website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, nenad said:

 

Ne pričam ja o totalnom protekcionizmu, ali ovakav način privlačenja investitora je presmešan. Prava radnika su nikakva, subvencije po par hiljada evra za radno mesto, zemljište za džabe, ugovori o radu na po par meseci, nepriznavanje minulog rada, gomila stvari..

 

DS je doneo zakone po kojima su predsednici sindikata zaštićeni kao beli medvedi, te su oni i danas tu, kao partijski poslušnici, koji rade u interesu Žutih i protiv ove vlasti, umesto radnika, a SNS očito zabole da reformiše taj sektor :lol:

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

DS je doneo zakone po kojima su predsednici sindikata zaštićeni kao beli medvedi, te su oni i danas tu, kao partijski poslušnici, koji rade u interesu Žutih i protiv ove vlasti, umesto radnika, a SNS očito zabole da reformiše taj sektor :lol:

 

da je to tako ko što kažeš danas bi na ulicama imali hiljade i hiljade ljudi jer ne može niko da me ubedi da su ljudi zadovoljni životom

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nenad said:

 

da je to tako ko što kažeš danas bi na ulicama imali hiljade i hiljade ljudi jer ne može niko da me ubedi da su ljudi zadovoljni životom

nazalost ljudi su uplaseni danas za bilo kakav posao, ponekad verovatno i ucenjeni, a mnogi i prevareni nakon laznih promena 00-tih

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

nazalost ljudi su uplaseni danas za bilo kakav posao, ponekad verovatno i ucenjeni, a mnogi i prevareni nakon laznih promena 00-tih

 

kažem samo da je tačno da su vođe sindikata zaštićene i svi žuti, onda bi valjda animirali malo te ljude da izađu na ulicu, da stupe u neki štrajk, ne bi išli niz dlaku ovima iz sadašnje vlasti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

kažem samo da je tačno da su vođe sindikata zaštićene i svi žuti, onda bi valjda animirali malo te ljude da izađu na ulicu, da stupe u neki štrajk, ne bi išli niz dlaku ovima iz sadašnje vlasti.

pola kadra ds-a je preleteo u sns

 

a i sam sns nije bio podoban policajcima dok nisu raskrstili sa srs, koje takodje smartam prevarom od stranke :d

 

u svakom slucaju svi su oni isti.........a narod trpi :(

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

pola kadra ds-a je preleteo u sns

 

a i sam sns nije bio podoban policajcima dok nisu raskrstili sa srs, koje takodje smartam prevarom od stranke :d

 

u svakom slucaju svi su oni isti.........a narod trpi :(

 

šešelj je najveća politička prevara ikad. veća i od vučića

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nenad said:

da je to tako ko što kažeš danas bi na ulicama imali hiljade i hiljade ljudi jer ne može niko da me ubedi da su ljudi zadovoljni životom

 

Plaše se otkaza :dunno: Nemaju zaštitu nijedne strane, pogotovo one koja bi trebalo da ih štiti. Strah od vlasti, koji originara od uspostavljanja komunizma i dalje vlada.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

Kada smo kod nepreuzimanja odgovornosti...

 

B92: Smenjeni selektor za B92: Odbacili su grb Srbije i išli da piju

 

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=27&nav_id=1363731

ja pretpostavljam da je tacno i ono sto i on i oni govori samo eto ispali su toliki ljudi da su u javnost morali prljav ves izneti :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...