website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, dareza said:

Milosavljevic ja mislim. Decko ne moze da se uklopi nikako, a on mi je posle Tea najomiljeniji srpski kosarkas.

Ja se nadam da ce Milosavljevic ostati, ima jos tri utakmice da se dokaze, po meni Guduric, Micic i Lazic otpadaju ali mislim da ce Sale ostaviti pre Lazica nego Milosavljevica!:(

Link to comment
Share on other sites

Без Милоша Теодосића на Европском првенству

Капитен репрезентације Србије, Милош Теодосић, нажалост, неће моћи да наступи на предстојећем Шампионату Европе. Хронична повреда листа, због које је пропустио део припрема и све досадашње тренинг утакмице нашег најбољег тима, не може да буде у потпуности залечена до почетка такмичења у Турској, па су селектор Александар Ђорђевић и Милош Теодосић, после консултација са медицинским тимом наше репрезентације и ЛА Клиперса, заједнички донели ову тешку одлуку.

„Нажалост, повреда која мучи Теа, не дозвољава му да до Европског првенства буде максимално спреман. То је процена нашег медицинског тима, али и људи из ЛА Клиперса. Морамо да водимо рачуна о здрављу играча и донели смо заједничку одлуку да Теодосић прескочи предстојеће такмичење. Он је играч који је годинама максимално посвећен репрезентацији и његова жеља да игра је увек била велика. Нажалост, у овој ситуацији, жеља није довољна. Ово је велики хендикеп за тим, али настављамо даље са истим амбицијама“, рекао је селектор Србије Александар Ђорђевић.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Sta sam ti reko Dani. Kada sam video da su dosli doktori iz LA znao sam da nema nista od ep.

нисам од њега ово очекивала, важно да је при попљувао Јокића

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

нисам од њега ово очекивала, важно да је при попљувао Јокића

 

Ne bih ja rekao da se mnogo pita on tu. Evo i Grci kazu da Antetokounmpo uopste nije povredjen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...