website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, nenad said:

 

Dino jeste bio talenat, teško je tu baš odrediti granicu, Vasa Micić je recimo bio projektovan kao superstar, kao siguran draft izbor prve runde, dok je Jokić biran kao 41.pik. Treba imati i sreće a Vasa je imao povrede i tek sada je ušao u zenit svoje karijere. Što se Dina tiče, njemu se ćale pita sve pa igra za CG, kao što se kod Dončića pita keva pa igra za SLO, jbg nismo imali sreće :D Što se Nakića tiče, meni za sad izgleda da će on igrati za Španiju ali ima vremena da izlobiramo. 

Ne znam ja mislim da ce igrati za Srbiju, kad se Spanci nisu izborili za Doncica verujem da nece ni za Nakica!! 

Da l su Spanci toliko propali pa vise nemaju talente???

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam ja mislim da ce igrati za Srbiju, kad se Spanci nisu izborili za Doncica verujem da nece ni za Nakica!! 

Da l su Spanci toliko propali pa vise nemaju talente???

 

Imaju Španci talente, samo nemaju baš zlatnu generaciju koja će se teško ponoviti u skorije vreme, takve generacije dođu jednom i prođu, sistem rada u Realu i Barsi je takav da najveći evropski talenti redovno završavaju kod njih. Mislim, nije ni čudo ako neko dođe iz Senegala recimo, ceo život je maltene u Španiji, svoje domovine se ni ne seća, oni od njega naprave igrača koji u pretpostavci može da zaradi milione u budućnosti a do juče je spavao na otvorenom, da će tako neko biti spreman i željan da igra za reprezentaciju Španije na primer. Malo je drugačije u Evropi, ti ako odeš iz Slovenije ili Srbije u Španiju i sa sobom povedeš mamu i tatu ili brata i sestru, opet si na par sati leta do svoje države, što opet može da znači nešto kao za Dončića ili da ne znači ništa kao za Mirotića. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nenad said:

 

Imaju Španci talente, samo nemaju baš zlatnu generaciju koja će se teško ponoviti u skorije vreme, takve generacije dođu jednom i prođu, sistem rada u Realu i Barsi je takav da najveći evropski talenti redovno završavaju kod njih. Mislim, nije ni čudo ako neko dođe iz Senegala recimo, ceo život je maltene u Španiji, svoje domovine se ni ne seća, oni od njega naprave igrača koji u pretpostavci može da zaradi milione u budućnosti a do juče je spavao na otvorenom, da će tako neko biti spreman i željan da igra za reprezentaciju Španije na primer. Malo je drugačije u Evropi, ti ako odeš iz Slovenije ili Srbije u Španiju i sa sobom povedeš mamu i tatu ili brata i sestru, opet si na par sati leta do svoje države, što opet može da znači nešto kao za Dončića ili da ne znači ništa kao za Mirotića. 

Videcemo,ipak je Nakic odrastao u Srbiji nadam se da ce nasi uraditi sve da igra za nas! 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/rukometasice-srbije-baraz-za-sp-poljska-ljubomir-obradovic/f6cr6hx

Zar se nije onaj spisak od pre nekog dana razlikovao od ovoga?:mumble:Liscevic i Risovic ponovo u reprezentaciji

 

izgleda da je Ljuba resio malo da nas zeza. E sa ovim timom smo apsolutni favoriti.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

izgleda da je Ljuba resio malo da nas zeza. E sa ovim timom smo apsolutni favoriti.

Ne znam sta je ono bilo,da l je slucajno objavljen neki drugi spisak:lol:

Inace Andrea, Kaca, Dragana i Marija Obradovic su koliko vidim sve imale operaciju kolena dok se Colic povukla iz reprezentacije!! 

Nadam se da ce se oporaviti do SP ako se kvalifikujemo:d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

u 13 sportova ucestvujemo na EI.

 

Dobra stvar, Borko Vasiljevic je tu. A i videcemo Acu Konovalova u boksu, inace visestruki svetski sampion u kik boksu.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Serbia_at_the_2019_European_Games

Sad napravio stranicu, ako treba nesto da se ispravi reci:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...