website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Pa i to je tačno. Mada šteta da nam talenti nedostaju. Mikec će u Tokiu imati 36 godina, trebaju nam mladi strijelci da osvježe krv. Svuda isti problem. Mada puška ide dobro u mlađim kategorijama.

Ne bi bilo loše da se poradi na brzoj paljbi. Ima li ikakve šanse za tu disciplinu?

 

tesko. to je dosta skup hobi :d pricao je neko od trenera sad ne mogu da se setim ko, da je mnogo municije potrebno za trening, bukvalno 3x vise nego za obican ovaj 50m pistolj.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, dareza said:

 

tesko. to je dosta skup hobi :d pricao je neko od trenera sad ne mogu da se setim ko, da je mnogo municije potrebno za trening, bukvalno 3x vise nego za obican ovaj 50m pistolj.

Ja mislim da je selektor pricao i ja se secam nesto kroz maglu da je rekao da je veoma skupa disciplina!! Inace, na nedavnom takmicenju na Kipru Borko Vasiljevic je bio 6. u disciplini trap:yes

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

I posle neka neko kaze da nije zanimljivo pracenje mixa, inace raduje sto je i Jasna tu u svojstvu trenera:rolleyes:

 

jeste zanimljivo, ali malo sport gubi smisao. pretvara se sve u neku salu zabavu. jos sa ovom muzikom pozadi me uzisno iritiraju :d meni je miks kul takmicenje, ali mi nije za OI.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

jeste zanimljivo, ali malo sport gubi smisao. pretvara se sve u neku salu zabavu. jos sa ovom muzikom pozadi me uzisno iritiraju :d meni je miks kul takmicenje, ali mi nije za OI.

Inace kada si spomenuo muziku setih se basketa, skoro su izbacili na fb stranici video u kome se iscekuje odobrenje da budu deo OI u Tokiju:yes Ako tako bude basket mi ide na prvo mesto za pracenje na sl. OI:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...