website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

pa jel bitniji kvantitet ili kvalitet?

Po mogustvu oboje. :) A posto ne moze onda kvalitet.

Mada nije fora da imamo 40 takmicara pa da svi donose medalju. Moja Crna Gora posalje 40 takmicara a 10x smo manji. A jedino ove superrazvijene zemlje mogu da odaberu da nekoga ne salju jer nema kvalitet za medalju. Zasto Srbija to radi? Tamasa nisu poveli jer nema rezultat. Svi traze da posalju sto vise strijelaca a nas selektor kaze da nas je dosta 9. Sto ogranicavaju ljude? Ne volim turiste ali se ipak pretjeruje i u suprotnom pravcu. Ko ostvari normu nek ide.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Po mogustvu oboje. :) A posto ne moze onda kvalitet.

Mada nije fora da imamo 40 takmicara pa da svi donose medalju. Moja Crna Gora posalje 40 takmicara a 10x smo manji. A jedino ove superrazvijene zemlje mogu da odaberu da nekoga ne salju jer nema kvalitet za medalju. Zasto Srbija to radi? Tamasa nisu poveli jer nema rezultat. Svi traze da posalju sto vise strijelaca a nas selektor kaze da nas je dosta 9. Sto ogranicavaju ljude? Ne volim turiste ali se ipak pretjeruje i u suprotnom pravcu. Ko ostvari normu nek ide.

pa CG posalje 40 sa dva tima, bez timova bi jedva 10

 

za Tamasa je bilo stvarno glupo, ali ostali imaju norme pa nek se trude

npr OI 2000. je tim bio brojan, a rezultati osrednji, a taj brojan tim nije nista doprineo ucinku 2004. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

pa CG posalje 40 sa dva tima, bez timova bi jedva 10

 

za Tamasa je bilo stvarno glupo, ali ostali imaju norme pa nek se trude

npr OI 2000. je tim bio brojan, a rezultati osrednji, a taj brojan tim nije nista doprineo ucinku 2004. :wacko:

Ruku na srce,i nama je gro tima kolektivni sport. Te 2000 smo imali puno turista. Pogotovo u atletici. A broj je bio veliki zbog timskih sportova. 

2004 je bila uzasna. Skoro svi su podbacili. Samo je Jasna bila dobra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ruku na srce,i nama je gro tima kolektivni sport. Te 2000 smo imali puno turista. Pogotovo u atletici. A broj je bio veliki zbog timskih sportova. 

2004 je bila uzasna. Skoro svi su podbacili. Samo je Jasna bila dobra.

tako da broj atleticara nicemu nije doprineo :D

 

oni koji se najvise budu trudili uspece

 

Asmir se i onako bacio u politiku, Dudas samo prica kako je full pripreme odradio, a kad je zsdnji put nastupao? Jelaca vodi muza i dete na pripreme, Bekric poceo da trenira kad su sponzori otisli itd. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

tako da broj atleticara nicemu nije doprineo :D

 

oni koji se najvise budu trudili uspece

 

Asmir se i onako bacio u politiku, Dudas samo prica kako je full pripreme odradio, a kad je zsdnji put nastupao? Jelaca vodi muza i dete na pripreme, Bekric poceo da trenira kad su sponzori otisli itd. 

Da,tako nekako...

Svi oni su istorija. Na njih ja ni ne racunam.

Grupa sa EP plus jos nekoliko njih,to je to. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ChandlerMne said:

Preko norme osim Ivane tesko bilo ko. Gledaj kuglu. Pa Asmir i 20.50 jedva dobaci. 8350 u desetoboju. 85 u koplju. 10.05 na 100m. Oni se sprdaju. Zele sto manje takmicara na igrama i to je to. Otprilike 50% takmicara ide preko kvote a to je ova grupa najjacih tipa SAD,Kina,Francuska sa po 3 takmicara. A ovo ostalo 50% ide preko rankinga. Sad,kako ide ranking ne znam,i koliko te jedan rezultat ( kugla 20.90) dize u rankingu i priblizava kvoti... 

Prije ovoga sam se nadao da mozemo da imamo 10ak tskmicara a sad ispada da nadi moraju da ostvare LR da bi isli u Tokio 

Sada sam gledao ove liste Ivana i Asmir su valjda top 30, Marija Vucenovic, Vedran Samac i Strahinja Jovancevic su oko 32 mesta,Amela i Elzan su isto blizu top 42 koliko ide za njihove discipline, takodje i Milica Gardasevic je oko 40og mesta!!

Ne znam sada kako se to gleda i sta se radi ali ja racunam na bar 7 atleticara 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...