website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, dareza said:

Evo kukali ste pre neki dan a Miomir sad moze da ode u cetvrto kolo posto ja msm da ce dobiti Djerea u trecem. Djere je umoran jako. Mislim obojica moraju da dobiju sad ove meceve haha

Da ne ureknem,ovo je mozda najbolji pocetak sezone za nas jos od zlatnih dana. Naravno da je forma promljenljiva ali ako nastave ovako imamo odlicnu sansu da nam makar 3 igraca budu u top 20 do kraja sezone,mozda cak i sva 4. Djokovic i rekao bih Laci su sigurni a i Lajovic nije daleko. Miomiru i Filipu treba jedan zaista dobar nastup i to je to. 

Sada je sjajna sansa da svi konacno predju tu barijeru koja dijeli prosjek od odlicnosti. Mislim na Dusana,Filipa i Miomira. Mislim da se i Gofan i Cilic mogu dobiti.

A sve ovo mi je bitno i za Tokio. Nadam se da ce svi igrati tamo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Da ne ureknem,ovo je mozda najbolji pocetak sezone za nas jos od zlatnih dana. Naravno da je forma promljenljiva ali ako nastave ovako imamo odlicnu sansu da nam makar 3 igraca budu u top 20 do kraja sezone,mozda cak i sva 4. Djokovic i rekao bih Laci su sigurni a i Lajovic nije daleko. Miomiru i Filipu treba jedan zaista dobar nastup i to je to. 

Sada je sjajna sansa da svi konacno predju tu barijeru koja dijeli prosjek od odlicnosti. Mislim na Dusana,Filipa i Miomira. Mislim da se i Gofan i Cilic mogu dobiti.

A sve ovo mi je bitno i za Tokio. Nadam se da ce svi igrati tamo.

Mogu 4 tenisera u singlu i bodovi krecu da se prikupljaju tek negde u maju ili junu!! A za Djokovica iskreno ne znam da li ispunjava uslove, on nije odavno imao nastup na Dejvis Kupu a najavio je da nece nastupati za reprezentaciju ni na zavrsnom turniru!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Mogu 4 tenisera u singlu i bodovi krecu da se prikupljaju tek negde u maju ili junu!! A za Djokovica iskreno ne znam da li ispunjava uslove, on nije odavno imao nastup na Dejvis Kupu a najavio je da nece nastupati za reprezentaciju ni na zavrsnom turniru!! 

 

Da,znam. On je rekao da zeli da nastupa i da mu je to jedna od najvecih zelja.

Valjda nece napraviti neku glupost pa da ne nastupi.

Ipak,za muski dio ne brinem. Trebalo bi da imamo puni tim.

Djevojke su veliki problem al valjda neka bude unutar kvote.

Za dublove se ni ne nadam. A cak smatram da ih i ne trebamo slati po svaku cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Mogu 4 tenisera u singlu i bodovi krecu da se prikupljaju tek negde u maju ili junu!! A za Djokovica iskreno ne znam da li ispunjava uslove, on nije odavno imao nastup na Dejvis Kupu a najavio je da nece nastupati za reprezentaciju ni na zavrsnom turniru!! 

 

 

Naravno da ima uslova. On je GS sampion njima ne trebaju nikakvi drugi uslovi. A i Djokovic je rekao skoro da ce ucestvovati u Tokiju

Link to comment
Share on other sites

Težak user za Miomira koji mu donosi ranking karijere a i Đere je dobio sjajan žreb samim tim, još je FAA koga je dobio 2 puta u Brazilu izbacio danas Cicipasa, Đere bi vrlo lako mogao da dobije Miomira pa ili FAA ili Aguta u četvrtom kolu i eto mu četvrtfinala sa Novakom :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Naravno da ima uslova. On je GS sampion njima ne trebaju nikakvi drugi uslovi. A i Djokovic je rekao skoro da ce ucestvovati u Tokiju

Nisam znao da moze i tako,posto vidim da se Federer zali da nema ni jedan nastup za reprezentaciju i da ne zna da li ce moci da nastupa u Tokiju

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Da,znam. On je rekao da zeli da nastupa i da mu je to jedna od najvecih zelja.

Valjda nece napraviti neku glupost pa da ne nastupi.

Ipak,za muski dio ne brinem. Trebalo bi da imamo puni tim.

Djevojke su veliki problem al valjda neka bude unutar kvote.

Za dublove se ni ne nadam. A cak smatram da ih i ne trebamo slati po svaku cijenu.

Pa videcemo, sve zavisi u kakvoj formi budu bili po ovom sto sada vidim ja bih voleo da na OI gledamo Novaka, Lasla, Filipa i Miomira, ako im bude solidan ranking mogu da se iskombinuju neki dublovi!! 

Kod devojaka trenutno sem Ivane sve su u ocajnoj formi!! Olga i Aleksandra ne znam ni da li su imale jednu pobedu ove sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa videcemo, sve zavisi u kakvoj formi budu bili po ovom sto sada vidim ja bih voleo da na OI gledamo Novaka, Lasla, Filipa i Miomira, ako im bude solidan ranking mogu da se iskombinuju neki dublovi!! 

Kod devojaka trenutno sem Ivane sve su u ocajnoj formi!! Olga i Aleksandra ne znam ni da li su imale jednu pobedu ove sezone

To bi bio i moj izbor. Mozda i Dusan bljesne.

Obije imaju uzasan skor. Nikako da pokazu neko dobro izdanje. Izgleda da cemo jos cekati na dobru teniserku.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Evo finale za Majdova na prvom turniru posle debakla na SP.

Konacno:clap: U kakvoj je formi Kukolj, ovo je bilo potrebno!!

Inace jos par dobrih rezultata:

-Marica Perisic zlato na judo openu 

Kadetski kup u Zagrebu:

-srebro Stosic Mateja -60

-bronza Radojicic Aleksandar -73

-srebro Radulj Miljan -81

Konacno neki dobri rezultati u kadetskoj konkurenciji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...