Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Cinjenice? Ne znam za koga? Tvoj stav. Samo to. On svakako nije cinjenica i nije aksiom. Prvo moras to da shvatis. 

Ne ljutim se,ali dobra diskusija ne podrazumijeva da mi povladjujes ali ni da svoj stav nameces kao nesto sto je apsolutna istina. Pogotovo ne rijecima da neko ima 'iskrivljen pogled'.

Zivio.

Za mene je činjenica da ne mogu kvalifikacije da služe za uigravanje tima i napisao sam iz kojih razloga. 80% ovog rostera neće biti u Kini. Jel to nije činjenica? Imaš 6 dana da pripremiš ekipu da odigra 2 bitne utakmice i svaki novi prozor je druga ekipa. Činjenica? Ja mislim da jeste. Ostalo je logika.

Pozdrav

1 minute ago, nenad said:

Za mene je činjenica da ne mogu kvalifikacije da služe za uigravanje tima i napisao sam iz kojih razloga. 80% ovog rostera neće biti u Kini. Jel to nije činjenica? Imaš 6 dana da pripremiš ekipu da odigra 2 bitne utakmice i svaki novi prozor je druga ekipa. Činjenica? Ja mislim da jeste. Ostalo je logika.

Kvalifikacije koje traju 1 godinu,a imas dosta protivnika pored primarnog razloga sluze i za uigravanje. O tome je pred pocetak govoreno i licno od Djordjevica. Valjda on zna bolje od nas.

80% nece biti jer nicim nisu pokazali da zasluzuju SP. Ne zbog imena i sl. vec zbog slabe statistike i performansi.

Za 3 se slazem ali to se takodje moze rijesiti jer se prozori i ko moze da igra trebaju unaprijed znati. 

Kad ste se vec dotakli kosarke, tu ima dosta mladih, a brzo se menja ko ce igrati ko nece

nasa seniorska reprezentacija je osvojila zlato na EP u vaterpolu, a tim nam je sad vec u ozbiljnijim godinama

ove godine mladje kategorije osvojile su 0 medalja, a u poslednje vreme mora se biti iskren i reci da talente crpimo iz Crne Gore, s obzirom na politicku situaciju do kada ce to moci?  a nasi klubovi i usled svih upozoravanja gde su i sta su?

34 minutes ago, DaniSRB said:

Kad ste se vec dotakli kosarke, tu ima dosta mladih, a brzo se menja ko ce igrati ko nece

nasa seniorska reprezentacija je osvojila zlato na EP u vaterpolu, a tim nam je sad vec u ozbiljnijim godinama

ove godine mladje kategorije osvojile su 0 medalja, a u poslednje vreme mora se biti iskren i reci da talente crpimo iz Crne Gore, s obzirom na politicku situaciju do kada ce to moci?  a nasi klubovi i usled svih upozoravanja gde su i sta su?

Razmisljao sam o tome. Andrija,Milan,Filip,Mitrovic,svi su oni znacajno stari. Cim Tokio prodje vecina njih ce u penziju... A sta onda...

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Razmisljao sam o tome. Andrija,Milan,Filip,Mitrovic,svi su oni znacajno stari. Cim Tokio prodje vecina njih ce u penziju... A sta onda...

novi igrači će doći :d, a problemi i dalje ostaju :d

1 minute ago, DaniSRB said:

novi igrači će doći :d, a problemi i dalje ostaju :d

Ne brinem puno za njih. :) ali kad Karleusa prepoznaje problem u vaterpolu a drzava ne...

• Haha 1

Dragan Ristic zlato na paralimpijskom ES u streljastvu.

Jel se kvalifikovao za Tokio ranije?

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Dragan Ristic zlato na paralimpijskom ES u streljastvu.

Jel se kvalifikovao za Tokio ranije?

Ja mislim da jeste jos na SP, nisam siguran!! Jel se ovde dele kvote

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da jeste jos na SP, nisam siguran!! Jel se ovde dele kvote

I ja mislim da jeste

Na wiki ne pise da se dele ovde

21 minutes ago, DaniSRB said:

I ja mislim da jeste

Na wiki ne pise da se dele ovde

Ja mislim da imamo jos jednu ili 2 kvote pored Ristica!! Mada nigde nema kako se kval sportisti za POI, u paratekvondu mozemo imati dosta takmicara

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da imamo jos jednu ili 2 kvote pored Ristica!! Mada nigde nema kako se kval sportisti za POI, u paratekvondu mozemo imati dosta takmicara

Na Sp su kvote osvojili Ristic i Suranji

9 hours ago, ChandlerMne said:

Ne brinem puno za njih. :) ali kad Karleusa prepoznaje problem u vaterpolu a drzava ne...

Populistički potez :d Kao kad 'Vučić' poveća penzije za 5% nominalno.

• Haha 1