website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

ili za otkirvanje talenata

 

Bibic je propustio juniorsko EP zbog povrede trceci na nekim nebitnim krosevima

 

nekad i 100% u juniorima nije dobro, Amelu sad pobedjuju devojke koje je prelako dobijala kao juniorka....pogledaj samo Muir koja joj je bila konkurentkinja

 

To sa Bibićem je katastrofalna odluka... Njegova budućnost je sada upitna, nikada nije dobar znak kada sa 17 godina krenu povrede.

 

Amela predugo stagnira, ali predugo, ona nakon 1000m gubi dah... Pa kako devojka koja je sa 20 godina trčala 4.05, ne može sa 24 da probije 4, tu nešto ne štima... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

To sa Bibićem je katastrofalna odluka... Njegova budućnost je sada upitna, nikada nije dobar znak kada sa 17 godina krenu povrede.

 

Amela predugo stagnira, ali predugo, ona nakon 1000m gubi dah... Pa kako devojka koja je sa 20 godina trčala 4.05, ne može sa 24 da probije 4, tu nešto ne štima... 

nadam se samo da je glupo, a ne nesto ozbiljno

 

nije ni da ona stagnira, svake godine trci ona to neko vreme oko norme, ali ona stoji u mestu, to je problem najveci

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

nadam se samo da je glupo, a ne nesto ozbiljno

 

nije ni da ona stagnira, svake godine trci ona to neko vreme oko norme, ali ona stoji u mestu, to je problem najveci

 

Hteo sam da kažem da za potencijal koji ima jako loše trči :d Taktika: 0, Sprema: 0

 

Istrči tamo gde nema 2 trke pred finale, čim su to 2-3 trke u 2 dana ona gubi dah. A ko je za to kriv nego 'stručni štab' koji je umesto JEP odabrao kroseve za svog štićenika? :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Hteo sam da kažem da za potencijal koji ima jako loše trči :d Taktika: 0, Sprema: 0

 

Istrči tamo gde nema 2 trke pred finale, čim su to 2-3 trke u 2 dana ona gubi dah. A ko je za to kriv nego 'stručni štab' koji je umesto JEP odabrao kroseve za svog štićenika? :rofl: 

saveze vise i nemam snage da komentarisem :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Mene samo zanima šta će Boža Promena reći na to što gubimo od velesila Portugala i Slovenije :d 

Kao da ga neko i pita nesto..........ja nisam videla da su iz ASS davali bilo kakve izjave za brku na timskom EP, niti ih je neko od novinara pitao, vazno da se pise o glupostima

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DaniSRB said:

Kao da ga neko i pita nesto..........ja nisam videla da su iz ASS davali bilo kakve izjave za brku na timskom EP, niti ih je neko od novinara pitao, vazno da se pise o glupostima

 

Popović je rekao da je to bilo očekivano :d On se ogradio pre polaska.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

 

Popović je rekao da je to bilo očekivano :d On se ogradio pre polaska.

svaki komentar je suvisan

 

za ovo su novinari trebali da ih razapnu, a ne da pisu o kisi medalja u Novom Pazaru gde je konkurencija bila ocajna

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

svaki komentar je suvisan

 

za ovo su novinari trebali da ih razapnu, a ne da pisu o kisi medalja u Novom Pazaru gde je konkurencija bila ocajna

 

:d Oni isti novinari kojima je transfer Nejmara bitniji od pobede odbojkašica? Malo morgen.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...