website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Zgank ili sada Ozerler je ozbiljan dzudoka. On je 2017 na SP pobedio sve same favorite do finala (Gviniasvili, Kalmurzaev, Gvak Dong han i Kukolj u SF). Onda je morao da pauzira godinu dana zbog promene drzavljanstva i forma mu je malo opala ali to je i dalje isti taj takmicar koji je pobedjivao sve velike favorite.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dareza said:

Zgank ili sada Ozerler je ozbiljan dzudoka. On je 2017 na SP pobedio sve same favorite do finala (Gviniasvili, Kalmurzaev, Gvak Dong han i Kukolj u SF). Onda je morao da pauzira godinu dana zbog promene drzavljanstva i forma mu je malo opala ali to je i dalje isti taj takmicar koji je pobedjivao sve velike favorite.

Ovo je on:lol: Bas sam se pitao sta se desilo sa njim!!!

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, dareza said:

Zgank ili sada Ozerler je ozbiljan dzudoka. On je 2017 na SP pobedio sve same favorite do finala (Gviniasvili, Kalmurzaev, Gvak Dong han i Kukolj u SF). Onda je morao da pauzira godinu dana zbog promene drzavljanstva i forma mu je malo opala ali to je i dalje isti taj takmicar koji je pobedjivao sve velike favorite.

Mislim da je Kukolj njega dobio u Riju.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ChandlerMne said:

Bas sjajno. Jos Dusan i imamo 4 igraca u 3 kolu. To se mislim nikad nije desilo na GS i Mastersima.

Pa vec imamo četvoricu u 3 kolu:Nole,Laslo,Miomir i Filip.

Duci može biti peti ali tesko da moze protiv Cilica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...