kako im je ovo najvaznije takmicenje, a rezultati osim Tomicevica i Zorica bas slabi

 

Najvaznije za ovaj deo sezone*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...