website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, dareza said:

26 гласова Зоран Гајић, 16 Владимир Грбић, 4 су била уздржана, 2 нису гласала. Зоран Гајић је трећи председник Одбојкашког савеза Србије у мандату од четири године.

 

Ocekivano. Ja se nadam da ce Vanja nastaviti da radi na promociji odbojke na pesku posto mu stvarno dobro ide od ruke.

http://www.zurnal.rs/odbojka/reprezentacija/42032/grbic-napustam-srpsku-odbojku

 

meni je ovde sve nesto cudo

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DaniSRB said:

Mislim da mu ovakve izjave uopste ne trebaju. Meni je bilo svejedno ko ce biti predsednik posto igraci osvajaju medalje, a ne Vanja ili Gajic :d

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

Mislim da i Gajic i Grbic mogu doneti samo dobro odbojci, tako da mi je svejedno ko je tu:yes Grbic bi trebao da nastavi da promovise odbojku na pesku kao sto dareza rece, mislim da mu to ide dobro.. Kako kaze Gajic "ohladice se on":d

Link to comment
Share on other sites

Par riječi o stanju u rukometu, sa drugog foruma od momka koji baš prati naš rukomet.

 

Quote

Rukomet je sport koji je duboko u provaliji, sveden na nivo amaterskog sporta, u kom duze vreme glavnu rec u svim segmentima vode sudije i gde se posle zrebanja sudija, u 90% slucajeva, pobednik zna unapred. Vode zato sto je funkcija predsednika zajednice sudija i kontrolora vaznija od funkcije predsednika rss-a.
Sudije su nedodirljive i dzaba sav trud igraca i trenera kad se Visekruna i njegove sudije mnogo vise pitaju od njih.
Kad njega oteraju, a moguce da ce to biti sad na pauzi, to moze biti prvi korak napred. Mada, pre mislim da ce Kruna doci glave Bozi, nego Boza njemu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dragica odabrala :d

 

Голмани: Јована Рисовић, Марија Чолић и Нина Колунџић
Лева крила: Сања Радосављевић
Десна крила: Катарина Крпеж Шлезак и Жељка Николић
Леви бекови: Јована Стоиљковић, Јована Ковачевић, Јелена Трифуновић и Марија Обрадовић
Средњи бекови: Кристина Лишчевић, Тамара Георгијев
Десни бекови: Марина Дмитровић и Јелена Лавко
Пивотмени: Слађана Поп Лазић и Марија Петровић

 

otpale su Janjusevic i Radojevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...