website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

41 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jel moze neko da mi kaze ko su ovi koji se takmice u Trapu i koji je ovo stranac koji se takmici za nas a i inace je i najgori od ove trojice:lol: Gde je Borko Vasiljevic:wacko: on je rekao da ce pokusati na EI da uzme kvotu ali zasto slati ove kad mogu njega da salju

Takac je uzasan izbor. Mislim da nije puno izlazio na medjunarodna takmicenja.

Bareta nije bio los ranije,obecavao je. Ako se sjecam dobro,majka mu je Srpkinja.

Nikolic je godinama tu,uglavnom je dobar 1 dan a 2 podbaci.

Nema Smiljanica recimo.

Mislio sam i da Borko vise nece nastupati zbog onog sa SP 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ChandlerMne said:

Takac je uzasan izbor. Mislim da nije puno izlazio na medjunarodna takmicenja.

Bareta nije bio los ranije,obecavao je. Ako se sjecam dobro,majka mu je Srpkinja.

Nikolic je godinama tu,uglavnom je dobar 1 dan a 2 podbaci.

Nema Smiljanica recimo.

Mislio sam i da Borko vise nece nastupati zbog onog sa SP 

Hoce, najavio je on jos u januarzlu da ce prva stanica biti EI ali ne razumem sto ne pokusava i ovde! Zahvaljujuci njemu i imamo kvotu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Hoce, najavio je on jos u januarzlu da ce prva stanica biti EI ali ne razumem sto ne pokusava i ovde! Zahvaljujuci njemu i imamo kvotu

 Ima vijest od prije dva-tri dana i kaže Borko da mu nisu dozvolili da nastupi na drzavnom prvenstvu koje je održano u martu, a predsednik saveza sledeći dan izjavi da Borko nema neku dozvolu za oružje. 

Tako da trenutno nema šanse da Borko nastupi na bilo kom takmičenju, jer su iste izjave davali i prije pola godine. 

Baš šteta a taman smo dobili jednog vrlo dobrog predstavnika u trapu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

pa resila je da se posveti poslu u USA verovatno je dobila dobru poslovnu ponudu

1994 godiste. Bas steta. Zao mi je kad neko tako rano zavrsi karijeru.

Pricao je skoro trener iz Beceja,Skanata,o problemima u plivackom savezu. A u vezi odlaska Zite.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fantom said:

 Ima vijest od prije dva-tri dana i kaže Borko da mu nisu dozvolili da nastupi na drzavnom prvenstvu koje je održano u martu, a predsednik saveza sledeći dan izjavi da Borko nema neku dozvolu za oružje. 

Tako da trenutno nema šanse da Borko nastupi na bilo kom takmičenju, jer su iste izjave davali i prije pola godine. 

Baš šteta a taman smo dobili jednog vrlo dobrog predstavnika u trapu.

Au,bas lose. 

Istina,nije Borko kontinuirano preko 120 ali je jedino on mogao da gadja skoro bez greske.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ChandlerMne said:

1994 godiste. Bas steta. Zao mi je kad neko tako rano zavrsi karijeru.

Pricao je skoro trener iz Beceja,Skanata,o problemima u plivackom savezu. A u vezi odlaska Zite.

pa sta ima veze sto je otisla, i kod nas dolaze sportisti iz CG i RS, sto je logicno..............a plivanje nije rvanje, treba ti dobar trener, uslovi i konkurencija.....to bas i nema u Beceju

 

evo dacu ti primer za manja mesta, u mom mestu potekli su reprezentativci i Srbije i CG u fudbalu, a ovih dana prica se kako ce da ugase klub

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...