website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, dareza said:

 

da :d i muski i zenski. A zene ako osvoje sve kvote, a hoce msm ako budu pametni za k2, onda ce ona i u k4 posle, muskarcima ce biti problem jer u k1 mora neko drugi da ide a ne Marko. Ajde da pustimo da vidimo kako ce Bojan napredovati, ima jos vise od god dana do sp 2019 :d

Hahahah a sada ipak navijas da Zdelar ide u k1 1000:p Ja sam odavno rekao da je meni on za 1000 i ne treba forsirati sve takmicare za 200!!

Ja sam i ocekivao od sestara debakl one su odavno ocajne u k2 i ne znam zasto forsiraju njih kad imamo 4 kvalitetnije kajakasice, cak mi je i Bedac za k2 pre nego njih 2!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Hahahah a sada ipak navijas da Zdelar ide u k1 1000:p Ja sam odavno rekao da je meni on za 1000 i ne treba forsirati sve takmicare za 200!!

Ja sam i ocekivao od sestara debakl one su odavno ocajne u k2 i ne znam zasto forsiraju njih kad imamo 4 kvalitetnije kajakasice, cak mi je i Bedac za k2 pre nego njih 2!!

 

Daleko je on jos od toga da moze da uzme kvotu za OI. Ali kada je mogao Antun Novakovic uz nas tim da napreduje i ulazi sad u finala na 500, a na 1000 je blizu moze i Zdelar za godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Daleko je on jos od toga da moze da uzme kvotu za OI. Ali kada je mogao Antun Novakovic uz nas tim da napreduje i ulazi sad u finala na 500, a na 1000 je blizu moze i Zdelar za godinu dana.

Naravno da je daleko, ipak je to 1000m ali ima potencijala i ne treba sad i njega gurati za 200!!

Link to comment
Share on other sites

Iju koliko je slaba konkurencija u baketu 3x3, nema Francuske, Spanije, USA, Katara, Slovenci dosli sa drugom timom. I to je znak da mi necemo uzeti medalju posto oni ne znaju da igraju sa ekipama slabijim od sebe :lol:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dareza said:

Iju koliko je slaba konkurencija u baketu 3x3, nema Francuske, Spanije, USA, Katara, Slovenci dosli sa drugom timom. I to je znak da mi necemo uzeti medalju posto oni ne znaju da igraju sa ekipama slabijim od sebe :lol:

Kako se uzimaju kvote u basketu, jel se zna? 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se kvota za kajak tice,imam utisak da ce biti dosta praznog hoda. Sada imamo 10% tima za kvalifikacije spremno. Zoric i Tomicevic,Starovic u K1,a sve ostalo je otvoreno. Do 2019 ima dosta ali ako ovako sporo idemo pitanje je koliko kvota mozemo da osvojimo i sto je bitnije koliko realnih kandidata za medalje imamo. 

4ci jesu problem odavno jer se prave ad hoc. Ne bih se slozio da nemamo sanse za medalje i tu ali su ipak manje sanse nego za jednosjede i dvosjede. Mora da se odradi dobar screening. Moldovanke moraju da lete iz tima, Hancovski i ostali iz 4 moraju takodje da lete. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...