website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Майкл said:

Српска атлетичарка Ивана Шпановићпропустиће предстојеће Светско првенство у Дохи због повреде, саопштено је данас.

 

- Повреда је довољно озбиљна да спречава Ивану да наступи на Светском првенству. Потребно је три до пет недеља да се мишић регенерише и ојача, тако да ће се Ивана у наредном приоду посветити рехабилитацији и након тога кренути са припремама за наредну сезону - рекао је лекар Јован Ђуровић

 

 

 

 

Dobroo je, bitno je da nije neki ligament ili sta god.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

Uz pobjedu nad Portorikom mislim da smo skoro sigurno u 1/4finalu.

 

Teoretski ne, ali realno da jer smo sa 15 razlike protiv Italijana sada prilično sigurni i u krugu ako eventualno izgubimo od Španaca a Italijani dobiju Špance. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Teoretski ne, ali realno da jer smo sa 15 razlike protiv Italijana sada prilično sigurni i u krugu ako eventualno izgubimo od Španaca a Italijani dobiju Špance. 

Spanija ima mec sa nama i Italijom. Nisam impresioniran njihovom igrom ali vjerujem da Italiju dobijaju. Ako dobiju i nas idu na 1 mjesto.

Italija ima Spaniju i Portoriko. Neka dobiju Portoriko a izgube od Spanije i to je 8 bodova.

Portoriko ima nas i Italiju. Realna su 2 poraza.

Mi smo favoriti protiv Portorika, to su 2 boda i 1 protiv Spanije, to je 9. U tom scenariju Spanija ima 10,mi 9, Italija 8, Portoriko 7.

Scenario broj 2:

Mi izgubimo od Spanije i dobijemo Portoriko, to je 9 poena.

Italija dobije Spaniju i Portoriko, to je 9 poena. 

Spanija dobije nas a izgubi od Italije, to je 9 poena.

Ovaj scenario je pandan tvom. Tada bi se gledala kos razlika. Gleda se razlika protiv Italije i Spanije. I kao sto si dobro rekao,tih 15 razlike protiv Italije predstavljaju jako dobar pocetni kapital. Jedino da nas Spanci zaista ubjedljivo dobiju,mogu da se otvore neke nove kombinacije a mislim da je to nerealno.

Ne bih otvarao nove scenarije, jedino realno je da imamo ili 2 pobjede ili pobjedu i poraz. 

Jedino sigurno ispadanje je ako oba meca izgubimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...