website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, nenad said:

 

naravno, provalili su princip koji je provaljen pre hiljadu godina. hleba i igara. daj narodu posao bedno plaćen ali plaćen svakog desetog u mesecu u nekoj fabrici da razvlači neke kablove za 300e mesečno iako se taj posao u Nemačkoj plaća 3000e mesečno a cene u prodavnicama iste i daj farme i parova i sportskih uspeha za glasačko telo, ubaci svoje ljude gde god možeš, pokaži da je jedini način za napredovanje da si u stranci, bombarduj ih 24 sata glupostima o ubijenoj pevačici o tome dal su sloba i kija zajedno ili je ovaj sa onom đoganijevom. svakih par meseci kad prigusti izmisli državni udar i kako ti neko radi o glavi, pa malo akcija policije, hapsimo sitne dilere dok se klanovi rokaju na ulicama beograda ko da je 92. i naravno da ti odgovor na svaki životni problem bude a čekaj a kakvi su ovi drugi.

Ja sam radio u Nemackoj godinu dana. Plata mi je bila oko 1700 €, a samo stan sa svim troskovima sam placao skoro 1000 evra. I radi se mnogo vise nego ovde. Hrana jeste jeftinija i pristupacnija, ali je zato sve ostalo da se useres. Da izadjes navece i pijes pivo i kiselu treba ti sto evra. Ne idealisite jer idealno nije nigde

 

A kad mi neko pomene Boska Obradovica ladno dobijem vodene ospice. Ljudi kao sto je on su u normalnim zemljama na stubu srama

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikolaB said:

Ja sam radio u Nemackoj godinu dana. Plata mi je bila oko 1700 €, a samo stan sa svim troskovima sam placao skoro 1000 evra. I radi se mnogo vise nego ovde. Hrana jeste jeftinija i pristupacnija, ali je zato sve ostalo da se useres. Da izadjes navece i pijes pivo i kiselu treba ti sto evra. Ne idealisite jer idealno nije nigde

 

A kad mi neko pomene Boska Obradovica ladno dobijem vodene ospice. Ljudi kao sto je on su u normalnim zemljama na stubu srama

Cela nasa politicka scena, da je normalna zemlja i da smo slozni, odavno bi bila iza resetaka!!;)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NikolaB said:

Ja sam radio u Nemackoj godinu dana. Plata mi je bila oko 1700 €, a samo stan sa svim troskovima sam placao skoro 1000 evra. I radi se mnogo vise nego ovde. Hrana jeste jeftinija i pristupacnija, ali je zato sve ostalo da se useres. Da izadjes navece i pijes pivo i kiselu treba ti sto evra. Ne idealisite jer idealno nije nigde

 

A kad mi neko pomene Boska Obradovica ladno dobijem vodene ospice. Ljudi kao sto je on su u normalnim zemljama na stubu srama

 

karikirao sam. imaš poslova koje naši ljudi rade u nemačkoj i za 1000e nije u tome poenta, ne pričam o poslovima koje ljudi rade odavde nego poslovima koje nemci rade, iste poslove koje naši ljudi ovde rade za deset puta manju sumu. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NikolaB said:

Ja sam radio u Nemackoj godinu dana. Plata mi je bila oko 1700 €, a samo stan sa svim troskovima sam placao skoro 1000 evra. I radi se mnogo vise nego ovde. Hrana jeste jeftinija i pristupacnija, ali je zato sve ostalo da se useres. Da izadjes navece i pijes pivo i kiselu treba ti sto evra. Ne idealisite jer idealno nije nigde

 

A kad mi neko pomene Boska Obradovica ladno dobijem vodene ospice. Ljudi kao sto je on su u normalnim zemljama na stubu srama

A sto se Nemacke tice, pa ne mozes brate da uzmes stan usred Berlina i onda kukas kako ga placas 1000€!!

Koliko bi platio u BGu stan a koliko bi zaradio!!;)

Poznajem dosta ljudi koji su vec tamo, med. radnici, moje kolege, koji se nikada vise ne bi vratili u Srbiju!! 

Link to comment
Share on other sites

Jeste sredjenija drzava, to niko ne spori. Ali da tamo tece med i mleko i da od jedne plate mozes d zivis ko bog, malo sutra. Meni je ovamo mnogo lepse i opustenije, bez obzira na to sto vise prezivljavamo nego sto zivimo.

 

A politicari se generalno govna, tu smo  svi jednoglasni. Iako mi je Brnabicka jako gotiva kao osoba

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NikolaB said:

Jeste sredjenija drzava, to niko ne spori. Ali da tamo tece med i mleko i da od jedne plate mozes d zivis ko bog, malo sutra. Meni je ovamo mnogo lepse i opustenije, bez obzira na to sto vise prezivljavamo nego sto zivimo.

 

A politicari se generalno govna, tu smo  svi jednoglasni. Iako mi je Brnabicka jako gotiva kao osoba

Kome je jos Fikus gotivan:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...