website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Dosta su vam valjda za sad braća Majdov, ako bude koji novi šaljemo ga. Glavne odbojkašice su iz RS, u ovim mlađim kategorijama u košarci i odbojci ima ih još koliko hoćeš da već igraju za Srbiju. Ništa vi ne brinite.. :d

 

A što se tiče izvora veoma je pouzdan.. :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dejo said:

Dosta su vam valjda za sad braća Majdov, ako bude koji novi šaljemo ga. Glavne odbojkašice su iz RS, u ovim mlađim kategorijama u košarci i odbojci ima ih još koliko hoćeš da već igraju za Srbiju. Ništa vi ne brinite.. :d

 

A što se tiče izvora veoma je pouzdan.. :d

Ne bunimo se da nam posaljete jos nekog, npr. za atletiku i plivanje:whistle: Ona Aleksandra Roljic atletika i Tina Tadic plivanje deluju kao veliki potencijali, mada ima jos dosta talenata tu:d

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne bunimo se da nam posaljete jos nekog, npr. za atletiku i plivanje:whistle: Ona Aleksandra Roljic atletika i Tina Tadic plivanje deluju kao veliki potencijali, mada ima jos dosta talenata tu:d

 

nema od toga nista. mi smo pre neku god Samardzic u judou dali pasos, ali ona je ostaja u bih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

nema od toga nista. mi smo pre neku god Samardzic u judou dali pasos, ali ona je ostaja u bih.

Nikad se ne zna, pa i braca Majdov su mogla da se takmice za BIH ali su ipak izabrali Srbiju... Po meni to sve zavisi od roditelja i porodice, sta oni zele!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Nikad se ne zna, pa i braca Majdov su mogla da se takmice za BIH ali su ipak izabrali Srbiju... Po meni to sve zavisi od roditelja i porodice, sta oni zele!!

 

u bih ce lakse uci u oi tim. u srbiji za plivanje postoji uslov samo sa A normom. a to oni iz bih i ne mogu bas da ispune, tako da im se ne isplati.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

Kakva su vaša očekivanja za EP? :d

 

TIpujem na Ivanino zlato i Asmirovu bronzu, možda Amela istrči neku trku a'la Sneža Pajkić :d 

 

Ja zlato od Ivane. I vidim dve moguce bronze (Asmir i Dudas) :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...