website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, ChandlerMne said:

Racunajuci sve ovo, jedina sigurna je Milica? Neku sansu ima jos Tijana i to je to?

Ja mislim da je Tijana sigurna i sa ovim losim rezultatom za sad ali mora da prikupi bodove!! Za Milicu ne znam a sutra jos da vidimo sta Nadica moze,nadam se nekom dobrom rezultatu od nje

Link to comment
Share on other sites

https://sport.blic.rs/kosarka/evropska-kosarka/mario-nakic-reprezentacija-koga-ce-izabrati-srbija-hrvatska-spanija/8mcmmnz

Decko je stvarno odlican,gledao sam finalnu utakmicu i stvarno je dominirao parketom, nadam se da ce se KSS izboriti da igra za nas, samo da nas ne pokopaju Spanci:fingers:

Link to comment
Share on other sites

On 21/05/2019 at 18:23, Jesse_Pinkman) said:

https://sport.blic.rs/kosarka/evropska-kosarka/mario-nakic-reprezentacija-koga-ce-izabrati-srbija-hrvatska-spanija/8mcmmnz

Decko je stvarno odlican,gledao sam finalnu utakmicu i stvarno je dominirao parketom, nadam se da ce se KSS izboriti da igra za nas, samo da nas ne pokopaju Spanci:fingers:

Sjetih se Dina Radoncica...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Sjetih se Dina Radoncica...

 

Pa Dino je samo izvikan, nista specijalno. Za njega kod nas u timu ne bi uopste bilo mesta, tako da nikakva steta.

 

A i sva ta deca koja odaberu neku drugu zemlju a ne Srbiju neka se oproste od svetskih i oi medalja :d Eventualno Spanija ali i to ce biti pitanje za koju godinu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dareza said:

 

Pa Dino je samo izvikan, nista specijalno. Za njega kod nas u timu ne bi uopste bilo mesta, tako da nikakva steta.

 

A i sva ta deca koja odaberu neku drugu zemlju a ne Srbiju neka se oproste od svetskih i oi medalja :d Eventualno Spanija ali i to ce biti pitanje za koju godinu.

Ruku na srce, Dino za sada nista nije pokazao.

Dobro je sto je Mariju i otac u Bgd.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, dareza said:

 

Pa Dino je samo izvikan, nista specijalno. Za njega kod nas u timu ne bi uopste bilo mesta, tako da nikakva steta.

 

A i sva ta deca koja odaberu neku drugu zemlju a ne Srbiju neka se oproste od svetskih i oi medalja :d Eventualno Spanija ali i to ce biti pitanje za koju godinu.

 

Dino jeste bio talenat, teško je tu baš odrediti granicu, Vasa Micić je recimo bio projektovan kao superstar, kao siguran draft izbor prve runde, dok je Jokić biran kao 41.pik. Treba imati i sreće a Vasa je imao povrede i tek sada je ušao u zenit svoje karijere. Što se Dina tiče, njemu se ćale pita sve pa igra za CG, kao što se kod Dončića pita keva pa igra za SLO, jbg nismo imali sreće :D Što se Nakića tiče, meni za sad izgleda da će on igrati za Španiju ali ima vremena da izlobiramo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...