website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

ja sam se zbog toga nadala da ce Milica i Lazar u finale, ovima sto su u Riju bili ne verujem nista

 

ma to je nebitno. pogledaj ko je osvojio medalju sada :lol: nikad cuo iskreno, za ovu dankinju jesam. a ove ostale ko ste vi bre?

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

ma to je nebitno. pogledaj ko je osvojio medalju sada :lol: nikad cuo iskreno, za ovu dankinju jesam. a ove ostale ko ste vi bre?

pa i nasi na OI osim Jasne osvojili su dok su bili mladi i anonimni, posle nista :d

 

znaci 1, eventualno druge OI :d

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

Zorana je sve sem anonimna, uvek je favorit, pa ako otpuca - otpuca, jednom će je i na OI ubosti, neka uzme Jasnu za trenera. Možda već jeste :d

nije, imala je rezultate na SP 2010, to su joj bile prve igre i usla je u finale

 

ali bile su i Ivani i osvojila je medalju, a nije imala neke posebne rezultate

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

nije, imala je rezultate na SP 2010, to su joj bile prve igre i usla je u finale

 

ali bile su i Ivani i osvojila je medalju, a nije imala neke posebne rezultate

 

Zar nije bila među prve tri na svetu u Londonu, kao i srebro i zlato sa SP? Nema veze što su prve Igre, nije bila niti toliko mlada, niti anonimna, to sam hteo reći :d Jedino što su joj to bile prve Igre, ali opet.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Zar nije bila među prve tri na svetu u Londonu, kao i srebro i zlato sa SP? Nema veze što su prve Igre, nije bila niti toliko mlada, niti anonimna, to sam hteo reći :d Jedino što su joj to bile prve Igre, ali opet.

 

mislim da Ivana nije imala pojedinacnu medalju na SP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...