website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Dajte neki dajdzest za kajak. Ispratio sam nesto. Znam da imamo dve kvote. Sta dalje, sta jeje sa dvojcem zar oni nisu trebali biti sigurni? Koliko kvota na kraju mozemo ocekivati i u kojim disciplinama?

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

Dajte neki dajdzest za kajak. Ispratio sam nesto. Znam da imamo dve kvote. Sta dalje, sta jeje sa dvojcem zar oni nisu trebali biti sigurni? Koliko kvota na kraju mozemo ocekivati i u kojim disciplinama?

 

Pa kao trebali su, ali posto su ove godine imali svega jednu zajednicku trku i na njoj bili ocajni onda mozda i nije bilo realno. U sf su samo posle 1500m stali a drzali su mesto koje vodi u finale.

 

A ukupno jos mozemo uzeti k2 za zene, k2 za muskarcke i k1 1000 za muskarce.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

Dajte neki dajdzest za kajak. Ispratio sam nesto. Znam da imamo dve kvote. Sta dalje, sta jeje sa dvojcem zar oni nisu trebali biti sigurni? Koliko kvota na kraju mozemo ocekivati i u kojim disciplinama?

Sledece godine imamo jos 2 sanse. U K1 i K2 za oba pola. U K1 1000 vjerovatno Zdelar, K2 Tomicevic i Zoric,ako nesto ne budu mijenjali, i zenski K2 ciji sastav moze samo da se pretpostavi. Tako da kod muskaraca mozemo da imamo 4 kvote ili 3 posade a kod zena 3 kvote i 3 posade. U najboljem slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Marjanovic vrlo lagano do 1 pozicije i direktno se plasirao u 1/4 finale. Grupa nije bila zahtjevna pa se zato ne moze iznositi neka procjena koliko moze. Ali ovo je izgledalo dobro.

 

On i sa 3. mestom u B finalu može do kvote, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Bas steta za dubl skul jer je i tu bila sansa, 11 kvota.

Pretpostavljam da ce za finalnu regatu poslati veslace koji se ne kvalifikuju plus zenski skif i muski dubl skul.

Podsjecam da smo u Atini imali laki cetverac, a sa lakicima se probalo i pred London. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...