website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da gresis Grgic, Kovacevic i Sebic jos imaju sansu a Sebic mislim da moze da uzme i kvotu preko rankinga!!

Da, imaju sansu ali sad je ostalo bas malo kvota. Pogotovo van 10m. Recimo u trostavu samo jedna. Sebic je bio vrlo los danas. Za njega mi ne bi bilo zao jer je sam kriv. Kao ni za Grgica. On bi juce bio u finalu da je pogodio makar prosjecno. A on 93. I nije mu prvi put.

Lazar je nekako stalno tu. Opet je bio blizu al ga nece pa nece. Bilo bi dobro da uz Sanju imamo jos jednog mladog strijelca. Svi ostali su u godinama, podmladivanje je imperativ. 

7 kvota bi bilo ok, mada je ovaj ciklus po meni neuspjesan. Ne toliko po kvotama, mada cemo biti manje brojni nego u Riju vec po nekim generalnim ostvarenjima. Damir i Zorana su konstantni, pogotovo Damir. Ostali su ipak nestabilni, od sjaja do ocaja i nazad. Mada se mora imati ba umu i da svi mogu do medalje.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ChandlerMne said:

Da, imaju sansu ali sad je ostalo bas malo kvota. Pogotovo van 10m. Recimo u trostavu samo jedna. Sebic je bio vrlo los danas. Za njega mi ne bi bilo zao jer je sam kriv. Kao ni za Grgica. On bi juce bio u finalu da je pogodio makar prosjecno. A on 93. I nije mu prvi put.

Lazar je nekako stalno tu. Opet je bio blizu al ga nece pa nece. Bilo bi dobro da uz Sanju imamo jos jednog mladog strijelca. Svi ostali su u godinama, podmladivanje je imperativ. 

7 kvota bi bilo ok, mada je ovaj ciklus po meni neuspjesan. Ne toliko po kvotama, mada cemo biti manje brojni nego u Riju vec po nekim generalnim ostvarenjima. Damir i Zorana su konstantni, pogotovo Damir. Ostali su ipak nestabilni, od sjaja do ocaja i nazad. Mada se mora imati ba umu i da svi mogu do medalje.

Streljastvo je sport gde je psiha bitna, tako da moze da se desi da se pojavi Ivana i uzme medalju na OI a Andrea koja je pre toga bila konstantna ne udje ni u finale!! Sta ti je znacilo pre Ria sto su imali dobre rezultate i sto smo imali 9 sportista kada je jedino Bobana usla u finale!!

Sebic ce uzeti kvotu preko rankinga najverovatnije ali videcemo u maju, ja mislim da mozemo da uzmemo jos 1 eventualno 2 kvote!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...