website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Apsolutno je nebitno da li ćemo u Tokio ići sa timom od 200 ili od 60 sportista, bitno je da su oni koji odu konkurentni i da mogu da se bore za medalje. Imali smo u Riju gomilu strelaca i kajakaša i prc, rezultat ni približan njihovoj brojnosti. Ali su zato sva četiri tima otišla tamo sa odličnim rezultatima iza sebe i svi su osvojili medalje. 

 

A što se medalja u Tokiju tiče i dalje sam optimista i verujem u ishod od 10+. A najviše od svega bih voleo da Đoković uzme zlato i tako zaokruži fenomenalnu karijeru.

 

Inače od kada znam za ovaj forum jedino ovde kupim informacije vezane za olimpijske sportove, novine i sportske sajtove ignorišem (jer uglavnom lupaju gluposti). Na žalost nemam baš vremena da budem malo aktivniji ovde što se pisanja tiče, ali u svakom slučaju hvala vam na svim informacijama i detaljnim analizama koje pravite. 

Link to comment
Share on other sites

Za K1 200 je bila predvidjena za 19.08. izborna trka i to u Madjarskoj, Bilja i Milica. Koliko sam negde procitao odustalo se zato sto je Bilja povredjena. 

 

Da li moze da se takmici u kvalifikacijama i u k1 i k2 ne znam. 

 

Inace. Upravo mladi Hrvat, 16.g Franko Grgic postavio juniorski svetski rekord na 1500 slobodno u plivanju. Sa ovim vremenom bi bio 6 na seniorskom SP. 

 

Nemaju ni oni neki sistem, ali imaju odlicne trenere. Svi rade slicno, gold medal standard. Nisu slucajno imali 5 zlata u Riju. 

 

Prosto nije im dovoljno samo finale, nije im dovoljna medalja, hoce zlato. 

 

Da li nelo zna zasto mala Nina Stanisavljevic ne pliva mesovito kada je odlicna u sva 4 stila? 

Link to comment
Share on other sites

Pliva ona i mesovito, ali nema dobar vremena. Nije mesovito za svakoga. Ona jeste dobra u sva cetiri stila, ali samo za sprint. Ona je tipican sprinter. Imas npr Cavica koji je odlicno plivao slobodno i delfin na 50. Imas gomilu ledjasa koji odlicno plivaju slobodno na 50.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni je bas drago sto nemamo cetverac jer bi ga bzv gurali na OI a nemamo sanse za medalju!!

A jel moze Bilja da vesla i k1 200 i k2 sa Marijom na kvalifikacijama? 

 

 

Pa moze ako prvo osvoji kvotu u k2. Inace ce samo Milica na OI.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni je bas drago sto nemamo cetverac jer bi ga bzv gurali na OI a nemamo sanse za medalju!!

A jel moze Bilja da vesla i k1 200 i k2 sa Marijom na kvalifikacijama? 

 

K1 moze samo Milica. Mada u K200 ima manje sanse za medalju i to znacajno. Gubice i tu snagu ali ok, finale bi trebalo da bude izvjesno u obije discipline.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...