website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ja se samo nadam da ce Sale uspjeti da nadje zamjenu za njega i da ce uspjeti da ponovi EP 2017 kada smo bez pola tima dosli do medalje.

A ako se ovo zaista obistini, onda je Jokic zaista za svaku osudu i bojkot. Jer on sa 24 godine razmislja a Pau Gasol dolazi sa 40 godina...sta reci....

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ja se samo nadam da ce Sale uspjeti da nadje zamjenu za njega i da ce uspjeti da ponovi EP 2017 kada smo bez pola tima dosli do medalje.

A ako se ovo zaista obistini, onda je Jokic zaista za svaku osudu i bojkot. Jer on sa 24 godine razmislja a Pau Gasol dolazi sa 40 godina...sta reci....

ja nekako ipak mislim da ce igrati :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ja se samo nadam da ce Sale uspjeti da nadje zamjenu za njega i da ce uspjeti da ponovi EP 2017 kada smo bez pola tima dosli do medalje.

A ako se ovo zaista obistini, onda je Jokic zaista za svaku osudu i bojkot. Jer on sa 24 godine razmislja a Pau Gasol dolazi sa 40 godina...sta reci....

 

Ne možeš naći zamenu za igrača koji je top 15 možda i jače u svetu. Niti se baš mogu porediti situacije u kojima su Jokić i Gasol sada. Međutim, da je razočarenje epskih razmera, jeste. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Ne možeš naći zamenu za igrača koji je top 15 možda i jače u svetu. Niti se baš mogu porediti situacije u kojima su Jokić i Gasol sada. Međutim, da je razočarenje epskih razmera, jeste. 

Da, sa prosjekom skoro na nivou tripple double zaista jeste pretesko. Ruku na srce.

Sa njim bi bili 50% jaci.

Naravno, Gasol je na zalasku ali njega spomenuh kao nekoga ko skoro nikad nije odbio da igra za Spaniju pa ni kada je bio na nivou Jokica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...