Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

vreme je za novog selektora :d

i ja to odavno pricam. svaka cast dordjevicu za sve ali mislim da vise ne ide. Lako je da osvajas sa jakim timom pokazi sta znas sa slabijim.

Nisam siguran sta da se radi ali ovo ne valja. Primadone boli .... da se muce za tim a ovi su prelosi. Njemci i Grci su znacajno bolji u ovim sastavima a nama ostaje borba za 3 mjesto. Sramno. Ovo je zestoka samarcina

Just now, dareza said:

i ja to odavno pricam. svaka cast dordjevicu za sve ali mislim da vise ne ide. Lako je da osvajas sa jakim timom pokazi sta znas sa slabijim.

nema autoritet kod jakih igraca vise

sto Nedovic nije sad igrao? nije u NBA, on igra kad hoce

Just now, ChandlerMne said:

Nisam siguran sta da se radi ali ovo ne valja. Primadone boli .... da se muce za tim a ovi su prelosi. Njemci i Grci su znacajno bolji u ovim sastavima a nama ostaje borba za 3 mjesto. Sramno. Ovo je zestoka samarcina

zato sto su dozvolili igracima da igraju kad hoce

4 minutes ago, DaniSRB said:

nema autoritet kod jakih igraca vise

sto Nedovic nije sad igrao? nije u NBA, on igra kad hoce

pojma nemam

Just now, dareza said:

pojma nemam

zato sto nece, sto bi

Teodosica su prvo pustili da ne igra na EP, pa eto ne mora kao ni sada.....ma cao, izvode samo i misle lako cemo, a tim treba i da se uigrava ako misle nesto da postignu

3 minutes ago, DaniSRB said:

zato sto su dozvolili igracima da igraju kad hoce

Pa jeste. Opet ista prica...

Ne znam da li u KSS shvataju koliki je rizik da se ne plasiramo. Ako igramo jos 6 utakmica onda cemo u 2 imati bolji tim a u 4 domaca liga i van EL. Los predosjecaj imam. Pod hitno da se nesto mijenja inace...

Just now, ChandlerMne said:

Pa jeste. Opet ista prica...

Ne znam da li u KSS shvataju koliki je rizik da se ne plasiramo. Ako igramo jos 6 utakmica onda cemo u 2 imati bolji tim a u 4 domaca liga i van EL. Los predosjecaj imam. Pod hitno da se nesto mijenja inace...

pa sad kako je tako je, ova dva poraza ne mogu izmeniti, imaju srece sto se ukrstamo sa Izraelom i Estonijom, a ne nekim jacim timovima, ali ni oni nisu toliko slabi

a ovi igraci koji sad igraju s razlogom ne igraju u jacim klubovima

7 minutes ago, DaniSRB said:

pa sad kako je tako je, ova dva poraza ne mogu izmeniti, imaju srece sto se ukrstamo sa Izraelom i Estonijom, a ne nekim jacim timovima, ali ni oni nisu toliko slabi

a ovi igraci koji sad igraju s razlogom ne igraju u jacim klubovima

Vidjecemo,dosad Estonci nisu bili jaki ali kako vidim igraju sasvim solidno. Izraelci su bas nezgodni,Mekel,Pnini,Limonad,vrlo solidan tim. Svakako nisam optimista. SP je jedini,koliko znam,put do OI. Cak iako se plasiramo na SP sa ovakvim igracima i igrom nema sta da trazimo. Sramota me je kako su losi. 

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidjecemo,dosad Estonci nisu bili jaki ali kako vidim igraju sasvim solidno. Izraelci su bas nezgodni,Mekel,Pnini,Limonad,vrlo solidan tim. Svakako nisam optimista. SP je jedini,koliko znam,put do OI. Cak iako se plasiramo na SP sa ovakvim igracima i igrom nema sta da trazimo. Sramota me je kako su losi. 

videcemo ko ce tada igrati, u poziciji vise nismo da se igramo

• Like 1

16 minutes ago, ChandlerMne said:

pa 80% ovih igraca nece igrati na sp. Mi sada igramo bez 8-9 igraca koji su sigurno u 12 (Teodosic, Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Nedovic, Macvan, Raduljica i Kalinic/Gudurić + Jovic/Lucic). 

11 minutes ago, dareza said:

pa 80% ovih igraca nece igrati na sp. Mi sada igramo bez 8-9 igraca koji su sigurno u 12 (Teodosic, Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Nedovic, Macvan, Raduljica i Kalinic/Gudurić + Jovic/Lucic). 

Ubijedjen sam da ce od gore navedenih makar 4-5 odbiti poziv.